10 maja- 5 NIEDZIELA WIELKANOCY >> kliknij

10 Maja- 5 NIEDZIELA WIELKANOCY

W tym tygodniu przypada w czwartek święto św. Macieja Apostoła, w sobotę Uroczystość św. Andrzeja Boboli, patrona Polski i Metropolii Warszawskiej.

Nabożeństwa majowe w naszym Kościele codziennie o godz. 17.30.

W maju w dni powszednie spowiedź 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 a po południu o 17.15 przed Nabożeństwem majowym w zakrystii ministranckiej. W niedzielę 15 minut przed każdą Mszą św. również w zakrystii ministranckiej.

W sobotę na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie w Kościele rodziców dzieci komunijnych. Ze względu na ograniczenia związane z epidemią prosimy, aby każde dziecko reprezentował jeden z rodziców. Na spotkaniu przedstawione zostaną propozycje organizacji Uroczystości I Komunii Św. w naszej parafii.

W poniedziałek 18 maja przypada 100 rocznica urodzin św. Jana Pawła II. W niedzielę 17 maja o godz. 11.00 w naszym Kościele będzie odprawiona Uroczysta Msza św. Dziękczynna za życie i pontyfikat św. Jana Pawła II.

Jest do nabycia tygodnik „ Idziemy”.Jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

10 maja / 5 NIEDZIELA  WIELKANOCY/ INTENCJE MSZALNE

7.00 Stanisława Wojdynę – imieninowa, Przemysława Wojdynę, Stanisławę Rek.

1. Dziękczynno – Błagalna w 26 r. urodzin Alana i Damiana Kowalczyków z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

2. O łaskę zdrowia i Boże Błogosławieństwo dla Ryszarda Milewskiego z racji imienin.

3. + Kazimierza Banaszka, Mariana i Mariannę Banaszek, Piotra i Zuzannę Piwek.

4. + Stanisława i Stanisławę Wieczorek, Edwarda, Mariana i Stefana Wieczorek, Zofię Banaszek, Adama i Stanisława Suchenek, Andrzeja Brogowskiego, Helenę i Czesława Suchockich.

5. + Adama Kruszewskiego,

6. + Józefa Bielickiego.

7. + Stanisława Makosa – imieninowa.

8. + Stanisławę i Mariana Beredów – intencja od rodz. Ostrowskich.

9. + Zofię i Henryka Czapskich, Czesława Szulicha.

10. + Stanisława Płochockiego i zm. z rodz. Płochockich.

11. + Benedykta Książka.

12. + Stanisława Gochnę – imieninowa.

13. + Stanisława Beredę, dziadków Beredów i Kurków i zm. z rodz. Beredów.

14. + Bogdana i Józefa Milewskich – imieninowa, Jana, Annę, Florentynę, Kazimierę i Leona Okońskich.

15. + Adama Gajc w 2 r. śm.,

16. + Hannę Modzelewską – intencja od uczestników pogrzebu.

17. + Antoniego Biesiadę – intencja od uczestników pogrzebu.

18. + O spokój duszy Jarosława-Stanisława Sarnakowskiego.

19. + Stanisława Kominek.

11.00  ZA PARAFIAN

+ Genowefę i Zdzisława Rogala.

17.30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE

18.00 + Stanisława Kruszewskiego – imieninowa, Stefanię i Czesława Kruszewskich.

11 MAJA – PONIEDZIAŁEK
7.00 + Stanisławę, Kazimierza, Szczepana i Michała Cichockich.
17.30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18.00+ Stanisława Szeremeta i Stanisławę Myśliwiec.

12 MAJA – WTOREK
7.00 + Leokadię Gadomską w miesiąc po pogrzebie.
17.30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18.00 + Władysławę i Jana Wojtyńskich, Irenę i Czesława Mielczarków i zm. z rodz. Wojtyńskich i Mielczarków.

13 MAJA- ŚRODA
7.00 + Bartosza Szadkowskiego w 1 r. śm.,
17.00 RÓŻANIEC FATIMSKI.
17.30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE.
18.00 Dziękczynno – Błagalna w intencji Kółek Różańcowych w naszej parafii – członków, zelatorki oraz ich rodzin.

14 MAJA – CZWARTEK( ŚW. MACIEJA APOSTOŁA )
7.00 + Adama Perkowskiego w 5 r. śm., i zm. z rodz. Szczęsnych, Bronisławę i Franciszka Szczęsnych.
17.30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18.00 + Adama Bąkowskiego w 34 r. śm., Waldemara Bąkowskiego w 17 r. śm., i zm. z rodz. Bąkowskich.

15 MAJA – PIĄTEK
7.00 + Zofię Pytlak w dniu imienin i zm. z rodz. Tkaczów.
17.30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18.00 + Bogdana Gąsiorowskiego w 7 r. śm., i zm. z rodz. Gąsiorowskich.

16 MAJA – SOBOTA ( UROCZYSTOŚĆ ŚW. ANDRZEJA BOBOLI, PATRONA POLSKI )
7.00+ Stanisława Kacprzyka – intencja od uczestników pogrzebu.
17.30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18.00 + Za zm. z rodz. Zdanowiczów, Zientarów, Górskich, Marciniaków i Góreckich.