15 listopada -33 NIEDZIELA ZWYKŁA >> kliknij

15 listopada-33 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu obchodzimy:
    –  w poniedziałek wspomnienie N.M.P. Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia,
    – we wtorek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy,
    – w środę wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy,
    – w piątek wspomnienie świętego Rafała Kalinowskiego, prezbitera,
    – w sobotę wspomnienie Ofiarowania N.M.P.

2. Przyszła niedziela: Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówienie litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi. Możliwość uzyskania odpustu.

3. Zgodnie z nowymi przepisami, które weszły w życie od 7 listopada w naszym Kościele może przebywać jednocześnie 50 osób. Na ten czas zawieszamy spotkania wszystkich grup formacyjnych. Bardzo prosimy o dostosowanie się do obowiązujących przepisów w tym szczególnie dotyczących noszenia maseczki, dystansu społecznego oraz dezynfekcji rąk.
     Zaistniała sytuacja związana z ograniczeniami ilości wiernych w Kościele ma przełożenie na finanse parafii, dlatego tym bardziej dziękujemy za wszystkie złożone ofiary na tacę, za każdy gest życzliwości i dobroci. Przypominamy również o możliwości wsparcia naszej parafii poprzez wpłaty na konto parafialne, z góry składamy serdeczne Bóg zapłać!

1. Przyjmujemy na wypominki roczne w zakrystii i kancelarii parafialnej. Nowe wypominki są czytane od I Niedzieli Adwentu w tym roku przypada ona 29 listopada.

2. W najbliższy piątek po wieczornej Mszy Św. odbędzie się Adoracja Najświętszego Sakramentu PIEŚNIĄ I SŁOWEM.

3. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

15 listopada – 33 NIEDZIELA ZWYKŁA / INTENCJE MSZALNE

7.00 + Stefanię Rek w 18 r. śm., Ignacego Reka i zm. z rodz. Nalazków i Reków.

1.  Dziękczynno – Błagalna w 80 r. urodzin Władysławy Miętus z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia dla niej, jej   dzieci i wnuków.

2. + Stanisława Sasina.

3. + Kamila Prusa w 1 r. śm., Kazimierza i Antoniego Biesiadę, Wandę i Wacława Prus.

4. + Edmunda Pytkowskiego – 16 greg.

5. + Bogusława Zielińskiego w 1 r. śm.,

6. + Cecylię, Stanisława, Jana i Helenę Kosińskich i Stefana Kosińskiego w 2 r. śm.

7. + Marcina Jackiewicza – intencja od uczestników pogrzebu.

8. + Za zm. członkinie żywego Koła Różańcowego p.w. Matki Bożej Loretańskiej z Rządzy i za duszę w czyśćcu cierpiące.

9. + Eugeniusza Gajewskiego z rodzicami, Stanisława Gromadowskiego z rodzicami.

10. + Krzysztofa Pietrzyka – intencja od uczestników pogrzebu.

11. + Stanisława Sasin w 8 r. śm., Jadwigę Sasin.

12. + Edmunda Chmielewskiego – imieninowa.

13. + Bohdana Mataka – intencja. od rodz. Anny i Krzysztofa Kurek.

14. + Daniela Woźniaka.

15. + Stanisława Kacprzyka – intencja od uczestników pogrzebu.

11. 00 W INTENCJI PARAFIAN

18.00 + Mirosława Szczęsnego w rocz. śm., Wacława, Wiktorię i Jana Szczęsnych i zm. z rodz. Beredów.

16  listopada – PONIEDZIAŁEK
7.00 + Edmunda Pytkowskiego – 17 greg.
18.00 + Edmunda Gryza – imieninowa.

17  listopada – Wtorek
7.00 + Edmunda Pytkowskiego – 18 greg.
18.00 + Piotra Kaima w 21 r. śm., i Mariusza Kaim.

18 listopada  – Środa
7.00 + Edmunda Pytkowskiego – 19 greg.
18.00 + Dariusza Cichockiego, Stefana, Piotra i Stanisławę Cichockich, Władysławę i Antoniego Trojan, Bronisławę i Jana Tacikowskich.

19  listopada  – CZWARTEK
7.00 + Edmunda Pytkowskiego – 20 greg.
18.00 + Bogdana Gąsiorowskiego i Balbinę Pietrzyk.

20 listopada  – PIĄTEK
7.00 + Edmunda Pytkowskiego – 21 greg.
18.00 + Zygmunta Gajcy i Feliksę Gajcy.

21 listopada  – SOBOTA
7.00 + Edmunda Pytkowskiego – 22 greg.
18.00 + Halinę Kruszewską, Annę, Stanisława i Adama Przedlackich.