23 LIPCA / XVII NIEDZIELA ZWYKŁA kliknij

23 LIPCA/ XVII  NIEDZIELA ZWYKŁA OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. W tym tygodniu obchodzimy: jutro wspomnienie Św. Kingi, we wtorek święto św. Jakuba, Apostoła, w środę wspomnienie świętych Joachima i Anny rodziców N.M.P., w sobotę wspomnienie świętych Marty, Marii i Łazarza.

2. Dziś rozpoczyna się XXIV Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa, który potrwa do 30 lipca. Modlić się będziemy w intencji wszystkich podróżujących i kierowców. Dziś po każdej Mszy św. odbędzie się obrzęd błogosławieństwa kierowców w Kościele a następnie poświęcenie pojazdów przed Kościołem tak jak w ubiegłych latach. Ksiądz będzie święcił pojazdy wodą święcona przy wyjeździe z parkingu. Tradycyjnie już ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy. Z góry składamy serdeczne Bóg zapłać za każdą ofiarę złożoną na ten cel.

3. Przypominamy, że w każdą niedzielę o godz. 17.00 w salce na wikariatce są spotkania grupy „AA”. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

4. Spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Msza św. o godz. 7.00 i 18.00

5. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy na nabywania i lektury.

24 LIPCA- PONIEDZIAŁEK

7.00 + Kazimierza Cichockiego – 24 greg.
18.00 + Jarosława Słowika.

25 LIPCA – WTOREK
7.00 + Kazimierza Cichockiego – 25 greg.
18.00  Dziękczynno – Błagalna 25 r. ślubu Zbigniewa i Doroty jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i ich dzieci: Patrycji, Mateusza i Oli.

26 LIPCA – ŚRODA
7.00 + Kazimierza Cichockiego – 26 greg.
18.00  Dziękczynno – Błagalna z racji imienin Anny Jędrzejowskiej-Perzyńskiej jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla niej i całej rodziny.

27 LIPCA – CZWARTEK
7.00  + Kazimierza Cichockiego – 27 greg.
18.00 + Bronisławę i Wincentego Michalak z rodziną.

28 LIPCA–   PIĄTEK
7.00 + Kazimierza Cichockiego – 29 greg.
18.00  + Jana Murawskiego w 5 r. śm.,

29 LIPCA – SOBOTA
7.00  + Kazimierza Cichockiego – 15 greg.
17.00 ŚLUB: Aleksandra Banaszek i Aleksander Vivarelli.
18.00 + Jerzego Araszkiewicza w 1 r. śm., Janinę, Wacława i Wojciecha Słowik, Leokadię Gnich.

30 LIPCA – 17 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00+ Kazimierza Cichockiego – 30 greg.

1. Dziękczynno – Błagalna w 21 r. ślubu Wioletty i Mariusza oraz w rocz. urodzin Wioletty jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i rodziny.

2. Dziękczynno – Błagalna w 18 r. urodzin Kacpra Krasnodębskiego jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Św. dla niego i całej rodziny.

3. + Władysławę i Krystynę Ceran, Alinę Wocial i zm. z rodz. Ceranów i Wocialów.

4. + Krzysztofa Pietrzyka w 3 r. śm., Jerzego Gnicha w 2 r. śm., Hieronima Pietrzyka, Mariana Gnich, Janinę i Jana Pietrzyk, Stanisławę i Stefana Wieczorek.

5. + Tomasza Jurka – intencja od Zofii i Andrzeja Główka.

6. + Krystynę, Feliksa i Wiesława Gąsiorów, męża Stanisława Wojdynę.

7. + Leopolda Perzanowskiego w miesiąc po pogrzebie.

8. + Henryka Rosłonia w 4 r. śm.,

9. + Mariannę i Piotra Bala, Cecylię i Józefa Dzięcioł.

10. + Martę i Piotra Wocial, Janinę i Mieczysława Rawskich.

11. + Barbarę Rek – intencja od uczestników pogrzebu.

12. + Wojciecha Gajczy – intencja od uczestników pogrzebu.

13. + Leszka Bożyma – intencja od uczestników pogrzebu.

+ Aleksandra Chmielewskiego w 26 r. śm., Zofię Chmielewską z rodziną, Donata i Leszka Matosek, Zbigniewa Woźniaka, Stefana Hutkowskiego i zm. z rodz. Witków.

18.00 + Stanisławę Kosińską w 31 r. śm., Stanisława i Józefa Kosińskich, Wiesława Jankowskiego.