1 PAŹDZIERNIKA / XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1 PAŹDZIERNIKA / XXVI  NIEDZIELA ZWYKŁAOGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. W tym tygodniu obchodzimy: jutro wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów, we wtorek święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w środę wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu, w czwartek wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy, w sobotę wspomnienie N.M.P. Różańcowej.

2. W tym tygodniu przypadają pierwsze dni miesiąca: w piątek spowiedź od godz. 17.00; w sobotę po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo pierwszosobotnie i różaniec.(nie będzie w tym dniu nabożeństwa różańcowego o godz. 17.30).

3. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do udziału dzieci, młodzież i dorosłych.

4. Ofiary dziś złożone na tacę są przeznaczone na Dom Świętej Siostry Faustyny w Ostrówku.

5. W kolejną niedzielę, 8 października, po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie z Siostrą Aliną z Instytutu Sióstr Szensztackich ze Świdra. Siostra opowie o Matce Bożej Trzykroć Przedziwnej. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian – w sposób szczególny tych, którzy przyjmują wizerunek Matki Bożej w swoich domach. Spotkanie odbędzie się w GOK-u ok. 19.00.

6. Również w niedzielę 8 października w Warszawie odbędzie się modlitwa różańcowa, która rozpocznie się Mszą św. o godz. 12.30 w katedrze warszawsko-praskiej. Następnie odbędzie się procesja różańcowa w intencji Polski. Szczegóły na plakacie.

7. Spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00.

8. Jest do nabycia tygodnik „Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

2 PAŹDZIERNIKA- PONIEDZIAŁEK
7.00 + Stanisława i Zdzisława Król.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 + Franciszkę i Feliksa Foryś.

3 PAŹDZIERNIKA– WTOREK
7.00 + Celestyna Użyczyn w 4 r. śm.,
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 + Teresę Pytkowską – imieninowa.

4 PAŹDZIERNIKA – ŚRODA
7.00 + Danutę Szuba.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 + Teresę Bąkowską w 25 r. śm., i zm. z rodz. Bąkowskich.

5 PAŹDZIERNIKA- CZWARTEK
7.00 + Jarosława Słowika
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 13 r. urodzin Macieja jako podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Św. dla niego i całej rodziny.

6 PAŹDZIERNIKA–   PIĄTEK
7.00 + Władysława Skwarskiego w 18 r. śm., Halinę Skwarską, Tadeusza Wytrykusa i zm. z rodz. Skwarskich, Delczyńskich, Wytrykusów, Kielaków i Płochockich.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 Dziękczynno – Błagalna za Koło Różańcowe z ul. Rynek Południe ze Stanisławowa z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla członkiń Koła i o dar Nieba dla zmarłych członkiń Koła
Po Mszy Świętej indywidualna Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00, zakończona Błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem oraz  odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego.

7 PAŹDZIERNIKA – SOBOTA
7.00 W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny za wszelkie zniewagi przez ludzi czynione.
Po Mszy Świętej  Różaniec Wynagradzający Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
16.00 ŚLUB: Weronika Szuba i Kacper Ołówka.
18.00 ŚLUB: Justyna Domańska i Michał Kazula.

8 PAŹDZIERNIKA – 27  NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Antoniego i Halinę Michalskich, Stefana i Dominikę Prus.

1. Dziękczynno – Błagalna prosząc o dalsze Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny Reków.

2. Dziękczynno – Błagalna w 17 r. ślubu Elżbiety i Lecha Zielińskich jako podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

3. + Weronikę i Henryka Matera.

4. + Jadwigę, Piotra i Benedykta Łyszkowskich, Stanisława, Józefę i Władysławę Wojdyna, Stanisława Garbacik.

5. + Wincentego Słowika w 21 r. śm., i zm. z rodz. Słowików i Kopcińskich.

6. + Stanisławę i Stanisława Bereda z rodziną, Edwarda i Wiesława Miętus.

7. + Artura Chodowicza – imieninowa.

8. + Celestyna Rawskiego.

9. + Lidię Zduńczyk w 1 r. śm., Stanisława i Halinę Orłowskich.

10. + Marcina Jackiewicza w 3 r. śm., Genowefę Jakubowską, Mariusza i Zenona Jakubowskich, Kazimierza Kowalczyka, Władysławę Kowalczyk.

11. + Stanisława Woźniaka w 5 r. śm., z rodzicami.

12. + Eugeniusza Gnicha w 1 r. śm.,

13. + Władysława Brzezińskiego, Janinę i Jana Brzezińskich, dziadków Brzezińskich i Dąbrowskich, Helenę i Stefana Komuda, Andrzeja Witkowskiego, Bogusława Zielińskiego.

14. + Andrzeja Gałązkę – intencji od koleżanek i kolegów z chóru „LIRA”

15. + Wandę Zdanowicz.

16. + Celestyna Rawskiego – intencji od uczestników pogrzebu.

17. + Zygmunta Kosińskiego – intencji od uczestników pogrzebu.

18. + Józefa Jurek – intencji od uczestników pogrzebu.

19. + Zdzisława Nicgorskiego w miesiąc po pogrzebie.

20. + Ryszarda Kruszewskiego i zm. z rodz. Kruszewskich i Główka.

21. + Marcina Jackiewicza w 3 r. śm.,

22. + Andrzeja Gruba w 7 r. śm.

Czesława Sowa w 2 rocznicę śmierci , Heleny i Zbigniewa Sowa

17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

18.00 W intencji Rodzin z Kręgów Matki Bożej Pielgrzymującej.