17 Października / 29 NIEDZIELA ZWYKŁA >> kliknij

17 Października 2021r/ 29  NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu obchodzimy: jutro święto św. Łukasza Ewangelisty, w środę wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera w piątek wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża. W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Misyjny, rozpoczynający Tydzień Misyjny. Ofiary Składane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na misje.

2. Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach Różańcowych, które w naszym Kościele są odprawiane codziennie o godz. 17.30. Dla dzieci jest konkurs z nagrodami za udział w Nabożeństwach Różańcowych. Dziś Nabożeństwo Różańcowe będzie odprawione w intencji przeproszenia Pana Boga za grzechy wszystkich Polaków, oraz jako błaganie by przez wstawiennictwo Matki Najświętszej, Bóg zachował w sercach Polaków wiarę  i obdarował pokojem i zgodą.

3. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę są one przeznaczone na remont dachu plebanii.

4. Na wypominki przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.

5. W pażdzierniku spowiedż 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00, po południu o godz. 17.15 przed Nabożeństwem Różańcowym.

6. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek i czwartek po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 oraz w sobotę od godz. 8.00 do 9.00

7. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

18 PAŹDZIERNIKA –  PONIEDZIAŁEK
7.00 + Tadeusza Witkowskiego – intencja od uczestników pogrzebu.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 + Mariannę Rawską w 3 r. śm., Wacława Rawskiego i zm. z rodziny.

19 PAŹDZIERNIKA-  WTOREK
7.00 Dziękczynno – Błagalna w 2 r. ślubu Małgorzaty i Marka z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 + Jana Rawskiego w 2 r. śm.

20 PAŹDZIERNIKA –  ŚRODA
7.00 + Helenę Rek – intencja od uczestników pogrzebu.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 + Jana i Pelagie Gryz.

21 PAŹDZIERNIKA –  CZWARTEK
7.00 O szczęśliwą operację i Boże Błogosławieństwo dla Agnieszki.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 + Jadwigę Komuda – imieninowa, Genowefę, Jana, Tadeusza, Zygmunta i Janusza Komudów, Mariana i Czesława Szuba, Bożenę, Artura i Stanisława Jakubowskich.

22 PAŹDZIERNIKA –  PIĄTEK
7.00 + Bohdana Mataka w 1 r. śm.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 + Eugeniusza Pyziołek w 8 r. śm.
Po Mszy Świętej  możliwość indywidualnej Adoracji Pana Jezusa do godz. 21.00
Adoracja zakończona jest  Błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem oraz  Apelem Jasnogórskim o godz.21.00.

23 PAŹDZIERNIKA – SOBOTA
7.00 Dziękczynno – Błagalna w 37 r. ślubu Grzegorza i Elżbiety Kruszewskich oraz w 13 r. ślubu Mariusza i Marty Kruszewskich z podziękowaniem za łaski i z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 + Tadeusza Wytrykusa, Halinę i Władysława Skwarskich i zm. z rodz. Skwarskich, Delczyńskich i Wytrykusów.

24 PAŹDZIERNIKA– NIEDZIELA  / 29 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Franciszka Zdanowicza, Annę, Mariana i Jana Perzanowskich.

1. Dziękczynno – Błagalna w 10 r. ślubu Marty i Łukasza Bielickich jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

2. Dziękczynno – Błagalna w 5 r. ślubu Klaudii i Piotra jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

3. Dziękczynno – Błagalna w 2 r. ślubu Patrycji i Piotra Sitek oraz w 27 r. ślubu Ewy i Andrzeja Musiał z podziękowaniem za łaski i z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i ich dzieci.

4. Dziękczynno – Błagalna w 55 r. urodzin Anny z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla niej i całej rodziny.

5.  Dziękczynno – Błagalna w 55 r. urodzin Zofii Makos z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla niej i całej rodziny.

6. Dziękczynno – Błagalna w 18 r. urodzin Kingi Popławskiej jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i dary Ducha Św. dla niej i rodziny.

7. + Stanisława Beredę i zm. z rodz. Beredów i Kurków.

8. + Czesławę, Władysławę i Wincentego Prus.

9. + Janinę, Jana i Mieczysława w 14 r. śm., Waszkiewiczów, Genowefę, Wacława i Tadeusza Rosów.

10. + Józefa Szubę w 1 r. śm., i jego córkę Małgorzatę.

11. + Walentego Wasilewskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

12. + Jerzego Gnicha – intencja od uczestników pogrzebu.

13. + Eugeniusza Kruszyńskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

14. + Włodzimierza Krysik w 7 r. śm., i Mieczysława Krysik

15. + Iwonę Biesiadę – intencja od emerytowanych pracowników Urzędu Gminy.

Dziękczynno – Błagalna w 9 r. urodzin Leny jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla niej i całej rodziny.

17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

18.00 + Feliksa Forysia i Franciszkę Foryś.