20 Lutego / VII NIEDZIELA ZWYKŁA > kliknij

20 Lutego 2022r/  VII  NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu obchodzimy we wtorek święto Katedry św. Piotra, w środę wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika.

2. Jutro o godz. 18.00 Msza Święta celebrowana przez bp. Jacka Grzybowskiego w intencji Synodu oraz wszystkich zespołów synodalnych z naszego dekanatu. Po Mszy Św. Odbędzie się spotkanie delegatów zespołów synodalnych w salce przy wikariatce. Zachęcamy wszyskich wiernych do uczestnictwa w tej Mszy św.

3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 uroczyste poświęcenie Krzyża przy ul. Lubelskiej.

4. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na ogrzewanie naszego Kościoła.

5.W Kościele powszechnym przeżywamy Synod o Synodalności.  Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w ankiecie synodalnej i rzetelne jej wypełnienie. Wszelkie materiały potrzebne do włączenia się w Synod są udostępnione do pobrania na stronie naszej parafii. Przy wyjściu z Kościoła do końca lutego wystawiona jest urna do której można składać ankiety. W zakrystii są również do wzięcia czyste ankiety.

6. W dni powszednie Msze św. o godz. 7.00 i 18.00 spowiedź 15 minut przed Mszą św.

7. Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00 w sobotę od 8.00 – 9.00.

8. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

21 LUTEGO –  PONIEDZIAŁEK

7.00  + Henryka Materę – 19 greg.
18.00  + Lucjana i Kazimierę Zalewskich i zm. z rodz. Laskowskich i Zalewskich.

22 LUTEGO  –  WTOREK
7.00 + Henryka Materę – 20 greg.
18.00 + Franciszka Zdanowicza w 7 r. śm.,

23 LUTEGO –  ŚRODA
7.00 + Henryka Materę – 21 greg.
18.00  + Zbigniewa Matusiak w 1 r. śm.,

24 LUTEGO – CZWARTEK
7.00 + Henryka Materę – 22 greg.
18.00 + Antoniego i Helenę Sulejewskich, Wiktorię i Jana Grzywacz.

25 LUTEGO  –  PIĄTEK
7.00 + Henryka Materę – 23 greg.
18.00  + Włodzimierza Kosińskiego w 1 r. śm.,
Po Mszy Świętej  możliwość indywidualnej Adoracji Pana Jezusa do godz. 21.00
Adoracja zakończona jest  Błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem oraz  Apelem Jasnogórskim o godz.21.00.

26 LUTEGO – SOBOTA
7.00  + Henryka Materę – 24 greg.
18.00 + Halinę Skwarską w 20 r. śm., Władysława Skwarskiego, Tadeusza Wytrykusa z rodzicami i zm. z rodz. Delczyńskich i Skwarskich.

27 LUTEGO–  VIII NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00  + Henryka Materę – 25 greg.

1. + Teresę Piecyk – intencja od uczestników pogrzebu.

2. + Zdzisława Cyrana – intencja od uczestników pogrzebu.

3.+ Zbigniewa Galik w  rocz. śm.,

4.+ Mirosława Szczęsnego z rodziną i zm. z rodz. Beredów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.

5. + Lucjana Kaima – intencja od uczestników pogrzebu.

6. + Kamila Główkę – intencja od pracowników oddziału Noworodkowego i Położniczo – Ginekologicznego.

7. + Ryszarda Zdanowicza, Stanisława Glinkę i zm. z rodz. Zdanowiczów.

8. + Henrykę Chrzanowską w miesiąc po pogrzebie.

9. + Andrzeja Kowalczyka w 6 r. śm., Katarzynę Siwińską w 8 miesiąc po śm.,

10. + Annę Wieczorek w miesiąc po pogrzebie.

11. + Stefanię Baranowską w miesiąc po pogrzebie.

12. + Barbarę Cudną w 4 r. śm.,

13. + Mirosława Brzezińskiego – imieninowa i zm. z rodz. Brzezińskich i Płoszaj.

14. + Aleksandrę Więch – imieninowa, i zm. z rodz. Więch.

15. + Lucynę Wojtyńską w 5 r. śm., Jana Wojtyńskiego i zm. z rodz. Wojtyńskich, Stanisława i Annę Kubuj.

11.00 ZA PARAFIAN

13.30 Kąty Borucza

+ Józefa Szubę, Józefę i Feliksa Gołębiewskich z rodziną, Józefa Szubę, Władysławę Szuba z rodziną.

18.00 + Henrykę Rudnik w 10 r. Sm., z rodzicami, Franciszka Rudnika z rodzicami i synem Mirosławem, Bronisława Skuzę