13 Października –XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA>> kliknij

— 13 Października –XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA>> kliknij

13 Października – XXVIII  NIEDZIELA ZWYKŁA

1.W tym tygodniu przypada:

• we wtorek wspomnienie Św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła,
  • w środę wspomnienie Św. Jadwigi Śląskiej,
  • w czwartek wspomnienie Św. Ignacego Antiocheńskiego, Biskupa i męczennika,
  • w piątek święto Św. Łukasza Ewangelisty

2.W przyszłą niedziele ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Misje.

3.Przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe według zasad z poprzednich latach

4.Nabożeństwa Różańcowe w naszym Kościele codziennie o godz. 17.30.

5. Dziś dzień Papieski – tradycyjnie przy wyjściu z Kościoła będą zbierane ofiary do puszek na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.6. Jutro przypada Dzień Edukacji Narodowej – wszystkich nauczycieli ogarnijmy naszą modlitwą i wdzięcznością.

7. W przyszłą niedziele na każdej Mszy św. odbędzie się liczenie wiernych, tych uczestniczących na Mszy św. i przystępujących do Komunii św.

8.  W najbliższą sobotę nie będzie zbiórki ministrantów.

13 PAŹDZIERNIKA  – NIEDZIELA ZWYKŁA- INTENCJE MSZALNE

7.00 + Jadwigę Rawską – imieninowa i Józefa Rawskiego.

1.  Dziękczynno – Błagalna w 85 r. urodzin Franciszka z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla niego, dzieci, wnuków i prawnukówe Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla nich i rodziny.

2. Dziękczynno – Błagalna o przymnożenie wiary dla rodziny Bogu wiadomej.

3. + Wincentego Słowika w 17 r. śm., i zm. z rodz. Słowików i Kopcińskich.

4. + Władysława, Janinę i Jana Brzezińskich, dziadków Brzezińskich i Dąbrowskich, Helenę i Stefana Komudów, Andrzeja Witkowskiego, Wacławę i Bogdana Szatańskich.

5. + Jadwigę, Piotra i Benedykta Łyszkowskich, Józefę, Stanisława i Władysławę Wojdynów.

6. + Andrzeja, Mariannę, Władysława, Annę, Antoniego i Stanisławę Gańków i zm. z rodz. Skwarskich i Gańków.

7. + Romana Zdanowicza w 23 r. śm., Annę i Bolesława Zdanowiczów.

8. + Stanisława Woźniaka w 1 r. śm.,

9. + Benedykta Książka w miesiąc po pogrzebie.

10. + Kazimierza Szczęsnego z rodziną.

11. + Zofię Wąsiewicz – intencja od uczestników pogrzebu

12. + Zofię i Edwarda Wiącek.

13. + Włodzimierza Krysik w 5 r. śm., Mieczysława Krysik.

14. + Janinę Gańko w 31 r. śm., Piotra Gańko i zm. z rodz. Gańków, Jadwigę Domańską – imieninowa, Józefa Domańskiego

15. + Barbarę Rosłoń – intencja od uczestników pogrzebu.

16. + Teresę Jackiewicz – imieninowa i zm. z rodz. Kowalczyków i Jackiewiczów

17. + Stanisława Gromadowskiego, Eugeniusza Gajewskiego, Karola Dobrowolskiego, Zofię Zdanowicz.

18. + Mieczysława Gadomskiego w 18 r. śm., Jana Gadomskiego, Stanisława Gorczycę.

11.00   ZA PARAFIAN

13.30  Msza Św. w Kątach Borucza

+ Aleksandra, Władysławę, Henryka i Eugeniusza Sasinów.
17.30 Nabożeństwo Różańcowe

18.00 + Helenę w 5 r. śm., i Antoniego Sulejewskich.

14 Października – PONIEDZIAŁEK

7.00 + Henryka Łokietka – intencja od uczestników pogrzebu.
17.30 Nabożeństwo Różańcowe
18.00 + Henryka Zdanowicza i zm. z rodz. Zdanowiczów i Wielgów.

15 Października – WTOREK /Wspomnienie Św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

7.00 + Tadeusza Cudnego – intencja od uczestników pogrzebu.
17.30 Nabożeństwo Różańcowe
18.00 + Janinę Słowik w 28 r. śm., Wojciecha i Wacława Słowików, Leokadię Gnich.

16 Października – ŚRODA / Wspomnienie Św. Jadwigi Śląskiej,

7.00+ Jana Stempel – intencja od uczestników pogrzebu.
17.30 Nabożeństwo Różańcowe
18.00 + Genowefę Komudę w 4 r. śm., Jadwigę, Jana, Tadeusza, Zygmunta i Janusza Komudów, Bożenę Jakubowską, Zofię i Tadeusza Wocial, Mariana Szubę.

17 Października –  CZWARTEK / Wspomnienie Św. Ignacego Antiocheńskiego, Biskupa i męczennika

7.00 + Mariannę Rawską w 1 r. śm., Wacława i Grzegorza Rawskich i zm. z rodz. Rawskich i Cichockich.
17.30 Nabożeństwo Różańcowe
18.00 Dziękczynno – Błagalna za Teresę i Dariusza Płochockich w 25 r. ślubu, jej urodzin i imienin, prosząc o zdrowie,
Błogosławieństwo i łaski Boże dla nich i ich dzieci w dalszym życiu.

18 Października – PIĄTEK / Święto Św. Łukasza Ewangelisty

7.00 + Kazimierza Pawełas – intencja od uczestników pogrzebu.
17.30 Nabożeństwo Różańcowe
18.00 Dziękczynno – Błagalna z okazji urodzin Macieja z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla niego i rodziny.

19 Października– SOBOTA

7.00 Dziękczynno – Błagalna w 25 r. ślubu Leszka i Renaty z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla nich ich dzieci.
11.00 ŚLUB: Małgorzata Baroniewska i  Marek Użyczyn
16.30 ŚLUB: Wioletta Koseska i Mateusz Pyś.
17.30 Nabożeństwo Różańcowe
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 45 r. ślubu Doroty i Tadeusza Świętochowskich z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla nich ich dzieci i wnucząt.