18 CZERWCA / XI NIEDZIELA ZWYKŁA kliknij

18 CZERWCA/ XI NIEDZIELA ZWYKŁA OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. W tym tygodniu obchodzimy: w środę wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika, w piątek o godz. 8.15 Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy do udziału w niej dzieci, nauczycieli i rodziców. W sobotę Uroczystość św. Jana Chrzciciela. W przyszła niedzielę o godz. 11.00 Suma odpustowa i procesja wokół Kościoła.

2. Dziś przy wyjściu z Kościoła będą zbierane ofiary do puszek na utrzymanie parafii św. Augustyna w Sierra Leone w Afryce, gdzie nasza diecezja prowadzi misje.

3. W sobotę Nabożeństwo czerwcowe będzie odprawione po Mszy św. o godz. 18.00

4. Spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00.

5. Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałki i czwartki po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00 oraz w sobotę od 8.00 do 9.00.

6. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy na nabywania i lektury.

19 CZERWCA- PONIEDZIAŁEK

7.00  + Mariannę Dyła.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00  Dziękczynno – Błagalna w rocz. urodzin Wandy i Roberta z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i rodziny.

20 CZERWCA – WTOREK
7.00 + Zdzisława Ołdaka w miesiąc po pogrzebie.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 Dziękczynno – Błagalna za Kajetana Perzyńskiego w 36 r. urodzin z prośbą o Boże Błogosławieństwo, głęboka wiarę, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla niego i rodziny.

21 CZERWCA – ŚRODA
7.00 + Bożenę Smuga w 6 r. śm., i za dusze w czyśćcu cierpiące.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00  + Janinę Gańko – imieninowa, Zbigniewa, Jana i Mariannę Gruba, Witolda Szubę.

22 CZERWCA- CZWARTEK
7.00 + Jana Rawskiego – imieninowa i zm. z rodz. Rawskich, Jędrysiaków i Jankowskich.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 + Władysława i Genowefę Rawskich i zm. z rodz. Rawskich i Prusów, Czesławę Prus, Małgorzatę Ciechanowicz, Celestyna Rawskiego, Jana Gańko, Helenę i Piotra Gańko.

23 CZERWCA–   PIĄTEK
7.00   + Janinę Słowik – imieninowa.
8.15 MSZA ŚW. NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 + Jana, Janinę, Jadwigę, Genowefę, Janusza, Tadeusza i Zygmunta Komuda, Mariana i Czesława Szuba, Bożenę, Stanisława i Artura Jakubowskich, Roberta Wocial.

24 CZERWCA – SOBOTA ( UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA )
7.00  + Danutę Wojtyńską – imieninowa. Henrykę Wojtyńską.
17.00 ŚLUB: Sandra Sękowska i Rafał Jurek.
18.00  + Jana Świadek – imieninowa, Henrykę Świadek.
18.30  NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

25 CZERWCA– 12 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Władysławę Wojdyna – imieninowa, Stanisława Wojdynę, Piotra Rek, Przemysława Wojdynę.

1. Dziękczynno – Błagalna w 18 r. urodzin Aleksandry jako podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Św. dla niej i całej rodziny.

2. Dziękczynno – Błagalna w 2 r. ślubu Martyny i Bartosza Wnorowskich jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

3. Dziękczynno – Błagalna w 18 r. ślubu Beaty i Dariusza jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i dzieci: Patryka, Oli i Dariusza.

4. + Wacława, Stanisławę, Mariannę, Jana i Zofię Beredów z rodzicami i zm. z rodz. Szczęsnych i za dusze w czyśćcu cierpiące.

5. + Janinę Słowik – imieninowa, Henryka Słowika.

6. + Tadeusza Kamińskiego, Jana Stępień, Jana Szulima.

7. + Bogusława Zielińskiego z okazji dnia ojca i imieninowa, Janinę i Władysława Brzezińskich.

8. + Zofie Rozbicką – intencja od wnuków.

9. + Tomasza Jurka – intencja od Tomasza Kowalczyka.

10. + Krystynę- Lucynę Kowalczyk w miesiąc po pogrzebie.

11. + Władysława Kaczmarskiego, Katarzynę i Jana Araźnych.

12. + Jana Gosk – intencja od córki z rodziną.

13. + Wojciecha Gajczego – intencja od uczestników pogrzebu.

14. + Mariusza Suchockiego – intencja od uczestników pogrzebu.

15. + Jana Gosk – intencja od córki z rodziną.

16. + Jana i Janinę Gnich.

17. + Mirosława Brzezińskiego, Irenę Brzezińską w 22 r. śm., i zm. z rodz. Brzezińskich i Płoszaj.

18. + Anielę Owsianko w rocz. śm., Pawła Karczmarczyka w 9 r. m.,

19. + Jurka Godłozę w 6 r. śm., Józefa Orbacha i zm. z rodz. Godłozów.

20. + Jana Kubickiego i zm. z rodz. Kubickich i Jackiewicz.

11.00 ZA PARAFIAN  ( SUMA ODPUSTOWA )

+ Pawła Chmielewskiego.

18.00 + Włodzimierza Kosińskiego