— 29 Grudnia –NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA,MARYI I JÓZEFA- OGŁOSZENIA>> kliknij

29 Grudnia –  NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA,MARYI I JÓZEFA

1. W tym tygodniu przypada we wtorek  ostatni dzień roku kalendarzowego, zapraszamy na Mszę Świętą dziękczynną za mijający rok o godz.18.00
W środę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki- Maryi (pierwszy dzień Nowego Roku), Msze św. o godz. 9.00, 11.00 i 18.00. W tym dniu Kościół obchodzi Światowy Dzień Pokoju.
Czwartek wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupa i doktora Kościoła

2. Zachęcamy do wpisania się na listę chętnych do przyjmowania kapliczki Matki Bożej Pielgrzymującej. W następną niedzielę tj. 5 stycznia 2020r będzie poświęcenie nowego Kręgu. W najbliższych dniach do każdego kto wpisał się na listę chętnych i podał swój numer telefonu zadzwoni koordynator Kręgów.

3. W pierwszą sobotę miesiąca tj. 4 stycznia 2020r. po Mszy Św. o godz. 7.00 zapraszamy na modlitwę różańcową w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi, która prowadzona będzie przez Rodziny z Kręgów Matki Bożej Pielgrzymującej.

4. W czasie trwania wizyty duszpasterskiej nie będzie spotkań kręgu biblijnego oraz zbiórek ministrantów.

5. W przyszłą niedzielę po Mszy o godzinie 9.00 odbędzie się spotkanie dla wszystkich kandydatów do bierzmowania.

29 GRUDNIA  – NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

7.00 ZA PARAFIAN

1. + Ewę, Izabelę i Władysława Kozłowskich.
2.+ Kazimierza Szostaka i zm. z rodz. Szostaków i Jackiewiczów, Czesława Jackiewicza.
3. + Janinę w 2 r. śm., Ludwika Słowików.
4+ Eugeniusza Siarnackiego – imieninowa.
5. + Ludwika Gołębiowskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

11.00  Dziękczynno – Błagalna w 50 r. ślubu Sabiny i Stefana Jurek z podziękowaniem za otrzymane dotychczas łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i rodziny.

18.00 + Celinę i Włodzimierza Parolów.

30 GRUDNIA – PONIEDZIAŁEK
7.00  + Jadwigę Ołdak – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Czesława Kłosia w 8 r. śm.,

31 GRUDNIA – WTOREK
7.00 Dziękczynno – Błagalna w 80 r. urodzin Zofii z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla niej, dzieci, wnuków.
18.00 Dziękczynno – Błagalna za Stary Rok.

NOWY ROK
1 STYCZNIA – ŚRODA/ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

-Dziękczynno – Błagalna w intencji wspierających nas w pracy duszpasterskiej p. Organistę, p. Kościelnego, p. Gospodyni, p. Iwonę, p. Marka oraz ich rodziny.
+ Józefa i Genowefę Chodupskich i zm. z rodz. Janiszewskich, Przybylskich, Kozielców i Gabrysi.
+ Zygmunta Szczęsnego – intencja od uczestników pogrzebu.
+ Jana Rawskiego – intencja od uczestników pogrzebu.
11.00  + Tadeusza Płochockiego w 4 r. śm.,
18.00 + Mieczysława Reka – imieninowa.

2 STYCZNIA – CZWARTEK ( I-szy  CZWARTEK MIESIĄCA)
7.00 + Bogusława-Antoniego Zielińskiego – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00  + Wojciecha Sasin w 6 r. śm.,

3 STYCZNIA – PIĄTEK ( I-szy  PIĄTEK MIESIĄCA)
7.00 + Janinę Komuda – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00  + Tadeusza Gnicha w 7 r. śm.,

4 STYCZNIA – SOBOTA ( I-sza SOBOTA MIESIĄCA)
7.00  W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za wszelkie zniewagi przez ludzi czynione.
Po Mszy Św. zapraszamy na różaniec w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi, prowadzony przez Rodziny z Kręgów Matki Bożej Pielgrzymującej.
18.00  + Czesława Milewskiego w rocz. śm., Stanisławę i Piotra Milewskich, Henrykę i Józefa Pietrzyk.