19 LISTOPADA / XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

19 LISTOPADA / XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁAOGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. W tym tygodniu obchodzimy: jutro wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera, we wtorek wspomnienie Ofiarowania N.M.P., w środę wspomnienie Św. Cecylii, dziewicy i męczennicy – patronki śpiewu Kościelnego ( Organistów i chórów Kościelnych ), w piątek wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung – Lac, prezbitera i Towarzyszy. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, po Mszy Św. o godz. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówienie Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz aktu poświęcenia. Można będzie uzyskać odpust zupełny.

2. Dziś od godz. 12.00 do 17.00 na rynku w Stanisławowie będzie Jarmark Marciński będą występy grupy śpiewaczej CHODÓW, występ wokalny Oskara Oleksiuka, prezentacje KGW z terenu Gminy Stanisławów, Marciński Konkurs kulinarny na najlepsze danie z gęsiny i rogale świętomarcińskie, degustacje potraw i inne atrakcje.

3. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 rozpoczną się Mszą Św. w Archikatedrze Św. Jana Chrzciciela w Warszawie obchody „Orszaku Chrystusa Króla” – szczegółowy program na plakacie w kruchcie Kościoła

4. W dalszym ciągu przyjmujemy na wypominki roczne w zakrystii i kancelarii parafialnej.

5. W dni powszednie spowiedź 15 minut przed Mszą Św. o godz. 7.00 i 18.00.

6. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

20 LISTOPADA- PONIEDZIAŁEK

7.00 + Romana Mironiuk – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Bożenę Smuga.

21 LISTOPADA– WTOREK
7.00 + Henrykę i Danutę Wojtyńskie – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Czesława Szubę – intencja od Małgorzaty z rodziną.

22 LISTOPADA
7.00 + Stanisława Gańko – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Tomasza Cybulę w 37 r. śm.,

23 LISTOPADA- CZWARTEK

7.00 + Floriana Wiktorowicza – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Jarosława Słowika.

24 LISTOPADA–   PIĄTEK
7.00 + Czesława Ołdaka w 4 r. śm.,
18.00 + Andrzeja Piotrkowicz w 6 r. śm., i zm. z rodziny.
Po Mszy Świętej indywidualna Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00, zakończona Błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem oraz  odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego.

25 LISTOPADA – SOBOTA
7.00 + Władysława Rawskiego w 13 r. śm.,
18.00 + Czesławę Bieńkowską.

26 LISTOPADA – 34  NIEDZIELA/ UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA /

7.00 Dziękczynno – Błagalna w 50 r. urodzin Grzegorza jako podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Św. dla niego i całej rodziny.

1. O łaskę zdrowia dla Piotrusia.

2. Dziękczynno – Błagalna w intencji pana organisty, chóru parafialnego i zespołu muzycznego z prośbą o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski, oraz opiekę Św. Cecylii patronki muzyki kościelnej.

3. + Andrzeja Kielczyka.

4. + Andrzeja i Łukasza Rozbickich.

5. + Zdzisława Cyran z rodziną, Andrzeja, Mariannę i Stanisława Gańko z rodziną i zm. z rodz. Skwarskich.

6. + Wojciecha Kruszewskiego w 1 r. śm., Stanisława Kruszewskiego i zm. z rodz. Kruszewskich i Klagów.

7. + Tadeusza Gryza w 13 r. śm.,

8. + Henryka Jackiewicza w 25 r. śm.,

9. + Barbarę Rek – intencja od uczestników pogrzebu.

10. + Jana Beredę – intencja od uczestników pogrzebu.

11. + Zofie Gromadowską – intencja od uczestników pogrzebu.

12. + Za zm. chórzystów i organistów ze Stanisławowa.

+ Mieczysława i Sabinę Skuza.

18.00 Dziękczynno – Błagalna w 30 r. urodzin Łukasza jako podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Św. dla niego i całej rodziny.