11 CZERWCA / X NIEDZIELA ZWYKŁA kliknij

11 CZERWCA/ X NIEDZIELA ZWYKŁA OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. W tym tygodniu obchodzimy: we wtorek wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera, w środę wspomnienie Bł. Michała Kozala, Biskupa i męczennika, w czwartek zakończenie  oktawy Bożego Ciała, na Mszach św. obrzęd błogosławieństwa wianków, w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, dzień modlitw o świętość kapłanów. Z racji Uroczystości można spożywać pokarmy mięsne, w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

2. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z Kościoła będą zbierane ofiary do puszek na utrzymanie parafii św. Augustyna w Sierra Leone w Afryce, gdzie nasza diecezja prowadzi misje.

3. Nabożeństwa czerwcowe w naszym Kościele są odprawiane codziennie o godz. 17.30.

4. W dniu 13 czerwca br. ( wtorek ) zapraszamy wszystkich chętnych o godz. 17.00 na Różaniec Fatimski a o 18.00 na Mszę św. w intencji Kół Różańcowych z naszej parafii.

5. W imieniu własnym oraz wójta gminy Stanisławów, pani Kingi Sosińskiej, serdecznie zapraszam dzieci i ich rodziców na piknik rodzinny, który odbędzie się w sobotę 17 czerwca od godz. 13.00 na placu przy naszym Kościele. Przygotowaliśmy wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Będą m.in. gry, zabawy integrujące całe rodziny, dmuchańce, zjeżdżalnie, trampoliny mobilne, basen wodny, żywe maskotki, alpaki, kucyki, miasteczko rowerowe przygotowane prze Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Siedlcach, pokaż sprzętu służb mundurowych – wojsko, policja i straże oraz wiele innych atrakcji.

6. Spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00.

7. Jest do nabycia tygodnik „Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

12 CZERWCA- PONIEDZIAŁEK

7.00  + Alinę Rendaszkę.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00  + Wandę w 7 r. śm., i Jana Gryz, Ryszarda Gryza, Feliksę i Edmunda Rek, Józefę i Antoniego Wieczorek.

13 CZERWCA – WTOREK
7.00 + Antoniego Biesiadę z rodzicami, Kazimierza Biesiadę, Kamila Prusa i zm. z rodz. Szczęsnych.
17.00 RÓŻANIEC FATIMSKI
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00  Dziękczynno – Błagalna w intencji Kółek Różańcowych w naszej parafii – członków, zelatorki oraz ich rodzin.

14 CZERWCA – ŚRODA
7.00 + Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 + Wacława Słowika w 39 r. śm., Janinę i Wojciecha Słowik, Leokadię Gnich, Jerzego Araszkiewicza.

15 CZERWCA- CZWARTEK
7.00 + Mariannę i Antoniego Pietraszko z rodzicami.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00  + Stefanię Kruszewska w 8 r. śm., Czesława Kruszewskiego, Stanisława Kruszewskiego.

16 CZERWCA–   PIĄTEK  ( UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA )
7.00   + Helenę Gryz w 31 r. śm., Jana, Ignacego, Janinę i Wiesława Gryzów, Władysława i Franciszkę Szulim.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 + Agnieszkę Araszkiewicz w 52 r. śm., Leszka i Sławomira Araszkiewiczów.

17 CZERWCA – SOBOTA
7.00 + Jana Kielczyka, Czesława i Bożenę Sobolewskich, Zofię i Ludwika Sienkowskich,  Krystynę Kowalczyk, Tadeusza, Czesławę, Karola i Janusza Dąbrowskich, Stefana i Dariusza Cichockich.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00  Dziękczynno – Błagalna w 18 r. urodzin Marty Rokickiej jako podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Św. dla niej i całej rodziny.

18 CZERWCA– 11 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Janinę Świderską – imieninowa, Mirosława Gromadowskiego i zm. z rodz. Świderskich i Marchela i za dusze w czyśćcu cierpiące.

1.

2. Dziękczynno – Błagalna w 35 r. ślubu Marii i Roberta oraz w 2 r. ślubu Lidii i Adama jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i ich rodzin.

3. + Zenona Gryza w 26 r. śm., Mariannę, Annę i Franciszka Gryzów.

4. + Józefa Szubę w 3 r. śm., Józefę i Feliksa Gołębiewskich, Józefa i Władysławę Szuba, Grzegorza Skoczeń.

5. Stanisławę w 7 r. śm., Franciszka, Mariana i Barbarę Gołębiewskich.

6. + Barbarę Gnich w 10 r. śm.,

7. + Wojciecha Gajczego – intencja od rodz. Rogalów.

8. + Eugeniusza Suchockiego w 1 r. śm., i za jego rodziców.

9. + Stanisława Przedlackiego w dniu ojca.

10. + Grzegorza Krasnodębskiego w 26 r. śm.,

11. + Barbarę i Teresę Rogala.

12. + Agnieszkę Skrodzką z racji urodzin.

13. + Zofię Gnich w 10 r. śm., Ryszarda Gnicha i zm. z rodz. Płochockich i Gnich.

14. + Zofie Rozbicką – intencja od uczestników pogrzebu.

15. + Józefa Jurek – intencja od uczestników pogrzebu.

+ Halinę i Stanisława Gorczyca.

17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

18.00 + Jana, Mariannę, Stanisława i Zygmunta Suchockich.