2 PAŹDZIERNIKA/ 27 NIEDZIELA ZWYKŁA> kliknij

2 PAŹDZIERNIKA/ 27 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu obchodzimy: jutro święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, we wtorek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, w środę wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy, w piątek wspomnienie N.M.P. Różańcowej.

2. W czwartek 6 października nasza wspólnota parafialna podejmie modlitwę Nowenną Pompejańską, która rozpoczęła się w naszej diecezji 8 września. Nam przypadł 29 dzień tej nowenny. W czwartek po Mszy św. wieczornej będziemy modlić się nowenną odmawiając 3 części różańca – tajemnice radosne, bolesne i chwalebne przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, kończymy modlitwą i błogosławieństwem. ( sposób odmawiania nowenny jest wywieszony w Kruchcie naszego Kościoła ). Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. W tym dniu nie będzie nabożeństwa różańcowego o godz. 17.30

3. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych dzieci, młodzież i dorosłych, są one odprawiane w naszym Kościele o godz. 17.30.

4. W piątek spowiedź pierwszo piątkowa od godz. 17.00.

5. W przyszłą niedzielę odbędzie się liczenie wiernych uczestniczących w Mszy św. i przyjmujących Komunię Świętą, natomiast po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych.

6. Spowiedź w dni powszednie 15 min przed Maszą Świętą poranną, wieczorem spowiedż w trakcie nabożeństwa różańcowego przed Mszą św. o godz. 18.00.

7. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

3 PAŹDZIERNIKA- PONIEDZIAŁEK
7.00 + Henrykę i Danutę Wojtyńskich – intencja od Iwony Rakowskiej z dziećmi.
18.00 + Celestyna Użyczyn w 4 r. śm.,

4 PAŹDZIERNIKA –  WTOREK
7.00 + Barbarę Markiewicz w miesiąc po pogrzebie.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 80 r. urodzin Kazimierza Świderskiego jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla niego i całej rodziny.

5 PAŹDZIERNIKA –  ŚRODA
7.00 + Wincentego Dobosiewicza w 35 r. śm., z prośbą o pokój dla jego duszy.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 12 r. urodzin Macieja jako podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i Dary Ducha Św. dla niego i całej rodziny.

6 PAŹDZIERNIKA  – CZWARTEK ( I CZWARTEK MIESIĄCA )
 7.00 + Artura Chodowicza – imieninowa.
18.00 + Teresę Bąkowską w 24 r. śm., i zm. z rodz. Bąkowskich.

7 PAŹDZIERNIKA  PIĄTEK ( I PIĄTEK MIESIĄCA )
7.00 + Henrykę i Danutę Wojtyńskich – intencja od Barbary.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 Dziękczynno – Błagalna o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla członkiń żywego Różańca z ul. Rynek ze Stanisławowa, a dla zmarłych członkiń Koła o dar nieba.

8 PAŹDZIERNIKA – SOBOTA
7.00 + Andrzeja Gruba w 6 r. śm.,
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 W intencji Rodzin z Kręgów Matki Bożej Pielgrzymującej.

9 PAŹDZIERNIKA– 28 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Władysława Skwarskiego w 17 r. śm., Halinę Skwarską, Tadeusza Wytrykusa i zm. z rodz. Skwarskich, Wytrykusów, Delczyńskich i Kielaków.

1. Dziękczynno – Błagalna w 16 r. ślubu Elżbiety i Lecha jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i ich dzieci.

2. + Marcina Jackiewicza w 2 r. śm., Genowefę, Jana, Zenona i Mariusza Jakubowskich, Władysławę Kowalczyk.

3. + Wincentego Słowika w 20 r. śm., i zm. z rodz. Słowików i Kopcińskich.

4. + Stanisławę i Stanisława Bereda z rodziną, Edwarda i Wiesława Miętus.

5. + Jadwigę, Piotra i Benedykta Łyszkowskich, Stanisława, Józefę i Władysława Wojdyna, Stanisława Garbacika

6. + Jana Gasiorek w 20 r. śm., Władysławę Wieczorek.

7. + Mariana Gromadowskiego w 26 r. śm., i zm. z rodz. Gromadowskich i Rogalów, Bożenę Stankiewicz.

8. + Teresę i Henryka Wichrowskich, Aleksandrę i Bronisława Wichrowskich.

11.00 MSZA ŚWIĘTA W INTENCJI WSZYSTKICH  PARAFIAN

13.30 Kąty Borucza

+ Czesława Sowę w 1 r. śm., Helenę i Zbigniewa Sowa.

17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

18.00 + Jana Araszkiewicza w 25 r. śm., Agnieszkę, Sławomira i Lecha Araszkiewicza.