13 Lutego / VI NIEDZIELA ZWYKŁA > kliknij

13 Lutego 2022r/  VI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś przy wyjściu z Kościoła będą zbierane ofiary do puszek na chorych objętych opiekę „ Caritas” naszej Diecezji.

2. W tym tygodniu obchodzimy: jutro święto świętych Cyryla Mnicha i Metodego, patronów Europy.

3. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza dziękczynna w intencji wszystkich, którzy się przyczynili do budowy Krzyża przy ul. Lubelskiej. Po Mszy św. ok. godz. 12.15 odbędzie się uroczyste poświęcenie Krzyża przy ul. Lubelskiej. Zapraszamy do licznego uczesnictwa w tej uroczystości.

4.W Kościele powszechnym przeżywamy Synod o Synodalności.  Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w ankiecie synodalnej i rzetelne jej wypełnienie. Wszelkie materiały potrzebne do włączenia się w Synod w tym informator, czyli Vademecum Synodalne, jak i same ankiety, są udostępnione do pobrania na stronie naszej parafii. Przy wyjściu z Kościoła do końca lutego wystawiona jest urna do której można składać ankiety. W zakrystii są również do wzięcia czyste ankiety.

5. W dni powszednie Msze św. o godz. 7.00 i 18.00 spowiedź 15 minut przed Mszą św.

6. Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00 w sobotę od 8.00 – 9.00.

7. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

14 LUTEGO –  PONIEDZIAŁEK  ( ŚW. CYRYLA, MNICHA I METADEGO, BISKUPA, PATRONÓW EUROPY )
7.00 + Henryka Materę – 12 greg.
18.00  + Barbarę Beredę w 16 r. śm., Stanisława Beredę i zm. z rodz. Beredów i Prusów.

15 LUTEGO  –  WTOREK
7.00 + Henryka Materę – 13 greg.
18.00 + Kazimierza Janiszewskiego w 11 r. śm., Edmunda i Helenę Gryz, Adama Perzanowskiego i zm. z rodz. Jackiewiczów.

16 LUTEGO –  ŚRODA
7.00+ Henryka Materę – 14 greg.
18.00   Dziękczynno – Błagalna prosząc o zdrowie i łaski dla osób, które modliły się o zdrowie chorej Panu Bogu wiadomej osoby.

17 LUTEGO – CZWARTEK
7.00+ Henryka Materę – 15 greg
18.00 + Henrykę Radzką – intencja od Koła Różańcowego z ul. Wołomińskiej ze Stanisławowa.

18 LUTEGO  –  PIĄTEK
7.00 + Henryka Materę – 16 greg.
18.00  + Janinę i Stanisława Brysiak, Bogusława Brysiak i Stanisławę Niewolską.

19 LUTEGO – SOBOTA
7.00  + Henryka Materę – 17 greg.
18.00 + Zofię i Franciszka Zdanowiczów z rodzicami, Władysławę i Stanisława Wojdyna z rodzicami.

20 LUTEGO–  VII NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Henryka Materę – 18 greg.

1. + Łukasza i Andrzeja Rozbickich i Jana Dąbrowskiego.

2. + Jana Świadek – intencja od uczestników pogrzebu.

3. + Sławomira Perzanowskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

4. + Marcina Chmielewskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

5. + Bogusława Zielińskiego.

6. + Annę Gryz w 1 r. śm., i zm. z rodz. Kosińskich

7. + Ryszarda Kosewskiego w miesiąc po pogrzebie.

8. + Stanisława Gorczycę w 25 r. śm., Halinę Gorczycę, Mieczysława i Michała Gadomskich, Stanisława Banaszek.

9. + Stanisława Słowika w 53 r. śm., Leokadię i Stanisława Słowik i zm. z rodz. Słowików i Kamińskich.

11.00 ZA PARAFIAN

13.30 Kąty Borucza

+ Krystynę-Bogumiłę Kur – intencja od uczestników pogrzebu.

18.00 + Jana Wojtyńskiego w 40 r. śm., Władysławę Wojtyńską, Irenę i Czesława Mielczarków i zm. z rodz. Wojtyńskich i Mielczarków.