9 PAŹDZIERNIKA/ 28 NIEDZIELA ZWYKŁA> kliknij

9 PAŹDZIERNIKA/ 28 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu obchodzimy: w czwartek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, w sobotę św. Teresy od Jezusa dziewicy i doktora kościoła.

2. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy XXII Dzień Papieski pod hasłem „Blask prawdy”. Tradycyjnie już przy wyjściu z Kościoła będą zbierane ofiary do puszek na fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia” na stypendia dla zdolnej młodzieży z małych miast i wsi.

3. Dziś w Kościele ma miejsce liczenie wiernych tzw. Dominicantes i Comunicantes.

4. Dziękuję Kręgom M.B. Pielgrzymującej za wymianę obicia przy obrazie M.B. Częstochowskiej. Serdeczne Bóg zapłać.

5. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są odprawiane o godz. 17.30

6. Spowiedź w dni powszednie 15 min przed Maszą Świętą poranną, wieczorem spowiedż w trakcie nabożeństwa różańcowego przed Mszą św. o godz. 18.00.

7. Przyjmujemy na wypomnki roczne i jednorazowe w zakrystii oraz w kancelarii parafialnej.

8. Zapisy na miejsca do handlu kwiatami przy cmentarzu w okresie Wszystkich Świętych u Pana Organisty we wtorek 11. X. 2022 r. od 7.30 w zakrystii.

9. W dniu wczorajszym pięciu naszych parafian: Łukasz Bruliński, Kacper Cichocki, Wiktor Michalak, Hubert Piekut i Adrian Wąsowski z rąk ks. bpa Jacka Grzybowskiego otrzymali posługę lektora. Jest to wielka radość dla naszej parafi, gratulujemy ich rodzicom, a im samym życzymy gorliwości w pełnieniu posługi.

10. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

10  PAŹDZIERNIKA- PONIEDZIAŁEK
7.00  Dziękczynno – Błagalna w 37 r. urodzin Mariusza Abramowskiego jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla niego i rodziny.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 + Henryka Zdanowicza.

11 PAŹDZIERNIKA –  WTOREK
7.00  + Anielę Użyczyn w 20 r. śm.,
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00  Dziękczynno – Błagalna w 41 r. ślubu Adama i Gabrieli z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla nich ich dzieci i wnuków.

12 PAŹDZIERNIKA –  ŚRODA
7.00 + Kazimierę Rosłon w miesiąc po pogrzebie.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00  + Janinę Kruszewską w 5 r. Sm., Zbigniewa i Czesława Kruszewskich, Wojciecha, Janinę i Wacława Słowik.

13 PAŹDZIERNIKA  – CZWARTEK
 7.00 + Bernadetę Prus w miesiąc po pogrzebie.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 Dziękczynno – Błagalna w intencji Kółek Różańcowych w naszej parafii – członków, zelatorki oraz ich rodzin.
20.00 Msza św. z uroczystym Aktem Ofiarowania zwieńczająca  33 dniowe  rekolekcje według św. Ludwika Grignion de Montfort

14 PAŹDZIERNIKA  PIĄTEK
7.00 + Vinsowę, Jadwigę i Józefa Szczepek.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 + Helenę Sulejewską w 8 r. śm., i Antoniego Sulejewskiego, Jana i Wiktorię Grzywacz.

15 PAŹDZIERNIKA – SOBOTA
7.00 + Jadwigę Jackiewicz w 22 r. śm., Józefa Jackiewicza, Antoniego i Adama Gromadowskich.
15.00 Dziękczynno – Błagalna w 10 r. ślubu Sylwii i Krzysztofa Boguszewskich jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla nich i całej rodziny.
16.00 ŚLUB: Klaudia Śpiewak i Marcin Całka.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 + Genowefę Komuda w 8 r, śm., Jadwigę, Janinę, Jana, Janusza, Tadeusza i Zygmunta Komuda, Mariana i Czesława Szuba, Bożenę, Stanisłąwa i Artura Jakubowskich.

16 PAŹDZIERNIKA– 28 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Weronikę Matera w 11 r. śm. Henryka Materę.

1. + Jadwigę Rawską – imieninowa, Józefa Rawskiego, Stanisława Zmokłego, Stanisława Nagrabę, Mariana i Czesławę Zmokłych.

2. + Bogusława Zielińskiego, Genowefę Zielińską, Władysława Brzezińskiego.

3. + Władysława Brzezińskiego w rocz. śm., Janinę i Jana Brzezińskich, dziadków Brzezińskich i Dąbrowskich, Helenę i Stefana Komudów, Andrzeja Witkowskiego, Bogdana Zielińskiego.

4. + Jana Prusa – intencja od uczestników pogrzebu.

5. + Łukasza Cudnego – intencja od uczestników pogrzebu.

6. + Józefa Ołdaka – intencja od uczestników pogrzebu.

7. + Kazimierza Szczęsnego, Józefę i Romana Zielińskich, Wincentego Michtę.

8. + Krystynę Trąbińską w miesiąc po pogrzebie.

9. + Mariannę, Zygmunta, Genowefę, Krystynę i Wojciecha Widłaś, Teresę Gnich w 1 r. śm., Mirosława i Jerzego Gnich.

10. + Henrykę i Danutę Wojtyńskich – intencja od rodz. Stępniów.

11. + Floriana Wiktorowicz – intencja od rodz. Bąbiaków i Posiadałów z Domanic.

12. + Bożenę Siewruk – intencja od wsi Mały Stanisławów.

13. + Teresę Jackiewicz – imieninowa i zm. z rodz. Jackiewiców i Kowalczyków.

14. + Jadwigę i Zygmunta Malesa i zm. z rodz. Malesów.

15. + Jadwigę Ołdak – imieninowa, Władysława Ołdaka, Wincentego, Aleksandrę i Janinę Wojdynów.

11.00 MSZA ŚWIĘTA W INTENCJI WSZYSTKICH  PARAFIAN

13.30 Kąty Borucza

+ Jana, Genowefę i Franciszka Kur, Genowefę i Stefana Pacuszka.

17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

18.00 Dziękczynno – Błagalna w 15 r. ślubu Marka i Katarzyny Kielczyk jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i ich dzieci: Natalii i Bartłomieja.