14 Listopada / 33 NIEDZIELA ZWYKŁA >> kliknij

14 Listopada 2021r/ 33 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu obchodzimy: we wtorek wspomnienie N.M.P. Ostrobranskiej Matki Miłosierdzia, w środę wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, w czwartek wspomnienie Błogosławionej Karoliny Kózkówny, dziewicy, w sobotę wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera.
W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata po Mszy św. O godz. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi.

2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. O godz. 11.00 spotkasnie formacyjne dla rodziców dzieci komunijnych.

3. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę, które są  przeznaczone na remont dachu i poddasza plebanii.

4. W dalszym ciągu przyjmujemy na wypominki roczne w zakrystii oraz w kancelarii parafialnej. Nowe wypominki są czytane od I Niedzieli Adwentu do końca listopada przyszłego roku.

5. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Seminarium duchowne.

6. W dni powszednie spowiedź 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00.

7. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek i czwartek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 oraz w sobotę od godz. 8.00 do 9.00

8. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

15 LISTOPADA –  PONIEDZIAŁEK
7.00  + Jana Kulmę – 15 greg.
18.00  + Zofię Płochocką, Henryka Płochockiego w 24 r. śm., Tadeusza Płochockiego i zm. z rodz. Płochockich i Trąbińskich.

16 LISTOPADA  –  WTOREK
7.00  + Jana Kulmę – 16 greg.
18.00 + Tadeusza Radzio w 11 r. śm., i rodziców Beredów.

17 LISTOPADA –  ŚRODA
7.00 + Jana Kulmę – 17 greg.
18.00 + Piotra Kaima w 22 r. śm., i Mariusza Kaima.

18 LISTOPADA –  CZWARTEK
7.00  + Jana Kulmę – 18 greg.
18.00 + Kamila Prusa w 2 r. śm., Kazimierza i Antoniego Biesiadów, Wandę i Wacława Prus.

19 LISTOPADA –  PIĄTEK
7.00  + Jana Kulmę – 19 greg.
18.00 + Łukasza Rozbickiego – urodzinowa.
Po Mszy Świętej  możliwość indywidualnej Adoracji Pana Jezusa do godz. 21.00
Adoracja zakończona jest  Błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem oraz  Apelem Jasnogórskim o godz.21.00.

20 LISTOPADA – SOBOTA
7.00 + Jana Kulmę – 20 greg.
18.00 + Halinę Kruszewską, Annę, Stanisława i Adama Przedlackich.

21 LISTOPADA– NIEDZIELA  / NIEDZIELA  CHRYSTUSA KRÓLA

7.00 + Jana Kulmę – 21 greg.

1  + Janusza Gąsiora – imieninowa, Stanisławę i Stanisława Piekut.

2. + Zofię Zdanowicz – intencja od uczestników pogrzebu.

3. + Romana Bielickiego – intencja od uczestników pogrzebu.

4. + Renatę Kowalczyk  – intencja od uczestników pogrzebu.

5. + Genowefę Piotrowską – intencja od rodziny Zdanowiczów.

6. + Teresę Gnich w miesiąc po pogrzebie.

7. + Siostrę Stanisławę Wielgo z rodzicami, Zofię, Wacława, Mieczysława, Juliannę i Kacpra Ołdaków.

8. + Marię Kowalczyk w miesiąc po pogrzebie

9. + Stanisława Bontruka w miesiąc po pogrzebie

10. + Halinę i Stanisława Gorczyca, Michała, Mieczysława i Jana Gadomskich.

11. + Czesławę i Bolesława Bieńkowskich i zm. z rodz. Bieńkowskich.

12. + Stanisława Kowalczyka w miesiąc po pogrzebie.

11.00  ZA PARAFIAN

+ Stefana Kur

18.00 + Halinę i Stanisława Kominek i ich dzieci: Tadeusza, Zenona, Marię, Mariana, Grażynę, Jana, Elżbietę i Tadeusza Książek, oraz Patryka Skowronek.