21 SIERPNIA/ 21 NIEDZIELA ZWYKŁA> kliknij

21 SIERPNIA/ 21NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu obchodzimy jutro: wspomnienie N.M.P. Królowej, w środę święto św. Bartłomieja Apostoła, w piątek uroczystość N.M.P. Częstochowskiej. Z racji uroczystości będzie można spożywać pokarmy mięsne, w sobotę wspomnienie św. Moniki.

2. W przyszłą niedzielę o godz. 13.00 w Ołdakowiznie będzie odprawiana Msza św. z poświęceniem odnowionego Krzyża oraz nowej Kapliczki.

3. Zapraszamy bielanki i chętne do sypania kwiatów wraz z opiekunem na krótkie spotkanie 28 sierpnia po Mszy św. o godz. 11.00 do salki nad zakrystią.

4. W dni powszednie spowiedź 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00.

5. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

22 SIERPNIA- PONIEDZIAŁEK

7.00  + Jerzego Araszkiewicza – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00  + Stefana Wieczorka w 8 r. śm., Tadeusza Zająca w 6 r. śm., Janinę Wołkowicz w 2 r. śm.,

23  SIERPNIA  –  WTOREK
7.00 + Henryka Pason – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Ryszarda Jerzaka w 13 r. śm.,

24  SIERPNIA –  ŚRODA
7.00 + Krystynę Rudnik – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00  Dziękczynno – Błagalna w 6  rocz. urodzin Marysi jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Dary Ducha Św. dla niej i całej jej rodziny.

25 SIERPNIA  – CZWARTEK
 7.00+ Marcina Witkowskiego – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Michała Gadomskiego w 1 r. śm., Mieczysława Gadomskiego, Halinę i Stanisława Gorczyca, Stanisława Banaszka.

26 SIERPNIA  PIĄTEK    ( UROCZYSTOŚĆ N. M. P. CZĘSTOCHOWSKIEJ)
7.00 + Stanisławę Tarnowską – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Pelagię w 5 r. śm., i Jana Gryz.

27  SIERPNIA – SOBOTA
7.00  + Stanisława Kielczyka w 9 r. śm., Sabinę Kielczyk.
18.00  + Tadeusza Wytrykusa w 32 r. śm., Halinę i Władysława Skwarskich i zm. z rodz. Skwarskich, Delczyńskich, Kielaków i Wytrykusów.

28 SIERPNIA– 22 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Zofię Janicką.

1. O dar szczęśliwego pożycia małżeńskiego dla Sylwii i Kamila Ludwiniaków, którzy wczoraj przyjęli sakrament małżeństwa.

2. Dziękczynno – Błagalna w 40 r. ślubu Anny i Adama Wiercioch jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

3. Dziękczynno – Błagalna w 18 r. urodzin Jakuba jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Dary Ducha Św. dla niego i całej rodziny.

4. + Janinę Jackiewicz, Włodzimierza Woloszuk, Zofię Rawską i zm. z rodz. Jackiewiczów, Woloszuk, Rawskich i Stadnickich.

5. + Stanisława Zmokłego w 14 r. śm., Mariana i Czesławę Zmokłych, Józefa i Jadwigę Rawskich, Stanisława Nagrabę.

6. + Czesławę Wojdyna w 11 r. śm., Czesława Urbaniak.

7. + Stanisława Cudnego – intencja od uczestników pogrzebu.

8. + Mieczysława Szczęsnego – intencja od uczestników pogrzebu.

9. + Stefanię Baranowską – intencja od uczestników pogrzebu.

10. + Jadwigę, Sławomira i Kazimierza Świętochowskich.

11. + Helenę, Aleksandra, Katarzynę, Stanisława, Romana, Tadeusza, Mariana, Alicję, Zofię i Grzegorza Chudzików i zm. z rodz. Chudzików i dziadków Chudzików i Sęków.

12. + Józefa, Annę i Zygmunta Budek.

13. + Zofię i Władysława Gromadowskich.

13.00 Msza św. w Ołdakowiznie z poświęceniem nowego krzyża i nowej kapliczki.

13.30 Kąty Borucza

+ Helenę i Wincentego Świderskich, Jana i Janinę Muszelik.

18.00 + Krystynę-Halinę Rek w 1 r. śm., Edwarda Reka, Zygmunta-Antoniego Gromadowskiego, Janinę Gromadowską, Teresę i Walentego Piecyk.