20 września -XXV NIEDZIELA ZWYKŁA >> kliknij

20 września – XXV  NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu rozpoczynają się kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
    W poniedziałek obchodzimy Święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, w środę wspomnienie Św. Pio
    z Petrelciny.

2. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z Kościoła będą zbierane ofiary do puszek na renowację Grobu Pańskiego w Jerozolimie, zaś na Mszy Św. o godz. 11.00 poświęcenie różańców oraz ich wręczenie dzieciom Komunijnym.

3. Mieszkańców Ładzynia, Lubomina i Rządzy prosimy o odebranie wieńców dożynkowych z Kościoła w tym tygodniu.

4. W dalszym ciągu w dni powszednie spowiedź 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00. Spowiadamy w zakrystii ministranckiej. W niedzielę spowiadamy w zakrystii ministranckiej oraz w Kaplicy Matki Bożej w Kościele.

5. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

20 września-  XXV  NIEDZIELA ZWYKŁA/ INTENCJE MSZALNE

7.00 ZA PARAFIAN

1. Dziękczynno – Błagalna w 40 r. ślubu Danuty i Stanisława z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich ich dzieci i wnuków.

2. Dziękczynno – Błagalna w 23 r. ślubu Anny i Sylwestra z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i ich córki.

3. O szybki powrót do zdrowia i Boże Błogosławieństwo dla Anny.

4. W intencji znanej Panu Bogu.

5. + Lucynę Kaim w miesiąc po pogrzebie.

6. + Tadeusza Witkowskiego w miesiąc po pogrzebie.

7. + Janusza Paczkowskiego w 22 r. śm., Czesławę Paczkowską z rodzicami i rodziną, Łukasza Wojtyńskiego – imieninowa, i zm. z rodz. Wojtyńskich i Domańskich.

8. + Stanisławę Pawlaczyk w 13 r. śm., i zm. z rodz. Pawlaczyk i Kowalskich.

9. + Antoniego w 46 r. śm., Janinę w 22 r. śm., Ostrowskich, Tadeusza, Lucjana i Wandę Ostrowskich, Franciszkę i Stanisława Książek i zm. z rodz. Ostrowskich, Książków i Poziemskich.

10. + Andrzeja Kowalczyka, Jana i Annę Kowalczyk i zm. z rodz. Kowalczyk, Aleksandra i Weronikę Kaska i zm. z rodz. Kasków.

11. + Romana Wyrzykowskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

12. + Mariusza Śliwę – intencja od uczestników pogrzebu.

11. 00 Dziękczynno – Błagalna w 25 r. ślubu Ewy i Jarosława Stępień z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla nich i ich dzieci.

+ Mariannę w 4 r. śm., i Aleksandra Sobolewskich, Ewę i Stanisława Puszkarskich i zm. z rodz. Kielczyków.

18.00 + Mateusza Zdanowicza – imieninowa.

21  września – PONIEDZIAŁEK   ( ŚW. MATEUSZA APOSTOŁA I EWANGELISTY )
7.00+ Henryka Szubę – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00  Dziękczynno – Błagalna w 24 r. ślubu Agnieszki i Zdzisława z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

22  września – Wtorek
7.00+ Andrzeja Kielczyka – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Dariusza Kowalczyka – intencja od kolegów ze straży z Rembertowa.

23 Września – ŚRODA
7.00 + Helenę Kulma – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 18 r. urodzin Oli Pisarczyk z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla niej i rodziny.

24 Września –  CZWARTEK
7.00 + Teresę Piecyk – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Andrzeja Kielczyka.

25 Września – PIĄTEK
7.00+ Krystynę Nowakowską w miesiąc po pogrzebie.
18.00 + Stanisławę Piotrkowicz w 16 r. śm., i zm. z rodz. Piotrkowiczów, Janinę i Antoniego Jackiewiczów.

26 Września – SOBOTA
7.00 + Helenę Sekunda w miesiąc po pogrzebie.
18.00 + Agnieszkę i Władysława Forysiów, Feliksa i Władysławę Forysiów, Balbinę i Stanisława Kowalczyków.