22 PAŹDZIERNIKA / XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

22 PAŹDZIERNIKA / XXIX NIEDZIELA ZWYKŁAOGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. W tym tygodniu obchodzimy – dziś Światowy Dzień Misyjny rozpoczynający Tydzień misyjny, w sobotę święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

2. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki rocznei jednorazowe w/g zasad z poprzednich lat.

3. Nabożeństwa różańcowe w naszym Kościele są odprawiane codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do wspólnej modlitwy szczególnie w intencji pokoju w Ziemi Świętej oraz w intencji naszej Ojczyzny.

4. Serdeczne Bóg Zapłać za ofiary złożone dziś na tacę, które są przeznaczone na Misje.

1. Spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Mszą Św. o godz. 7.00 i 18.00.

2. Jest do nabycia tygodnik „Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

23PAŹDZIERNIKA- PONIEDZIAŁEK

7.00 + Zygmunta Sarneckiego – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00  O szybki powrót do zdrowia i Boże Błogosławieństwo dla Tomasza
             + Bogdana Mataka w 3 r. śm.,

24 PAŹDZIERNIKA– WTOREK
7.00  Dziękczynno – Błagalna w 14 r. ślubu Sylwii i Marcina Białek jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski, oraz z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i ich dzieci: Sebastiana, Wiktorii i Weroniki.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 + Jana i Pelagię Gryz.

25 PAŹDZIERNIKA – ŚRODA
7.00+ Tomasza Jurek – intencja od uczestników pogrzebu.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 + Zofię i Władysława Piotrowskich.

26 PAŹDZIERNIKA- CZWARTEK
7.00 + Tadeusza Jankowskiego – imieninowa.
18.00 + Antoniego Mrozińskiego w 8 r. śm.,

27 PAŹDZIERNIKA–   PIĄTEK
7.00 + Sabinę Kielczyk – imieninowa, Stanisława Kielczyka.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 + Weronikę i Henryka Matera, Mateusza Zdanowicza.
Po Mszy Świętej indywidualna Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00, zakończona Błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem oraz  odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego.

28 PAŹDZIERNIKA – SOBOTA
7.00  + Franciszka Zdanowicza, Annę, Mariana i Jana Perzanowskich.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 30 r. ślubu Leszka i Eli Gańko jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski, oraz z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i ich synów.

29 PAŹDZIERNIKA – 29  NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Tadeusza Dardę – imieninowa, Krystynę Darda i zm. z rodz. Dardów i Tacikowskich.

1. Dziękczynno – Błagalna w 50 r. urodzin Bożeny Cudnej jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla niej i całej rodziny – intencja od dzieci i męża.

2. + Józefa Rawskiego w 7 r. śm., Jadwigę Rawska, Stanisława Zmokłego i Stanisława Nagrabę, Czesławę i Mariana Zmokłych.

3. + Tadeusza Kamińskiego i Tadeusza Szulim.

4. + Tomasza Keslera w 24 r. śm.,

5. + Czesława, Władysława i Wincentego Prus.

6. + Stanisława Paskę w 2 r. śm.,

7. + Andrzeja Gałązkę – intencja od pani Wójt Gminy Stanisławów Kingi Sosińskiej oraz pracowników Urzędu Gminy.

8. + Andrzeja Gajewskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

9. + Kazimierza Rosłon – intencja od uczestników pogrzebu.

10. + Ewę Parol – intencja od uczestników pogrzebu.

11. + Czesława Szubę – intencja od rodz. Sikorskich i Ciarkowskich.

12. + Stefana Araszkiewicza w miesiąc po pogrzebie.

13. + Tadeusza Szczęsnego – imieninowa, Lucynę i Mariana Szczęsnych wraz z rodzicami, Tadeusza Szczęsnego, Wincentego i Stanisławę Szczęsnych z rodziną, Mieczysława i Celinę Powierza, Tomasza i Agnieszkę Orych.

14. + Witolda Kowalczyka i zm. z rodz. Kowalczyków i Cyranów.

15. + Przemysława Wojdynę – imieninowa, Władysławę, Stanisława, Janinę i Bolesława Wieczorek.

Dziękczynno – Błagalna w 43 r. ślubu Haliny i Grzegorza Siwak jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i rodziny.

17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

18.00 + Włodzimierza Kosińskiego.