11 WRZEŚNIA/ 24 NIEDZIELA ZWYKŁA> kliknij

11 WRZEŚNIA/ 24NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu obchodzimy: we wtorek wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła, w środę święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w czwartek wspomnienie N.M.P. Bolesnej, piątek wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, popieża i Cypriana, biskupa, w sobotę wspomnienie św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego.

2. Dziś serdecznie zapraszamy dzieci i ich rodziców na piknik rodzinny, który odbędzie się od godziny 12.00 na placu przy naszym kościele.

3. W Kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej będzie wymiana materiału w ramach, gdzie wisi obraz Matki Bożej, chwilowo obraz będzie przechowywany w innym miejscu.

4. Dnia 13 września (wtorek) na godz. 17.30 zapraszamy wszystkich chętnych na Różaniec Fatimski, a po nim na Msze Świętą w intencji Kół Różańcowych z naszej parafii.

5. Spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00

6. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

12 WRZEŚNIA- PONIEDZIAŁEK

7.00 + Mariusza Suchockiego – urodzinowa od chrześniaka Adriana,
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 20 r. ślubu Moniki i Tomasza jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

13 WRZEŚNIA  –  WTOREK
7.00  + Kamila Główkę – intencja od uczestników pogrzebu.
17.30 RÓŻANIEC FATIMSKI
18.00 Dziękczynno – Błagalna w intencji Kółek Różańcowych w naszej parafii – członków, zelatorki oraz ich rodzin.

14 WRZEŚNIA –  ŚRODA   ( PODWYŻSZENIE KRZYŻA ŚW. )
7.00 Dziękczynno – Błagalna w 30 r. ślubu Jolanty i Andrzeja jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich, dzieci i wnuków: Alicji i Wojtka.
18.00  + Leokadię, Józefa i Tomasza Cudnych, Czesława Łapkę i zm. z rodz. Łapków i Cudnych.

15 WRZEŚNIA  – CZWARTEK
 7.00 + Stanisława Paskę – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Kazimierę i Lucjana Zalewskich i zm. z rodz. Zalewskich i Laskowskich.

16 WRZEŚNIA  PIĄTEK
7.00 + Zygmunta Plewczyńskiego w 8 r. śm., i jego rodziców.
18.00 + Andrzeja Spodniewskiego, Alinę i Jana Spodniewskich i zm. z rodz. Spodniewskich.

17  WRZEŚNIA – SOBOTA
7.00 + Tadeusza Beredę w 11 r. śm., i zm. z rodz. Beredów i Chojeckich, Jadwigę Skuza.
17.00 ŚLUB: Jolanta Szulejewska i Mateusz Wołkowicz.
18.00  Dziękczynno – Błagalna w 25 r. ślubu Marzeny i Mariusza jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie, i opiekę Matki Bożej dla nich i dzieci.

18 WRZEŚNIA– 25 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 Dziękczynno – Błagalna w 25 r. ślubu Anny i Sylwestra jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i córki Emilki.

1. Dziękczynno – Błagalna w 35 r. ślubu Bożeny i Tomasza jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich, dzieci i wnuków.

2. + Stanisława Bieńkowskiego w 21 r. śm., Leokadię i Krzysztofa Bieńkowskich.

3. + Zdzisława Wojdyno – intencja od uczestników pogrzebu.

4. + Zofię Brzost – intencja od uczestników pogrzebu.

5. + Eugeniusza Suchockiego – intencja od uczestników pogrzebu.

6. + Janusza Gąsiora w 4 r. śm., Teresę i Macieja Gąsior.

7. + Stefana Piotrowskiego i zm. z rodz. Piotrowskich, Helenę i Piotra Witek, Aleksandrę i Władysława Świątek.

8. + Mariusza Suchockiego w miesiąc po pogrzebie.

13.30 Kąty Borucza

+ Grzegorza Wielgo, Mariana w 9 r. śm., i Agnieszkę Sobolewskich, dziadków Sobolewskich i Zbrzeźniaków.

18.00 + Tadeusza Zdanowicza w 21 r. śm., Stanisława Kosińskiego w 9 r. śm., i zm. z rodz. Zdanowiczów i Zawistowskich.