24 STYCZNIA III NIEDZIELA ZWYKŁA>> kliknij

24 STYCZNIA 2021r/ III  NIEDZIELA ZWYKŁA

1.Dziś obchodzona jest Niedziela Słowa Bożego, jutro święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, we wtorek wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa, w czwartek wspomnienie Św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.

2.Terminy Mszy Świętych (kolędowych) na najbliższy tydzień:25 – 28 stycznia godz. 18.00

25 stycznia (poniedziałek)Stanisławów ulice Łochowska, Mińska, Ogrodowa, Sokólska, Senatorska, Miła

26 stycznia (wtorek)Stanisławów ulice Polna, Lubelska

27 stycznia (środa)Stanisławów ulice Radzymińska, Mickiewicza, Wołomińska, Podgraniczna, Rynek, Kościelna, Ceglana

28 stycznia (czwartek)Ładzyń

Jeżeli ktoś chciałby wspomóc parafię „ofiarą kolędową” to można to uczynić składając ofiarę na tacę w kopercie z dopiskiem „ofiara kolędowa” na Mszy Świętej Kolędowej, bądź też w niedzielę na każdej Mszy Świętej. Można również dokonać wpłaty na konto parafialne także z dopiskiem „ofiara kolędowa”. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy złożyli taką ofiarę w minionym tygodniu. Na Mszę można przynieść buteleczkę z wodą, którą pobłogosławimy do poświęcenia waszych domów przez głowę rodziny.

1. Serdecznie Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę, które są przeznaczone na opłatę ogrzewania naszego Kościoła.

2. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

25 stycznia – PONIEDZIAŁEK
7.00 + Krzysztofa Pietrzyka – 22 greg.
18.00 Msza św. kolędowa – Dziękczynno – Błagalna z Błogosławieństwem Bożym dla mieszkańców: Stanisławów ul. Łochowska, Mińska, Ogrodowa, Sokólska, Senatorska i Miła.

26 stycznia– Wtorek
7.00 + Krzysztofa Pietrzyka – 23 greg.
18.00 Msza św. kolędowa – Dziękczynno – Błagalna z Błogosławieństwem Bożym dla mieszkańców: Stanisławów ul. Polna i Lubelska.

27 stycznia  – Środa
7.00 + Krzysztofa Pietrzyka – 24 greg.
18.00 Msza św. kolędowa – Dziękczynno – Błagalna z Błogosławieństwem Bożym dla mieszkańców: Stanisławów ul. Radzymińska, Mickiewicza, Wołomińska, Podgraniczna, Rynek, Kościelna i Ceglana.

28 stycznia  – CZWARTEK
7.00 + Krzysztofa Pietrzyka – 25 greg.
18.00 Msza św. kolędowa – Dziękczynno – Błagalna z Błogosławieństwem Bożym dla mieszkańców: Ładzynia.

29 STYCZNIA – PIĄTEK
7.00 + Krzysztofa Pietrzyka – 26 greg.
18.00 + Zofię Szczęsną w 6 r. śm., Zygmunta Szczęsnego.

30  STYCZNIA – SOBOTA
7.00 + Krzysztofa Pietrzyka – 27 greg.
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 5 r. ślubu Emilii i Piotra Kamińskich z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla nich i ich dzieci.

31 STYCZNIA: IV NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Krzysztofa Pietrzyka – 28 greg.

1. Dziękczynno – Błagalna w 18 r. urodzin Martyny Rosa jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i dary Ducha Św. dla niej i całej rodziny.

2. + Kamila Prusa – urodzinowa, Kazimierza i Antoniego Biesiadów, Wandę i Wacława Prus.

3. + Bolesławę Piotrkowicz w miesiąc po pogrzebie.

4. + Walentego Wasilewskiego w miesiąc po pogrzebie.

5. + Marcina-Macieja Chmielewskiego w miesiąc po pogrzebie.

6. + Kazimierza Milewskiego w miesiąc po pogrzebie.

7. + Łukasza Rozbickiego w miesiąc po pogrzebie.

8. + Franciszka Gadomskiego – imieninowa.

9. + Jana-Władysława Słowika w 8 r. śm.,

10. + Mariannę Pietrzyk – intencja od uczestników pogrzebu.

11. + Stanisława Kacprzyka – intencja od uczestników pogrzebu.

12. + Teresę Jackiewicz w 3 r. śm., i zm. z rodz. Jackiewiczów i Kowalczyków.

11.00  ZA PARAFIAN

+ Mariana i Dariusza Prusów.

18.00 + Mateusza Zdanowicza w 3 r. śm.,