16 Stycznia / II NIEDZIELA ZWYKŁA > kliknij

16 Stycznia 2021r/  II NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu rozpoczyna się we wtorek tydzień modlitw o jedność chrześcijan, który potrwa do 25 stycznia. W tym roku obchodzony pod hasłem „ Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon”.
W czwartek 20 stycznia przypada czwarta rocznica ingresu Pasterza Diecezji Biskiupa Romualda Kamińskiego, również w tym tygodniu przypada: poniedziałek- wspomnienie św. Antoniego, opata w środę wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, w piąrek wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

2. Msze św. w dni powszednie tylko o godz. 7.00. Spowiedź 15 minut przed Mszą św.

3. Kancelaria parafialna w styczniu jest czynna w poniedziałek, czwartek i sobota w godz. od 8.00 – 9.00.

4. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy nas przyjęli z wizytą duszpasterską w tym tygodniu jak również za złożone ofiary na potrzeby materialne naszej parafii.

5. Program wizyty duszpasterskiej jest podany na stronie internetowej oraz wywieszony w kruchcie naszego Kościoła.

7. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00 w naszym kościele odbędzie się koncert Warszawskiej Opery Kameralnej z cyklu „Kolędowanie na Mazowszu”. W koncercie wystąpią Alicja Węgorzewska – światowej sławy mezzosporan, Olga Bończyk – piosenkarka i aktorka, Bogdan Kierejsza – skrzypek i aranżer, Robert Grudzień – mistrz organów. Zapraszamy całe rodziny do wspólnego kolędowania, a po koncercie na spotkanie z artystami, autografy, wspólne zdjęcia./ KONCERT Z POWODÓW ZDROWOTNYCH ZOSTAŁ ODWOŁANY

8. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

17 STYCZNIA –  PONIEDZIAŁEK
7.00  + Aleksandra Bakierę – 15 greg.
7.00  + Alinę Jaglińską – intencja od uczestników pogrzebu.

18 STYCZNIA  –  WTOREK
7.00+ Aleksandra Bakierę – 16 greg.
7.00  + Helenę Radzio – intencja od uczestników pogrzebu.

19  STYCZNIA –  ŚRODA
7.00 + Aleksandra Bakierę – 17 greg.
7.00  + Lucynę Szczęsną – intencja od uczestników pogrzebu.

20 STYCZNIA – CZWARTEK
7.00 + Aleksandra Bakierę – 18 greg.
7.00 + Mariannę Komuda – intencja od uczestników pogrzebu.

21 STYCZNIA –  PIĄTEK
7.00 + Aleksandra Bakierę – 19 greg.
7.00  + Zygmunta Wielgo – intencja od uczestników pogrzebu.

22 STYCZNIA – SOBOTA
7.00  + Aleksandra Bakierę – 20 greg.
7.00 + Jana Gondek – intencja od uczestników pogrzebu.

23 STYCZNIA– III NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00  + Aleksandra Bakierę – 21 greg.

1. + Janinę Gruba w 11 r. śm., Zbigniewa, Jana i Mariannę Gruba.

2. + Stanisława Beredę w 3 r. śm., z rodzicami, Ignacego Beredę rodziców Kurków, Jana i Czesławę Kurek, Jana Marcinkiewicza.

3. + Stanisławę Rogala, Stanisława, Jana, Zdzisława i Genowefę Rogalów i zm. z rodz. Krysików.

4. + Agnieszkę Araszkiewicz.

5. + Helenę Bąkowską – intencja od uczestników pogrzebu.

6. + Michała Gadomskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

7. + Henryka Piaseckiego – intencja od uczestników pogrzebu.

8. + Tadeusza Kamińskiego w 12 r. śm., Juliannę i Mariana Kamińskich, Genowefę i Bronisława Szulim i zm. z rodz. Szulimów.

9. + Mariannę Książek w 14 r. śm., Kazimierza Książek, Benedykta, Jolantę, Elżbietę, Lucynę i zm. z rodz. Książków i Kupców.

10. + Mariana Cyran w miesiąc po pogrzebie.

11. + Dariusza Miąsko i zm. z rodz. Paciorków, Biesiadów, Pasków i Miąsko.

12. + Jadwigę i Józefa Domańskich, Czesławę i Janusza Paczkowskich, Łukasza Wojtyńskiego.

13. Zofię Krusiewicz w 9 r. śm., Jerzego Krusiewicza.

11.00 ZA PARAFIAN

13.30 Kąty Borucza

+ Helenę w 15 r. śm., Zbigniewa w 12 r. śm., , Czesława Sowę.

18.00 + Czesława Zdanowicza, Helenę Czajkowską w 12 r. śm., i zm. z rodz. Bontruków i Zdanowiczów.