11 października -XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA >> kliknij

11 października – XXVIII  NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu przypada:
    – we wtorek wspomnienie błogosławionego Honorata Koźmińskiego prezbitera,
    – w czwartek wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła,
    – w piątek wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej,
    – w sobotę wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.

2. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na misje.

3. Przypominamy, że w najbliższy piątek po Mszy Św. o godz. 18.00 odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu słowem i pieśnią. Serdecznie zapraszamy.

4. Przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe za zmarłych w/g tych samych zasad co w poprzednich latach.

5. Nabożeństwa różańcowe w naszym Kościele odprawiane są codziennie o godz. 17.30. Serdecznie zachęcamy do udziału w nich.

6. W najbliższy czwartek kancelaria parafialna będzie nieczynna.

7. Dziś przy wyjściu z Kościoła będą zbierane ofiary do puszek na Fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia ”

8. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczki w Kościele.

9. W przyszłą niedzielę na Mszach Św. odbędzie się liczenie wiernych oraz tych, którzy przystąpią do Komunii Św.

10. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

11. 13 października (wtorek) o godz. 20.00 w naszym kościele będzie odprawiona Msza Św. podczas której kilka osób z naszej parafii po odbyciu 33 dniowych rekolekcji wg. Św. Ludwika Grinione de Monfort złoży uroczysty Akt Ofiarowania.
    Wszystkich którzy odprawiali teraz te rekolekcje i chcieliby złożyć Akt Ofiarowania w naszym Kościele zapraszamy do zgłaszania się do zakrystii lub pod numer telefonu 533 444 151 do poniedziałku 12. 10.2020r.

11 października-  XXVIII  NIEDZIELA ZWYKŁA/ INTENCJE MSZALNE

7.00+ Aniele Użyczyn w 18 r. śm.,

1. Dziękczynno – Błagalna w 21 r. ślubu Dariusza i Marioli Szuba z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

2. Dziękczynno – Błagalna w 14 r. ślubu Elżbiety i Lecha z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla nich i całej rodziny.

3. Dziękczynno – Błagalna w 30 r. urodzin Damiana i 26 r. urodzin Bartłomieja i Kamila Ludwiniaków z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

4. O zdrowie i szczęśliwy przebieg operacji dla Katarzyny.

5. + Jadwigę, Piotra i Benedykta Łyszkowskich, Józefę, Stanisława i Władysławę Wojdynów.

6. + Wincentego Słowika w 18 r. śm., i zm. z rodz. Słowików i Kopcińskich.

7. + Mariana Gromadowskiego w 25 r. śm.,

8. + Bogusława i Genowefę Zielińskich, Władysława Brzezińskiego.

9. + Lucynę Kaim – intencja od rodz. Książków.

10. + Bogdana Gryza w 10 r. śm.,

11. + Sylwię Kacprzyk – intencja od rodziców i przyjaciół z klasy jej syna Kuby.

12. + Barbarę Perzanowską w 6 miesiąc po śm., Wiesława Perzanowskiego, Stanisławę, Piotra i Czesława Milewskich.

13. + Przemysława Żach w 3 r. śm., Genowefę, Zdzisława, Jana, Stanisławę i Stanisława Rogalów i zm. z rodziny.

14. + Zofię i Edwarda Wiącek.

15. + Jadwigę Domańską – imieninowa, Józefa Domańskiego.

16. + Janinę, Helenę i Piotra Witek z rodziną.

17. + Stanisława Woźniaka w 2 r. śm.,

18. + Jadwigę Gąska w rocz. śm.,

19. + Zdzisława Cyran – intencja od uczestników pogrzebu.

20. + Krzysztofa Pietrzyk – intencja od uczestników pogrzebu.

11. 00  ZA PARAFIAN

+ Piotra w 29 r. śm., i Wiktorię w 2 r. śm., Dąbrowskich i zm. z rodz. Krześlaków.

17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

18.00+ Janinę Kruszewską w 3 r. śm., Zbigniewa i Czesława Kruszewskich i zm. z rodz. Klatkowskich.

12 października – PONIEDZIAŁEK
7.00 + Mariannę Wąsiewicz w 29 r. śm.,
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.
18.00 + Henryka Zdanowicza i zm. z rodz. Zdanowiczów i Wielgów.

13 października – Wtorek
7.00 + Janinę, Władysława i Jana Brzezińskich, dziadków Brzezińskich i Dąbrowskich, Helenę i Stefana Komudów, Andrzeja Witkowskiego, Wacławę i Bogdana Szatańskich.
17.30 RÓŻANIEC FATIMSKI
18.00 Dziękczynno – Błagalna w intencji Kółek Różańcowych w naszej parafii – członków, zelatorki oraz ich rodzin.
20.00 W intencji  osób ofiarujących  się Panu Jezusowi przez Niepokalane Serce Maryi.

14  października – Środa
7.00 ++ Jadwigę Vinsowa.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.
18.00 + Helenę Sulejewską w 6 r. śm., Antoniego Sulejewskiego, Jana i Wiktorię Grzywacz.

15 października – CZWARTEK
7.00 + Renisława Gromadowskiego – intencja od uczestników pogrzebu.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.
18.00 + Zygmunta Szczęsnego w 1 r. śm., Zofię Szczęsną.

16 października – PIĄTEK
7.00 + Jadwigę, Józefa i Dariusza Biernackich.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.
18.00 + Genowefę Komuda w 6 r. śm., Jadwigę, Janinę, Jana, Tadeusza, Zygmunta i Janusza Komudów, Zofię i Tadeusza Wocial, Mariana Szubę.
Po Mszy Świętej wystawienie i Adoracja  Najświętszego Sakramentu  pieśnią i Słowem.

17  października – SOBOTA
7.00 + Czesławę i Władysława Strusów,
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.
18.00 + Janinę w 30 r. śm., Wacława i Wojciecha Słowików, Leokadię Gnich.