22 MAJA / VI NIEDZIELA WIELKANOCY> kliknij

22 MAJA 2022r/   VI NIEDZIELA WIELKANOCY

1. W tym tygodniu obchodzimy we wtorek wspomnienie N.M.P. Wspomożycielki wiernych, w czwartek wspomnienie św. Filipa Neri, prezbitera. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Od piątku rozpoczynamy nowennę do Ducha Świętego.
W pon., wt., śr. dni modlitw błagalnych o urodzaje.

Dzieci komunijne przeżywać będą biały tydzień po Uroczystości Pierwszej Komunii Św.

2. W tym tygodniu we wtorek o godz. 19.00 Msza św. w Retkowie z poświęceniem kapliczki na końcu wsi, w sobotę o godz. 16.00 Msza św. w Ładzyniu z poświęceniem odnowionej kapliczki. W przyszłą niedzielę o godz. 13.00 Msza św. W Lubominie – z racji 95 lecia OSP Lubomin.

3. W sobotę o godz. 18.30 w kościele pierwsza próba dla dzieci przed Rocznicą I-szej Komunii św. Druga próba w poniedziałek 30 maja o godz. 18.30.Rocznica I-szej Komunii św. będzie w niedzielę 5 czerwca o godz. 11.00.

4. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

23  MAJA  –  PONIEDZIAŁEK
7.00 O łaskę szybkiego powrotu do zdrowia i szczególną opiekę dla Haliny i Jerzego Araszkiewiczów.
18.00 + Mariusza Śliwę w 3 r. śm.,

24  MAJA  –  WTOREK
7.00 + Janinę i Mariana Kowalskich, Zofię, Stefana, Władysława i Andrzeja Ładno, Mariannę i Władysława Kowalskich.
17.30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18.00 + Wincentego, Elżbietę, Jadwigę, Kazimierza i Stanisława Kowalczyków i zm. z rodz. Kowalczyków.

25 MAJA –  ŚRODA
7.00 Dziękczynno – Błagalna w intencji Anny Lach i Marianny Garbacz jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla nich i całej rodziny.
17.30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18.00 + Julię Ołdak w 30 r. śm., Józefa, Jerzego i Cezarego Ołdaków, Anielę i Henryka Milewskich, Zbigniewa Kowalskiego, Andrzeja Gut, Annę Zagórską, Jolantę Sabak, Mariusza i Piotra Kaim, Sławomira Araszkiewicza.

26  MAJA – CZWARTEK
7.00 + Edmunda Gryza w 21 r. śm., Helenę Gryz, Kazimierza Janiszewskiego, Jana Perzanowskiego.
17.30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18.00 + Stanisława Sienkiewicza w 11 r. śm., Helenę i Piotra Witek z zm. z tych rodzin.

27  MAJA  PIĄTEK
7.00 + Jadwigę Skuza, Jana Chojeckiego i zm. z rodz. Chojeckich i Beredów.
17.30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18.00 + Władysławę w 1 r. śm., i Stanisława Prus – imieninowa.

28  MAJA – SOBOTA
7.00  + Jana Kielczyka w 8 r. śm., Czesława i Bożenę Sobolewskich, Zofię i Ludwika Sienkowskich,  Krystynę Kowalczyk, Tadeusza, Czesławę i Karola Dąbrowskich, Stefana i Dariusza Cichockich.
17.30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18.00  Dziękczynno – Błagalna w 60 r. urodzin Barbary jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i dary Ducha Św. dla niej i całej rodziny.

29  MAJA–WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

1. Dziękczynno – Błagalna jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Niepokalanej Matki Jezusa dla Krystyny Kamińskiej z okazji dnia Matki.

2. Dziękczynno – Błagalna w 18 r. urodzin Mai jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i dary Ducha Św. dla niej i całej rodziny.

3. Dziękczynno – Błagalna w 16 r. urodzin Bartłomieja oraz w 13 r. urodzin Kacpra jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny

4. + Barbarę Stępień.

5. + Feliksę, Czesława, Andrzeja, Jana, Annę i Franciszka Naporów.

6. + Halinę Gorczyca w 1 r. śm., Stanisława Gorczycę, Michała i Mieczysława Gadomskich, Stanisława Banaszek.

7. + Iwonę Biesiadę w 1 r. śm.,

8. + Jerzego Krawczaka – intencja od uczestników pogrzebu.

9. + Stefanię Baranowską – intencja od uczestników pogrzebu.

10. + Annę Wieczorek – intencja od uczestników pogrzebu.

11. + Krystynę-Halinę Rek w 1 r. śm., Edwarda Reka w 19 r. śm., i ich rodziców.

12. + Joannę Biesiada w 18 r. śm., Iwonę Biesiadę.

13. + Anielę i Mieczysława Zdyb i zm. z rodz. Trąbińskich.

14. + Stanisława Pazio w 10 r. śm.,

15. + Krystynę Borucką – intencja od rodz. Stępniów.

16. + Anielę i Kazimierza Perzanowskich i zm. z tej rodziny.

17. + Jadwigę Milewską w 1 r. śm., i zm. z rodz. Milewskich i Okońskich, Trąbińskich i Podgurskich.

18. + Zygmunta Wielgo w 1 r. śm., Zbigniewa Białek w 2 r. śm., Stefanię, Antoniego i Teresę Zawistowskich, Stanisława Litwa, Aleksandrę, Józefa, Teresę i Jana Wielgo, Stanisława i Krystynę Białek.

19. + Eugeniusza Kruszyńskiego, Juliannę i Czesława Kryszyńskich, Ewę i Polikarpa Gawor.

20. + Stanisławę, Joannę, Henrykę i Romana Wojdyno, Zofię i Edwarda Wiącek.

21. + Annę, Jana i Wacławę Kamińskich, Leszka Ludwiniaka, Eugeniusza Sasin i zm. z rodz. Kamińskich i Bielickich.

22. + Krystynę Szuba z okazji dnia mamy.

23. + Genowefę Czapską z okazji dnia mamy, Zdzisława Czapskiego.

24. + Jarosława Jerzaka, Irenę i Jarosława Czapskich.

25. + Annę Gryz z okazji dnia mamy i zm. z rodziny.

26. + Jana Pietrzyka w 50 r. śm., Janinę Pietrzyk, Mirosława, Hieronima i Stefana Pietrzyków, Krzysztofa i Grzegorza Pietrzyk.

13.00 MSZA ŚW. DZIĘKCZYNNA W LUBOMINIE Z OKAZJI 95 – LECIA OSP LUBOMIN.

13.30 Kąty Borucza

+ Tadeusza Kaima w 19 r. śm.,

17.30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE

18.00 + Zofię Kowalską – imieninowa, Władysława Kowalskiego i ich rodziców.