22 STYCZNIA/ III NIEDZIELA ZWYKŁA> kliknij

22 STYCZNIA/ III NIEDZIELA  ZWYKŁA

1. Dziś obchodzona jest niedziela Słowa Bożego. We wtorek wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła, w środę święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła, w czwartek wspomnienie Świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa, w sobotę wspomnienie Św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.

2. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się Koncert Kolęd w wykonaniu Jakubowskiej i Stanisławowskiej Orkiestry Dętej.

3. W styczniu ze względu na wizytę duszpasterską Msze św. w dni powszednie są odprawiane tylko o godz. 7.00. Kancelaria parafialna w styczniu jest czynna: w poniedziałek, czwartek i sobota w godz. od 8.00 do 9.00. Spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00

4. W środę 25 stycznia zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

5. Program wizyty duszpasterskiej podany jest na stronie internetowej naszej parafii oraz w kruchcie naszego Kościoła.

6. Serdeczne podziękowania tym wszystkim, którzy przyjęli nas z wizytą duszpasterską w tym tygodniu. Dziękujemy również za ofiary złożone przy tej okazji na potrzeby materialne naszej parafii.

7. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy na nabywania i lektury.

23 STYCZNIA – PONIEDZIAŁEK
7.00 + Edwarda Skibczaka – 22 greg.
7.00 + Bronisławę Szuba – intencja od uczestników pogrzebu.

24  STYCZNIA – WTOREK
7.00 + Edwarda Skibczaka – 23 greg.
7.00 + Stanisława Reka – intencja od uczestników pogrzebu.

25 STYCZNIA – ŚRODA
7.00 + Edwarda Skibczaka – 24 greg.
7.00 + Henrykę i Danutę Wojtyńskie – intencja od uczestników pogrzebu.

26 STYCZNIA – CZWARTEK
7.00 + Edwarda Skibczaka – 25 greg.
7.00 + Zofię Świderską – intencja od uczestników pogrzebu.

27  STYCZNIA – PIĄTEK
7.00 + Edwarda Skibczaka – 26 greg.
7.00 + Jana Ochmana w rocz. śm., Leokadię Ochman i zm. z rodz. Ochmanów.

28  STYCZNIA – SOBOTA
7.00 + Edwarda Skibczaka – 27 greg.
15.00 Dziękczynno – Błagalna w 50 r. ślubu Jadwigi i Czesława Rasztawickich jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.
16.00 Dziękczynno – Błagalna w 50 r. ślubu Elżbiety i Janusza Rogala jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

29 STYCZNIA – NIEDZIELA: 4  NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Edwarda Skibczaka – 28 greg.

1. + Teresę Jackiewicz w 5 r. śm.,

2. + Kamila Prusa, Kazimierza i Antoniego Biesiadę, Wandę i Wacława Prus i zm. z rodz. Biesiadów, Prusów, Szczęsnych, Rawskich i Suchockich.

3. + Bronisławę Szuba – int. od rodz. Maćkiewicz i Sztankiewicz.

4. + Andrzeja Suchenka w miesiąc po pogrzebie.

5. + Marcina i Tadeusza Witkowskich, Stanisławę, Franciszka i Tadeusza Ruszczaków.

6. + Jana-Władysława Słowika w 10 r. śm.,

7. + Katarzynę Spoczyńską – urodzinowa i zm. z rodz. Piwek i Płoszajów.

8. + Tadeusza Szczęsnego z rodzicami, Lucynę Szczęsną z rodzicami i z całą rodzina.

9. + Marka Kacprzaka – int. od uczestników pogrzebu.

10. + Józefa-Jana Malesa – int. od uczestników pogrzebu.

11. + Aleksandra-Szczepana Gnicha – int. od uczestników pogrzebu.

11.00  ZA PARAFIAN

13.30 Kąty Borucza