19 CZERWCA / 12 NIEDZIELA ZWYKŁA> kliknij

19 CZERWCA/ 12 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu obchodzimy: we wtorek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika, w czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, która w tym roku przypada 23 czerwca. Msze św. o 7.00 i 18.00. W czasie Mszy św. obrzęd błogosławieństwa wianków, w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – Dzień modlitw o świętość kapłanów. W piątek o godz. 8.15 Msza św. na zakończenie roku szkolnego. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca N.M.P. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Suma Odpustowa a po niej procesja wokół Kościoła. Zapraszamy asystę procesyjną, ministrantów, bielanki.

2. W związku z Uroczystością Najświetszego Serca Pana Jezusa w piątek można spożywać pokarmy mięsne.

3. Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele codziennie o godz. 17.30.

4. Dziś przy wyjściu z kościoła będą zbierane ofiary do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.

5. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

20 CZERWCA PONIEDZIAŁEK
7.00 + Kazimierza Milewskiego – 20 greg.
18.00 + Mariannę Dyła w rocz. śm.,

21  CZERWCA  –  WTOREK
7.00 + Kazimierza Milewskiego – 21 greg.
18.00 + Leonarda Bąkowskiego w 28 r. śm., i zm. z rodz. Bąkowskich

22 CZERWCA –  ŚRODA
7.00 + Kazimierza Milewskiego – 22 greg.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 + Wandę i Jana Gryz – imieninowa.

23  CZERWCA  – CZWARTEK/ Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela,
7.00 + Kazimierza Milewskiego – 23 greg.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00+ Jana Komudę, Janinę, Genowefę, Jadwigę, Tadeusza i Janusza Komudów, Mariana i Czesława Szubę, Bożenę, Artura i Stanisława Jakubowskich, Zygmunta Komudę.

24  CZERWCA  PIĄTEK  / Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

7.00 + Kazimierza Milewskiego – 24 greg.
8.15 MSZA ŚW. NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 + Władysława Świętochowskiego w 23 r. śm., – imieninowa, Annę i Henryka Świętochowskich i zm. z rodz. Świętochowskich i Przedlackich

25  CZERWCA – SOBOTA  /  Wspomnienie Niepokalanego Serca N.M.P
7.00  + Kazimierza Milewskiego – 25 greg.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00   Dziękczynno – Błagalna w 15 r. ślubu Wiolety i Michała Ignatowskich z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

26 CZERWCA– 13 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Kazimierza Milewskiego – 26 greg.

1. Dziękczynno – Błagalna w 50 r. urodzin Piotra jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i dary Ducha Św. dla niegoj i całej rodziny.

2. Dziękczynno – Błagalna w 18 r. ślubu Joanny i Dariusza Cichockich jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i ich dzieci: Kacpra i Daniela.

3. Dziękczynno – Błagalna w 12 r. ślubu Katarzyny i Piotra jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i Dary Ducha Św. dla nich i ich dzieci: Leny, Kacpra i Alicji.

4. Dziękczynno – Błagalna w 1 r. ślubu Kingi i Michała Gańko jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

5. + Jana Świadek – imieninowa, Henrykę Świadek.

6.+ Janinę Słowik – imieninowa, Henryka Słowika, Janinę Chojecką w 5 r. śm.,

7.+ Stanisława Przedlackiego w dniu ojca, Adama Przedlackiego.

8.+ Wacława, Stanisławę, Mariannę, Jana i Zofię Beredów z rodziną i zm. z rodz. Szczęsnych i za dusze w czyśćcu cierpiące.

9. + Józefa Zdanowicza i zm. z rodz. Tacikowskich i Zdanowiczów.

10. + Jana Rawskiego, Bolesława, Annę i Władysława Rawskich, Tadeusza, Jana , Mariannę, Czesławę i Antoninę Jędrysiaków

11. + Tadeusza Kamińskiego, Jana Stępnia, Jana Szulima.

12. + Jana Pazio.

13. + Stanisława w 9 r. śm., Alicję i Karola Endzelmów.

14. + Władysława Kaczmarskiego, Katarzynę i Jana Araźnych.

15. + Stanisława Glinkę i zm. z rodz. Flinków, Ryszarda Zdanowicza.

16. + Bogusława Zielińskiego, Janinę i Władysława Brzezińskich – imieninowa.

17. + Artura Chodowicza – urodzinowa, Krystynę i Edwarda Gryz.

18. + Jana i Marię Rozbickich i zm. z rodz. Szubów.

19. + Romana Kruszewskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

20. + Jana Perzanowskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

21. + Stanisława Cudnego – intencja od uczestników pogrzebu.

22. + Pawła Kaczmarczyka w 8 r. śm.,

23. + Józefa Mrozińskiego w miesiąc po pogrzebie.

24. + Janinę Czapską – imieninowa, Zdzisława Czapskiego.

25. + Stanisława Misińskiego w 4 r. śm.,

26. + Jana i Annę Kamińskich z rodziną, Janinę i Władysława Ludwiniak z rodziną, Leszka Ludwiniaka.

27. + Władysława Parola z rodzicami.

28. + Władysława, Annę, Piotra, Jana i Mariannę Kielczyk, Kazimierę, Aleksandra i Władysławę Ryszawów, Jarosława i Maksymiliana Zduńczyk, Karolka Stępnia i zm. z rodz. Kielczyków i Ryszawów.

13.30 Kąty Borucza

+ Pawła Chmielewskiego, Janinę Gadomską – imieninowa

17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

18.00 + Władysławę Wojdyna – imieninowa, Piotra Rek, Stanisława Wojdynę.