19 MAJ – V NIEDZIELA WIELKANOCY – OGŁOSZENIA>> kliknij

— 19 MAJ – V NIEDZIELA WIELKANOCY – OGŁOSZENIA>> kliknij

V  Niedziela Wielkanocy

W tym tygodniu przypada w piątek wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych. W przyszłą niedzielę Dzień Matki.

Dzieci komunijne obchodzić będą Biały Tydzień, który zostanie zakończony pielgrzymką do Gietrzwałdu – sobota 25 maj- wyjazd godz. 6.00. Są jeszcze wolne miejsca –  zapisy w zakrystii, zapraszamy.

Msze Święte majowe w tym tygodniu:

Poniedziałek – Retków godz.19.00

Środa – Papiernia godz.19.00

Czwartek – Sokóle godz.19.00

Piątek – Ładzyń godz.19.00

We wtorek 28 maja przypada 32 rocznica Święceń Kapłańskich Ks. Proboszcza. W tym dniu o godz.12.00 w naszym Kościele będzie odprawiona uroczysta Msza Święta Rocznicowa pod przewodnictwem Ordynariusza naszej diecezji Bp. Romualda Kamińskiego z udziałem Księży wyświęconych razem z Ks. Proboszczem w 1987 roku. Zapraszamy do udziału w tej Mszy Świętej wszystkich Parafian.

Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Częstochowy w dniu 1 czerwca 2019r. Wyjazd godz. 4.00 z parkingu przy Kościele. Zapisy w zakrystii.

W czwartek kancelaria nieczynna. Zainteresowanych zapraszamy w pn., wt., śr., pt., sob., według godzin urzędowania

19. MAJ – V NIEDZIELA WIELKANOCY   – INTENCJE MSZALNE

7.00 + Janinę Świderską w 6 r. śm., Stanisławę i Jana Świderskich, Ewę i Stanisława Marchela.
  1. O dar szybkiego powrotu do zdrowia i Boże Błogosławieństwo dla Mariusza Śliwa.

2. Dziękczynno – Błagalna w 85 r. urodzin Zofii Rosłoń z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla niej i całej jej rodziny.

3. + Zofię Szczęsną – imieninowa.

4. + Genowefę Rosa w 1 r. śm., Wacława Rosa, Tadeusza i Stanisława Rosa, Zdzisława Jędrasika, Wiesława Kwiatkowskiego.

5. + Zofię Michalską – imieninowa, Jana, Jerzego, Hannę i Agnieszką Michalskich, Barbarę Sarba.

6. + Anielę Kielczyk w 36 r. śm., Stanisławę Żbrowską w 13 r. śm.,

7. + Mariana Wróblewskiego w śm., Janinę Wróblewską.

8. + Konstantego Witka w 24 r. śm., Wiesława Witka w 5 miesiąc po śm., Pawła i Franciszkę Szuba, Władysławę Niewiatowską.

9. + Damiana Chądzyńskiego w 15 r. śm.,

10. + Stanisławę i Eugeniusza Rosłoń, Jana Nowaka.

11. + Szczepana, Lucynę, Jana i Kazimierza Bereda, Elżbietę Kaska.

12. + Ryszarda Kowalskiego w 40 r. śm., Janinę, Ryszarda i Roberta Mastalińskich.

13. + Władysława Ołdaka, Wincentego, Aleksandrę i Jana Wojdynów.

14. + Eugenię Pietrzyk – intencja od uczestników pogrzebu.

11.00  UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚWIĘTEJ
17.30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18.00 + Adama Kruszewskiego w 28 r. śm.,

20 MAJA – PONIEDZIAŁEK

7.00 + Stanisława Miąsko – intencja od uczestników pogrzebu.

17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 Dziękczynno – Błagalna z prośbą o łaski, zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Alberta i jego rodziny.
19.00 MAJÓWKA WE WSI RETKÓW.

21 MAJA – WTOREK
7.00 + Edwarda  Wilk – intencja od uczestników pogrzebu.
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 + Władysławę Wojtyńską w 30 r. śm., Jana Wojtyńskiego, Irenę i Czesława Mielczarków i zm. z rodz. Mielczarków, Wojtyńskich, Szymanowskich i Rozbickich.

22 MAJA – ŚRODA
7.00 + Janusza Skuzę – intencja od uczestników pogrzebu.
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 + Katarzynę Spoczyńską w 2 r. śm., i zm. z rodz. Piwek i Płoszaj.
19.00 MAJÓWKA WE WSI PAPIERNIA

23 MAJA – CZWARTEK
7.00 + Elżbietę Kaska – intencja od uczestników pogrzebu
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 Dziękczynno – Błagalna z prośbą o łaskę zdrowia, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jakuba i Tomasza.
19.00 MAJÓWKA WE WSI SOKÓLE

24  MAJA – PIĄTEK
7.00 + Juliannę, Jana, Jurka, Zygmunta, Tadeusza i Sylwestra Godłoza,  Katarzynę Wróbel.
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 + Bronisławę i Aleksandra Domańskich z rodziną, Tadeusza i Aleksandrę Domańskich z dziećmi, Władysława Parol.
19.00 MAJÓWKA WE WSI ŁADZYŃ

25  MAJA – SOBOTA
7.00 + Jana Kielczyka w 5 r. śm., Zofię i Ludwika Sienkowskich, Czesława i Bożenę Sobolewskich, Czesławę, Tadeusza i Karola Dąbrowskich, Stefana i Dariusza Cichockich.
7.30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE.
17.00 ŚLUB: Magdalena Kopacz i Mariusz Krupka.
18.00 ŚLUB: Magdalena Szczęsna i Grzegorz Przanowski.