18 sierpnia –XX NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA>> kliknij

• w środę wspomnienie Św. Piusa X, papieża

• w czwartek wspomnienie NMP Królowej

• w sobotę święto Św. Bartłomieja

1. W sobotę 31 sierpnia w sanktuarium Św. Faustyny w Ostrówku będziemy przeżywać nasze Dożynki Diecezjalne. Centralną częścią Dożynek będzie Eucharystia celebrowana o godz. 11.00, odbędzie się zwyczajowy konkurs wieńców dożynkowych. ( delegacje z wieńcami rejestrują się do godz. 10.00 ).
    Proszę aby delegacja z wieńcem z naszej parafii również pojechała na dożynki diecezjalne.

2. Dyrektor Zespołu Szkolnego w Stanisławowie zaprasza rodziców dzieci przedszkolnych ( przedszkole i tzw. zerówki ) na zebranie w dniu 20 sierpnia 2019 r. na godz. 18.00 na salę audiowizualną ( budynek po gimnazjum ).

3. Zapraszamy na Odpust do Loretto/k. Kamieńczyka w dniu 08 września 2019 zapisy na pielgrzymkę w zakrystii.

18 sierpnia – NIEDZIELA ZWYKŁA- INTENCJE MSZALNE

7.00 + Mariannę, Jana i Stanisława Suchockich.
  1.  Dziękczynno – Błagalna w 1 r. ślubu Kingi i Piotra z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla nich i rodziny.oże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i ich całej rodziny

2. + Łukasza Wojtyńskiego w 6 miesiąc po śm., – intencja od matki chrzestnej z rodziną i zm. z rodz. Wojtyńskich i Paczkowskich.

3. + Genowefę Makowską w 20 r. śm., Stanisława Makowskiego.

4.  + Tadeusza Cudnego w miesiąc po pogrzebie.

5. + Wandę Michta w miesiąc po pogrzebie.

6. + Kazimierę Osuchowską w miesiąc po pogrzebie.

7. + Agnieszkę Gadomską w miesiąc po pogrzebie.

8. + Jacka Kulmę – intencja od uczestników pogrzebu.

9. + Zofię i Wandę Zdanowiczów.

10. + Mirosława Kielaka – intencja od uczestników pogrzebu.

11. + Zofię Zdanowicz z rodziną, Jana i Marię Rozbickich, Annę Szubę.

12. + Władysława Ołdaka, Wincentego, Aleksandrę i Janinę Wojdynów.

13. + Konstantego Witka, Wiesława Witka w 8 miesiąc po śm., Pawła i Franciszkę Szuba, Władysławę Niewiatowską.

14. + Wiesława Gajczego – intencja od uczestników pogrzebu.

15. + Franciszka Sasima w 42 r. śm., Juliannę Sasim i zm. z rodz. Sasimów i Reków.

11.00 Dziękczynno – Błagalna za zbiory ( DOŻYNKI GMINNO – PARAFIALNE )

13.30  Msza Św. w Kątach Borucza

+ Teresę i Józefa Siwaków.
 18.00 + Stefana Kowalczyka w 1 r. śm., Władysławę i Wincentego Kowalczyków i zm. z rodz. Kowalczyków i Calińskich.

19 SIERPNIA – PONIEDZIAŁEK

7.00 + Antoniego i Władysławę Pietrucha.
18.00 + Bartosza Szadkowskiego – intencja od koleżanek i kolegów ze szkoły w Stanisławowie.

20 SIERPNIA – WTOREK /Wspomnienie Św. Bernarda, opata i doktora Kościoła

7.00 + Ryszarda Lesińskiego – intencja od p. Jana i Marii Rek.
18.00 + Katarzynę Gołoś – intencja od kolegów i koleżanek z pracy.

21 SIERPNIA – ŚRODA  /Wspomnienie Św. Piusa X, papieża

7.00 + Bronisława Jarosa – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Stefana Wieczorka w 5 r. śm., Tadeusza Zająca w 3 r. śm.,

22 SIERPNIA  –  CZWARTEK /Wspomnienie NMP Królowej

7.00 + Stanisławę, Wacława, Zofię i Jana Beredów i zm. z rodz. Szczęsnych i za dusze w czyśćcu cierpiące. Genowefę i Jana Beredów.
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 10 r. ślubu Ewy i Karola z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i ich synów Marcina i Łukasza.

23 SIERPNIA – PIĄTEK  / Święto Św. Bartłomieja

7.00 + Zuzannę i Franciszka małżonków Wielgo, ich rodziców i dziadków, oraz Elżbietę i Franza małżonków Romstorfer.
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 5 r. ślubu Anny i Adama Słowik z podziękowaniem za łaski i z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i ich syna Marcela.

24 SIERPNIA– SOBOTA

7.00 + Sabinę Kielczyk – intencja od uczestników pogrzebu.
17.00 ŚLUB: Ewelina Kowalczyk i Artur Ołdak.
18.00 + Ryszarda Jerzaka w 10 r. śm.