19 WRZEŚNIA / XXV NIEDZIELA ZWYKŁA >> kliknij

19 września 2021r/ XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu obchodzimy dzisiaj Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu obchodzony pod hasłem „ Chodź i zobacz „. Jutro wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, we wtorek święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, w czwartek wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.

2. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z Kościoła będą zbierane ofiary do puszek na pomoc mieszkańcom Afganistanu, również w przyszłą niedzielę na Msze św. o godz. 11.00 zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do I-szej Komunii św., będzie poświęcenie i wręczenie różańców oraz dzienniczka dziecka komunijnego i deklaracja dla rodziców.

3. Dzisiejsze ofiary na tacę są przeznaczone na remont dachu plebanii.

4. W przyszłą niedzielę będzie liczenie wiernych dominicantes i comunicantes.

5. Zachęcamy młodzież i dzieci do czynnego włączenia się w życie naszej parafii. Zapraszamy na próby scholi parafialnej w piątek o godz. 16.30, natomiast kandydaci do Służby Liturgicznej Ołtarza proszeni są o kontakt wraz z rodzicem do ks. Dominika.

6. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek i czwartek od godz. 18.30 do 20.00 oraz w sobotę od godz. 8.00 do 9.00

7. W dni powszednie spowiedź 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00.

8. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

20 WRZEŚNIA-  PONIEDZIAŁEK

7.00 + Barbarę Kowalczyk – intencja od chrześniaka Mieczysława Pietrzyka.
18.00 + Leokadię, Józefa i Tomasza Cudnych i zm. z rodz. Łapków i Cudnych.

21 WRZEŚNIA-  WTOREK  ( ŚWIĘTO ŚW. MATEUSZA, APOSTOŁA I EWANGELISTY )
7.00 + Krystynę Banasik – intencja od uczestników pogrzebu.

22 WRZEŚNIA-  ŚRODA
7.00 + Jerzego Gnicha – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Halinę i Stanisława Gorczycę.

23  WRZEŚNIA –  CZWARTEK
7.00 + Czesława Biesiadę – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 Dziękczynno – Błagalna za dar życia Marysi prosząc o zdrowie, błogosławieństwo Boże i wszelkie łaski dla niej i rodziny.

24 WRZEŚNIA –  PIĄTEK
7.00  + Ryszarda Milewskiego – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Stanisławę Piotrkowicz w 17 r. śm., i zm. z rodz. Piotrkowiczów, Antoniego i Janinę Jackiewicz.
Po Mszy Świętej  możliwość indywidualnej Adoracji Pana Jezusa do godz. 21.00
Adoracja zakończona jest  Błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem oraz  Apelem Jasnogórskim o godz.21.00.

25 WRZEŚNIA – SOBOTA
7.00 + Zofię Michalak w miesiąc po pogrzebie.
17.00 ŚLUB: Joanna Szczęsna i Kamil Zawadka.
18.00 ŚLUB: Sandra Czmoch i Piotr Mróz.

26 WRZEŚNIA – NIEDZIELA  /XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Wacława Boruckiego – imieninowa,

1. Dziękczynno – Błagalna w 15 r. małżeństwa Moniki i Krzysztofa Struś z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i córek.

2. + Łukasza Cudnego w 1 r. śm.,

3. + Włodzimierza Kosińskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

4. + Małgorzatę Suchocką – intencja od uczestników pogrzebu.

5. + Jadwigę Milewską – intencja od uczestników pogrzebu.

6. + Eugeniusza Pustołę – intencja od pracowników firmy Fedro z Osiecka.

7. + Bolesława Prusa w 21 r. śm.,

8. + Helenę Bąkowską w miesiąc po pogrzebie.

9. + Justynę Calińską w 3 r. śm., Marcelę i Wacława Płoszaj i zm. z rodz. Calińskich.

10. + Wacława – imieninowa, Genowefę, Stanisława i Tadeusza Rosów, Zdzisława Jędrasika, Wiesława Kwiatkowskiego.

+ Zdzisława Rogala w 13 r. śm.,

18.00+ Michała Cichockiego i jego brata Szczepana, rodziców i dziadków.