21 STYCZNIA 2024/ III NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu obchodzimy: w środę wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła, w czwartek święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła, w piątek wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.

2. W najbliższy piątek, 26 stycznia o godz. 18.00, w naszym kościele odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu zespołu „Mazowsze”. Serdecznie zapraszamy na ten koncert.

3. Do końca stycznia w dni powszednie, ze względu na kolędę, Msze św. tylko o godz. 7.00. Spowiedź 15 minut przed Mszą Św.

4. Kancelaria parafialna w styczniu jest czynna w poniedziałek, czwartek i sobotę od godz. 8.00 do 9.00

5. Jest do nabycia tygodnik „Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

22 STYCZNIA – PONIEDZIAŁEK
7.00 + Halinę Gorczyca – 21 greg.
7.00 + Janinę Jędrzejowska w 39 r. śm.,

23  STYCZNIA – WTOREK
7.00 + Halinę Gorczyca – 22 greg.
7.00 + Mariusza Szponar – intencja od uczestników pogrzebu.

24  STYCZNIA – ŚRODA
7.00 + Halinę Gorczyca – 23 greg.
7.00 + Janusza Giela – intencja od uczestników pogrzebu.

25 STYCZNIA – CZWARTEK
7.00 + Halinę Gorczyca – 24 greg.
7.00 + Mariannę-Sabinę Pergoł – intencja od uczestników pogrzebu.

26  STYCZNIA – PIĄTEK
7.00 + Halinę Gorczyca – 25 greg.
7.00 + Dariusza Pietrzyka – intencja od uczestników pogrzebu.

27  STYCZNIA – SOBOTA
7.00 + Halinę Gorczyca – 26 greg.
7.00 Dziękczynno – Błagalna w 23 r. ślubu Agaty i Pawła Siatkowskich jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

28 STYCZNIA –  4 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Halinę Gorczyca – 27 greg.

1. Dziękczynna – Błagalna w 50 r. urodzin Arkadiusza jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej i Dary Ducha św. dla niego i całej rodziny.

2. Dziękczynno – Błagalna w rocz. urodzin Zofii i Witolda Kruszewskich jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

3. + Jana Ochmana w rocz. śm., Leokadię, Aleksandra i Waleriana Ochman.

4. + Zbigniewa i Zofię Skołożyńskich, Jadwigę Fabisiak.

5. + Kamila Prusa, Kazimierza i Antoniego Biesiadę, Wandę i Wacława Prus i zm. z rodz. Prusów, Biesiadów, Szczęsnych, Rawskich i Suchockich.

6. + Adama Baranowskiego – intencja od rodz. Kunków.

7. + Henrykę Piwek – intencja od sąsiadów Domańskich.

8. + Czesława Reka w miesiąc po pogrzebie.

9. + Kazimierę Krysik w miesiąc po pogrzebie.

10. + Henrykę i Danutę Wojtyńskie – intencja od uczestników pogrzebu.

11. + Stanisława Mężyńskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

12. + Kazimierę Rosłon – intencja od uczestników pogrzebu.

13. + Aniele Gnich w 1 r. śm., Jerzego i Mariana Gnich, Krzysztofa i Hieronima Pietrzyk.

14. + Teresę Jackiewicz w 6 r. śm., i zm. z rodz. Jackiewiczów i Kowalczyków.

11.00 ZA PARAFIAN

13.30 Msza Święta w  w Kątach Borucza