23 PAŹDZIERNIKA/ 30 NIEDZIELA ZWYKŁA> kliknij

23 PAŹDZIERNIKA/ 30 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu obchodzimy: w piątek święto św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza. Dziś rozpoczyna się tydzień misyjny. W sposób szczególny modlić się będziemy w tym tygodniu w intencji misji.

2. Nabożeństwa różańcowe w naszym Kościele codziennie o godz. 17.30.

3. W przyszłą sobotę od godz. 9.00 zapraszamy chętnych do pomocy przy grabieniu liści wokół Kościoła.

4. Spowiedź w dni powszednie 15 min przed Maszą Świętą poranną, wieczorem spowiedż w trakcie nabożeństwa różańcowego przed Mszą św. o godz. 18.00.

5. W kancelarii parafialnej oraz w zakrystii przyjmujemy na wypominki.

6. Zaczął się okres porządkowania grobów przed Uroczystością Wszystkich Świętych. Prosimy bardzo o segregowanie śmieci i składowanie ich w wyznaczonych do tego miejscach na cmentarzu.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 13.00 odbędzie się poświęcenie nowo wybudowanej sali gimnastycznej w Ładzyniu.

8. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

24 PAŹDZIERNIKA- PONIEDZIAŁEK

7.00  ZA PARAFIAN
18.00 + Tadeusza Orłowskiego w 35 r. śm.,

25 PAŹDZIERNIKA –  WTOREK
7.00 + Za zmarłych wypominanych na Dróżkach  Kalwaryjskich.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00  + Mieczysława Reka i zm. z rodz. Zdanowiczów.

26 PAŹDZIERNIKA –  ŚRODA
7.00 + Zofię i Władysława Piotrowskich.
18.00 + Antoniego Mrozińskiego w 7 r. śm.,

27 PAŹDZIERNIKA  – CZWARTEK
 7.00 + Tadeusza Garbacza i Tadeusza Lacha.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 +  Sabinę Kielczyk – imieninowa, Stanisława Kielczyka.

28 PAŹDZIERNIKA  PIĄTEK
7.00+ Genowefę i Tadeusza Jankowskich.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 + Tadeusza Darda w dniu imienin, Krystynę Darda i zm. z rodz. Dardów i Tacikowskich.

29 PAŹDZIERNIKA – SOBOTA
7.00 + Franciszka Zdanowicza, Annę, Mariana i Jana Perzanowskich.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 + Włodzimierza Kosińskiego.

30 PAŹDZIERNIKA– 31 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Tadeusza Wytrykusa, Halinę i Władysława Skwarskich i zm. z rodz. Skwarskich, Delczyńskich, Wytrykusów i Kielaków.

1. Dziękczynno – Błagalna w 80 r. urodzin Barbary Skibczak jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla niej i całej rodziny.

2. Dziękczynno – Błagalna w 40 r. urodzin Wioletty Kaczmarskiej Msza św. – imieninowo – urodzinowa jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla niej i całej rodziny.

3. Dziękczynno – Błagalna w 65 r. ślubu Janiny i Zygmunta jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla nich, dzieci, wnuków i prawnuków.

4. + Czesławę, Wincentego i Władysławę Prus

5. + Pawła, Jana i Michała Andrasików, Bożenę, Józefę i Genowefę Piotrowskich.

6. + Tomasza Keslera w 23 r. śm.,

7. + Stanisława Paskę w 1 r. śm.,

8. + Annę Gryz – intencja od uczestników pogrzebu.

9. + Czesława Sowę – intencja od uczestników pogrzebu.

10. + Artura Chodowicza – intencja od uczestników pogrzebu.

11. + Mariana Ratyńskiego w 2 r. śm., Ks. Bronisława Lose w 2 r. śm. Paraskiewieł Czuryło w 12 r. śm., Tadeusza Kowalczyka, Andrzeja Ratyńskiego.

12. + Tadeusza Zdanowicza, Tadeusza Gochnę.

13. + Floriana Wiktorowicz w miesiąc po pogrzebie.

14. + Danutę i Henrykę Wojtyńskich – intencja od rodz. Cudnych, Markiewiczów i Piaseckich.

15. + Stanisława Gańko – intencja od rodz. Flacha.

16. + Anielę i Walentego Bąbiak i zm. z rodz. Bąbiaków.

17. + Danutę Szuba w miesiąc po pogrzebie.

18. + Bożennę Siewruk w miesiąc po pogrzebie.

19. + Zdzisława Kobrzaka w 28 r. śm.,

20. + Jana Wasiłowskiego w miesiąc po pogrzebie.

21. + Tadeusza – imieninowa i Lucynę Szczęsnych z rodzicami, Tadeusza i Wincentego z rodziną.

22. + Tadeusza Kaczmarskiego, Tadeusza Kieliszczyka.

23. + Józefa i Bronisławę Glinka, Tadeusza Dylczyńskiego.

11.00 Dziękczynno – Błagalna w 9 r. powstania grupy AA z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla wszystkich członków wspólnoty.

13.30 Msza Święta w Kątach Borucza

17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

18.00  + Feliksa i Franciszkę Foryś, Szczepana Forysia.