24 LIPCA / 17 NIEDZIELA ZWYKŁA> kliknij

24 LIPCA/ 17 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu obchodzimy jutro: święto św. Jakuba Apostoła, we wtorek wspomnienie świętych Joachima i Anny rodziców N.M.P., w piątek wspomnienie świętych Marty, Marii i Łazarza.

2. Spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00

3. Rozpoczynamy dziś XXIII Ogólnopolski Tydzień Kierowców, modlić się będziemy za wszystkich Kierowców i podróżujących. Dziś na zakończenie każdej Mszy św. obrzęd błogosławieństwa kierowców i poswięcenia pojazdów. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.

4. Dziś obchodzimy również ustanowiony przez papieża Franciszka Światowy dzień dziadków i osób starszych. Polecajmy ich Bogu w swoich modlitwach.

5. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

25 LIPCA- PONIEDZIAŁEK
7.00 + Zdzisława Cyrana – 25 greg.
18.00 + Helenę Płochocką i zm. z rodz. Płochockich.

26 LIPCA  –  WTOREK
7.00 + Zdzisława Cyrana – 26 greg.
18.00 + Helenę i Zygmunta Kulmów.

27 LIPCA –  ŚRODA
7.00 + Zdzisława Cyrana – 27 greg.
18.00  + Józefa Perguł w 23 r. śm. Władysława i Zdzisława Perguł, Annę i Jana Wojdynów, Zofię i Andrzeja Wojtyńskich.

28 LIPCA  – CZWARTEK
7.00 + Zdzisława Cyrana – 28 greg.
18.00 + Władysława i Krystynę Ceran, Alinę Wocial i zm. z rodz. Ceranów i Wocialów.

29 LIPCA  PIĄTEK
7.00 + Zdzisława Cyrana – 29 greg.
18.00  + Władysława i Stanisławę Dobosz, Ryszarda Szczęsnego.

30 LIPCA – SOBOTA
7.00   + Zdzisława Cyrana – 30 greg.
18.00 + Mariana Piotrkowicza w 40 r. śm., i zm. z rodz. Piotrkowiczów.

31 LIPCA– 17 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Bronisławę i Wincentego Michalak z rodziną.

1. Dziękczynno – Błagalna w 45 r. ślubu Andrzeja i Danuty Dobosiewicz jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich, ich dzieci i wnuczek: Julii i Wiktorii.

2. + Janusza Murawskiego w 4 r. śm.,

3. + Wandę Bielicką – intencja od uczestników pogrzebu.

4. + Leszka Maślanik – intencja od uczestników pogrzebu.

5. + Hieronima Pietrzyka – intencja od uczestników pogrzebu.

6. + Janinę Brzezińską w 7 r. śm., Władysława i Jana Brzezińskich, dziadków Brzezińskich i Dąbrowskich, Stefana i Helenę Komudów, Andrzeja Witkowskiego, Bogdana Zielińskiego.

7. + Jadwigę, Józefa i Dariusza Biernackich.

8. + Krystynę, Feliksa i Wiesława Gąsiorów, Stanisława Wojdynę.

9. + Martę i Piotra Wocial, Janinę i Mieczysława Rawskich.

13.30 Kąty Borucza

18.00 + Stanisławę Kosińską w 30 r. śm., Józefa i Stanisława Kosińskich, Wiesława Jankowskiego.