18 WRZEŚNIA/ 25 NIEDZIELA ZWYKŁA> kliknij

18 WRZEŚNIA/ 25 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu obchodzimy: we wtorek wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera i towarzyszy, w środę święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, w piątek wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.

2. Dziś obchodzimy światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu pod hasłem „Słuchajcie”.

3. Pragnę poinformować, że został zakupionyk komplet mebli w stylu retro do zakrystii ( kredencja, biurko, dwie komody, fotel, zegar, szafa, wieszak) oraz nowy mosięzny krzyż procesyjny z podstawą. Wymieniliśmy obicie tapicerskie pod obrazem w kaplicy Matki Bożej. Zakupiłem również olej opałowy do ogrzewania Kościoła za sumę 13.400 zł. Nie czekałem z zakupem do późnej jesieni, gdyż ceny idą ciągle w górę. Dziękuje z całego serca za wszelkie dotychczasowe wasze ofiary ( taca, wpłaty na konto parafialne ) na utrzymanie naszej parafii i liczę na dalszą waszą pomoc w trosce o potrzeby materialne naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać.

4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie  różanców i wręczenie dzieciom komunijnym. Po Mszy św. krótkie spotkanie z rodzicami.

5. Spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00

6. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

19 WRZEŚNIA- PONIEDZIAŁEK

7.00 + Mariusza Suchockiego w miesiąc po pogrzebie.
18.00 + Artura Chodowicza, Edwarda i Krystynę Gryz.

20 WRZEŚNIA  –  WTOREK
7.00  Dziękczynno – Błagalna w 25 r. ślubu Edyty i Andrzeja z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i rodziny.
18.00 + Helenę Rawską w 7 r. śm., Jana Rawskiego i zm. z rodz. Rawskich i Zdanowiczów.

21 WRZEŚNIA –  ŚRODA
7.00 + Czesława Czapskiego – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00  + Mateusza Zdanowicza – imieninowa.

22 WRZEŚNIA  – CZWARTEK
 7.00 + Krystynę Rek – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Stanisława Paskę – imieninowa.

23 WRZEŚNIA  PIĄTEK
7.00+ Jerzego Kowalczyka – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Dariusza Cichockiego w 4 r. śm., Stefana Cichockiego, Bronisławę i Jana Tacikowskich.

24  WRZEŚNIA – SOBOTA
7.00 + Stanisława Mężyńskiego w miesiąc po pogrzebie.
17.00 ŚLUB: Mariola Wysokińska i Adam Kaczmarski.
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 18 r. urodzin Adriana Tkaczyk jako podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Św. dla niego i całej rodziny.

25 WRZEŚNIA– 26 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Wacława Boruckiego – imieninowa.

1. + Danutę w 19 r. śm., i Wiesława Gajczy i zm. z rodz. Gajczy i Napora.

2. + Krzysztofa Konowrockiego w 15 r. śm., Ludwikę Zdanowicz w 3 r. śm., i zm. z rodz. Zdanowiczów i Konowrockich.

3. + Bolesława Prusa w 22 r. śm.,

4. + Michała i Mieczysława Gadomskich, Halinę i Stanisława Gorczyca, Stanisława Banaszka, Łukasza i Jana Gadomskich.

5. + Andrzeja Gajewskiego – intencja od rodz. Wojtyńskich.

6. + Stefanię Baranowską – intencja od uczestników pogrzebu.

7. + Marcina Witkowskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

8. + Zofię Świderską – intencja od uczestników pogrzebu.

13.30 Kąty Borucza

+ Mariannę i Aleksandra Sobolewskich, Ewę i Stanisława Puszkarskich.

18.00 + Leokadię, Aleksandra i Krystynę Gadomskich, Jadwigę Lewandowską.