13 czerwca / XI NIEDZIELA ZWYKŁA >> kliknij

13 CZERWCA 2021r/ XI NIEDZIELA ZWYKŁA

1.W tym tygodniu obchodzimy: jutro wspomnienie błogosławionego Michała Kozala, biskupa i męczennika, w czwartek wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z Kościoła będą zbierane ofiary do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.

2. Zostały złagodzone przepisy epidemiologiczne w Kościołach może być zajęta połowa miejsc, nie wliczają się dzieci do 12 lat oraz zaszczepieni. Dalsze poluzowania przepisów będą od 26 czerwca

3. W związku z nowymi przepisami, które zostały złagodzone Rocznica I Komunii św. dzieci z naszej parafii będzie miała miejsce 27 czerwca w niedzielę na dodatkowej Mszy św. o godz. 12.30.
Proszę, aby na tę Mszę przyszły osoby związane z tą uroczystością.

4. Próba dla dzieci rocznicowych:

I próba –  Poniedziałek 21 czerwca o godz. 18.30

II próba – Środa 23 czerwca o godz. 18.30

Spowiedź w piątek 25 czerwca o godz. 17.00

5. Dziś na godz. 17.00 zapraszamy wszystkich chętnych na Różaniec Fatimski a po nim na Nabożeństwo czerwcowe i Mszę św. w intencji Dziękczynno – Błagalnej za Koła Różańcowe z naszej parafii – członków, zelatorki oraz ich rodziny.

6. Najbliższa Adoracja Najświętszego Sakramentu Pieśnią i Słowem odbędzie się w najbliższy piątek tj. 18 czerwca po Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

7. W dni powszednie spowiedź 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00. Spowiadamy w kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej. W niedzielę spowiadamy w trakcie Mszy świętych.

8. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

14 CZERWCA-  PONIEDZIAŁEK
7.00 + Leonarda Bąkowskiego w 27 r. śm., i zm. z rodz. Bakowskich.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 + Wandę Gryz w 5 r. śm., Jana Gryza, Ryszarda Gryza, Feliksę i Edmunda Rek.

15 CZERWCA-  WTOREK
7.00 + Mariannę Dyła i zm. z rodz. Araszkiewiczów.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 + Stefanię Kruszewską w 6 r. śm., Czesława Kruszewskiego, Stanisława Kruszewskiego.

16 CZERWCA-  ŚRODA
7.00+ Czesławę Prus – intencja od rodz. Algawan.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 + Agnieszkę Araszkiewicz w 50 r. śm., Mariana, Lecha i Sławomira Araszkiewiczów.

17 CZERWCA-  CZWARTEK
7.00 + Czesława Biesiadę w miesiąc po pogrzebie.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 + Zofię Kopacz w 14 r. śm., Ryszarda Kopacza i zm. z rodz. Rawskich i Kopaczów.

18 CZERWCA-  PIĄTEK
7.00 + Jurka Godłozę w 3 r. śm., i zm. z rodz. Godłozów.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00+ Annę i Nikodema Gorzkowskich z rodzicami.
Po Mszy Świętej Adoracja Pieśnią i Słowem a następnie możliwość indywidualnej Adoracji Pana Jezusa do godz. 21.00
Adoracja zakończona jest  Błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem oraz  Apelem Jasnogórskim o godz.21.00.

19 CZERWCA- SOBOTA
7.00 Dziękczynno – Błagalna z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Dary Ducha Św. dla wnuków.
18.00+ Natalię Zdanowicz w 16 r. śm., Józefa Zdanowicza w 53 r. śm.,

20 CZERWCA – NIEDZIELA/ XII NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Adama Beredę w 41 r. śm., Irenę, Stanisławę i Mariana Beredów.

1. Dziękczynno – Błagalna w 88 r. urodzin Jadwigi Gąsiorowskiej z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i Dary Ducha Św. dla niej i rodziny.

2. Dziękczynno – Błagalna w 17 r. ślubu Joanny i Dariusza Cichockich z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i synów: Kacpra i Daniela.

3. + Tadeusza Kamińskiego w dniu ojca, Jana Stępień, Jana Szulima w dniu ojca.

4. + Zenona w 25 r. śm., Mariannę, Franciszka i Annę Gryzów.

1. + Bogusława Zielińskiego, Janinę i Władysława Brzezińskich.

2. + Wacława, Stanisławę, Mariannę, Jana i Zofię Beredów i zm. z rodz. Szczęsnych i za dusze w czyśćcu cierpiące.

3. + Andrzeja Ołdaka – intencja od III Kręgu Matki Bożej Pielgrzymującej.

4. + Marcina Jackiewicza – intencja od uczestników pogrzebu.

5. + Bohdana Mataka – intencja od uczestników pogrzebu.

6. + Janinę Kowalską – intencja od uczestników pogrzebu.

7. + Stanisława Misińskiego w 3 r. śm.,

8. + Krystynę Szuba w miesiąc po pogrzebie.

9. + Stanisława Wierciocha w miesiąc po pogrzebie.

10. + Barbarę i Teresę Rogala.

11. + Barbarę Gnich w 8 r. śm.,

12. + Jana Galika – imieninowa.

13. + Jana i Marię Rozbickich, Józefa i Władysława Matak

11.00 ZA PARAFIAN