23 KWIETNIA/ III NIEDZIELA WIELKANOCNA> kliknij

23 KWIETNIA / III NIEDZIELA WIELKANOCNAOGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. W tym tygodniu obchodzimy: jutro Uroczystość św. Wojciecha Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polska, we wtorek święto św. Marka Ewangelisty, – dzień modlitw o urodzaje oraz Błogosławieństwo Boże dla pracujących w rolnictwie, w sobotę święto św. Katarzyny Sieneńskiej, Dziewicy i Doktora Kościoła, patronki Europy. W przyszłą niedzielę rozpoczynają się kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.

2. Dziś rozpoczyna się XV Ogólnopolski Tydzień Biblijny, który potrwa do 29 kwietnia.

3. Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00 oraz w sobotę od 8.00 do 9.00

4. Spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00.

5. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

24 KWIETNIA– PONIEDZIAŁEK
7.00 + Mariannę Gołębiewską w miesiąc po pogrzebie.
18.00 O łaskę powrotu do zdrowia dla Piotrusia.

25 KWIETNIA – WTOREK
7.00  + Jarosława Słowika.
18.00 + Stanisława Zdanowicza w 26 r. śm., Janinę Zdanowicz z rodziną, Wiesława Zdanowicza z rodziną.

26 KWIETNIA – ŚRODA
7.00 + Wandę Czuprynowską w 18 r. śm., Bolesława Czuprynowskiego, Andrzeja Kanię.
18.00 + Stanisławę, Mariana, Irenę i Adama Beredów.

27 KWIETNIA –  CZWARTEK
18.00 + Ks. Prałata Henryka Drożdża – intencja od rodz. Franciszka i Mirosława Jackowiak.

28 KWIETNIA –   PIĄTEK
7.00 + Stanisława Chmielewskiego w miesiąc po pogrzebie.
18.00 + Zbigniewa Grubę w 9 r. śm., Janinę, Jana i Mariannę Gruba, Witolda Szubę.

29 KWIETNIA – SOBOTA  ( ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ, DZIEWICY I DOKTORA KOŚCIOŁA, PATRONKI EUROPY )

7.00 + Jolantę Rawką w 8 r. śm., i zm. z rodziny.
16.00 ŚLUB: Joanna Wieczorek i Łukasz Perzanowski.
18.00 + Janinę i Mariana Kowalskich, Zofię, Stefana, Władysława i Andrzeja Ładno, Mariannę i Władysława Kowalskich.

30 KWIETNIA –   4 NIEDZIELA WIELKANOCY

7.00 + Czesławę Świderską, Antoniego, Barbarę i Jana Kielczyk, Stanisława Kielczyka.

1. O szybki powrót do zdrowia dla Piotrusia.

2. Dziękczynno – Błagalna w 50 r. urodzin Moniki jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla niej jej dzieci i wnuka.

3. Dziękczynno – Błagalna w 15 r. ślubu Magdaleny i Dariusza Jackiewicz jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i ich córki Martyny.

4. + Leokadię, Stanisława i Stanisława Słowików i zm. z rodz. Słowików i Kamińskich.

5. + Katarzynę, Jana i Kazimierza Milewskich.

6. + Jana Stępień w 4 r. śm.,

7. + Dariusza Prusa w 9 r. śm., Mariana Prusa z rodzicami. Józefę i Ludwika Piotrowskich, Stanisława Jusińskiego.

8. + Eugeniusza Słowika w 18 r. śm.,

9. + Wacława Rozbickiego w 24 r. śm.,

10. + Marka, Józefa, Stanisława i Mariannę Mrozińskich i zm. z rodz. Skwarskich.

11. + Emilię Szatańską, Helenę i Witolda Radzio.

12. + Zygmunta Sarnackiego – intencja od Koła Różańcowego,

13. + Martę Wocial, Barbarę i Zbigniewa Fedorowicz.

14. + Czesławę w 18 r. śm., i Janusza Paczkowskich z rodzicami i rodziną, Łukasza Wojtyńskiego i zm. z rodz. Wojtyńskich i Domańskich.

15. + Henrykę i Danutę Wojtyńskie – intencja od uczestników pogrzebu.

16. + Mariannę Prus – intencja od uczestników pogrzebu.

17. + Stanisława Reka – intencja od uczestników pogrzebu.

+ Tadeusza Kaim w 20 r. śm.,

18.00 + Bolesława, Anielę i Annę Dudkowskich, Stanisława Witek z rodzicami.