16 PAŹDZIERNIKA/ 29 NIEDZIELA ZWYKŁA> kliknij

16 PAŹDZIERNIKA/ 29 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu obchodzimy jutro: wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika, we wtorek święto św. Łukasza Ewangelisty, w czwartek wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.

2. Dziś przy wyjściu z Kościoła będą zbierane ofiary do puszek na „Dzieło Nowego Tysiąclecia” z ofiar tych są fundowane stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin z małych miast i wsi.

3. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tace będą przeznaczone na misje.

4. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki.

5. Nabożeństwa różańcowe w naszym Kościele codziennie o godz. 17.30.

6. Spowiedź w dni powszednie 15 min przed Maszą Świętą poranną, wieczorem spowiedź w trakcie nabożeństwa różańcowego przed Mszą św. o godz. 18.00.

7. Nasza parafia pozyskała relikwie błgosławionego Prymasa Stefana Wyszyńskiego, które chcemy umieścić na stałe w Kaplicy przy obrazie Matki Bożej Częstochowskiej. Trzeba będzie zakupić relikwiarz oraz relikwiarium gdzie będą umieszczane relikwie zabezpieczone przed kradzieżą. Ofiary na ten cel można przekazywać do Ks. Proboszcza lub wpłacać na konto parafialne. Z góry serdecznie dziękujemy. Uroczyste wprowadzenie będzie w czasie rekolekcji adwentowych.

8. Bardzo dziękujemy jednej z parafianek, która w podziękowaniu Matce Bożej po pomyślnym przebiegu operacji ofiarowała obrus na ołtarz główny naszej świątyni.

9. Wyniki liczenia wiernych w naszej parafii: Dominicantes 1137 osób, Comunicantes 528 osób.

10. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

17  PAŹDZIERNIKA- PONIEDZIAŁEK
7.00  + Mariannę Rawską w 4 r. śm., Wacława Rawskiego i zm. z rodziny.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 39 r. ślubu Anny i Grzegorza Kulesza jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

18 PAŹDZIERNIKA –  WTOREK
7.00  Dziękczynno – Błagalna w 3 r. ślubu Marka i Małgosi jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i ich syna Wojtka.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00  + Zygmunta Szczęsnego w 3 r. śm., oraz Zofię Szczęsną i ich zm. rodziców.

19 PAŹDZIERNIKA –  ŚRODA
7.00 + Danutę Szuba – intencja od Agnieszki z dziećmi.
18.00 + Jana Rawskiego w 3 r. śm.,

20 PAŹDZIERNIKA  – CZWARTEK
 7.00 + Stanisława Bontruka w 3 r. śm.,
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 + Irenę i Teofila Glinka.

21 PAŹDZIERNIKA  PIĄTEK
7.00 + Romana Mironiuk w miesiesąc po pogrzebie.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 + Jana i Pelagię  Gryz.

22 PAŹDZIERNIKA – SOBOTA
7.00 + Danutę Szuba – intencja od Koła Różańcowego z ul. Rynek Południe ze Stanisławowa.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 + Eugeniusza Pyziołek w 9 r. śm., i zm. z rodz. Pyziołek.

23 PAŹDZIERNIKA– 30 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Jadwigę Maciejak w 3 r. śm.,

1. + Bogdana Mataka w 2 r. śm.,

2. + Stanisława Beredę i za rodziców Beredów, Ignacego Bereda i rodziców Kurków, Jana i Czesławę Kurek.

3. + Genowefę Piotrowską – intencja od uczestników pogrzebu.

4. + Włodzimierza Kosińskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

5. + Eugeniusza Suchockiego – intencja od uczestników pogrzebu.

6. + Jarosława Wojdyna w 4 r. śm., Jana Wojdynę z rodziną, Władysława i Paulinę Kurek, Mikołaja Figla.

7. + Stanisława Gańko w miesiąc po pogrzebie.

8. + Henrykę i Danutę Wojtyńskich w miesiąc po pogrzebie.

9. + Bożenę Siewruk – intencja od rodz. Garwolińskich.

10. + W intencji kapłanów niezłomnych i sióstr konsekrowanych.

11. + Stanisława Rosłon w 22 r, śm., Eugeniusza Rosłon, Sylwię Kacprzyk.

11.00 Dziękczynno – Błagalna w 50 r. ślubu Wincentego i Danuty Zdanowiczów jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich ich dzieci i wnuków.

13.30 Kąty Borucza

+ Henryka Kamińskiego,

17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

18.00  + Janinę Słowik, Wojciecha i Wacława Słowik, Leokadię Gnich z rodzicami, Janinę, Zbigniewa i Czesława Kruszewskich.