25 CZERWCA / XII NIEDZIELA ZWYKŁA kliknij

25 CZERWCA/ XII NIEDZIELA ZWYKŁA OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. W tym tygodniu obchodzimy: w środę wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika, w czwartek Uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła ofiary składane na tacę w tym dniu przeznaczone są na Konserwację Bazyliki św. Piotra na Watykanie oraz działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej. W sobotę po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo pierwszosobotnie i różaniec. W niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja wokół Kościoła z racji pierwszej niedzieli miesiąca.

2. Decyzją ks. biskupa Romualda Kamińskiego po trzech latach posługi pożegnamy ks. Dominika Brzezińskiego dotychczasowego wikariusza naszej parafii. Data pożegnania zostanie podana w późniejszym terminie. Na Jego miejsce został mianowany ks. Mateusz Kania neoprezbiter, którego w naszej wspólnocie parafialnej powitamy w niedzielę 27 sierpnia.

3. Spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00

4. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

26 CZERWCA- PONIEDZIAŁEK

7.00 + Artura Chodowicza – urodzinowa, Edwarda i Krystynę Gryz.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00  + Stanisława Glinkę w 14 r. śm., i zm. z rodz. Glinków.

27  CZERWCA – WTOREK
7.00 + Jarosława Słowika.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 + Władysława Świętochowskiego w 24 r. śm., – imieninowa, Annę i Henryka Świętochowskich i zm. z rodz. Świętochowskich i Przedlackich.

28 CZERWCA – ŚRODA
7.00 + Jana, Józefę, Andrzeja i Zbigniewa Rorat.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00  + Grzegorza Wielgo w dniu urodzin.

29 CZERWCA- CZWARTEK
7.00 + Józefa Zdanowicza w 55 r. śm., Natalię Zdanowicz w 18 r. śm.,
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 + Janinę i Jana Jedrzejowskich.

30 CZERWCA–   PIĄTEK
7.00   + Barbarę Rek w miesiąc po pogrzebie.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 + Halinę i Władysława Skwarskich, Tadeusza Wytrykusa z rodzicami i zm. z rodz. Skwarskich, Delczyńskich, Kielaków i Płochockich.

1 lipca – SOBOTA ( I SOBOTA MIESIĄCA )
7.00  W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za wszelkie zniewagi przez ludzi czynione.
7.30 RÓŻANIEC
17.00 ŚLUB: Angelika Rowicka i Rafał Gałan.
18.00  + Kazimierza Cichockiego – 1 greg.

2 Lipca– 13 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Kazimierza Cichockiego – 2 greg.

1. Dziękczynno – Błagalna w 16 r. ślubu Wiolety i Michała Ignatowskich z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

1. Dziękczynno – Błagalna w 25 r. ślubu Elżbiety i Grzegorza Domańskich jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

2. Dziękczynno – Błagalna w 44 r. urodzin Mariusza jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski, oraz z prośbą o  Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla niego i całej rodziny.

3. + Mariana Michalaka – imieninowa, Zofię Michalak.

4. + Pawła, Jana i Michała Andrasików, Genowefę, Józefa i Bożenę Piotrowskich.

5. + Kazimierza, Marka, Władysławę, Władysława, Wacława, Stanisławę, Jana i Tadeusza Beredów, Krystynę Gochna, Elżbietę i Kazimierza Michalik.

6. + Henrykę i Mariana Gryz i zm. z rodz. Gryzów, Natalię Zdanowicz i zm. z rodz. Zdanowiczów, Mariannę, Dobrosławę i Władysława Wieczorek, Helenę i Wacława Grzywanowskich, Stanisławę i Alfreda Chrząszczów i zm. z rodz. Chrząszczów.

7. + Jana Kulmę w 3 r. śm.,

8. + Zofię i Władysława Bielickich.

9. + Sabinę-Elżbietę Dąbrowską – intencje od rodz. Bojków z Sienna.

10. + Jana Beredę – intencje od rodz. Gochnów.

11. + Władysławę, Henryka i Jana Kamińskich.

12. + Lucynę Szczęsną – imieninowa z rodzicami i rodziną, Tadeusza Szczęsnego z rodziną, Mariana Szczęsnego – imieninowa, Tomasza Orych, Agnieszkę, Mieczysława i Celinę Powierża.

13. + Tomasza Jurek – intencja od uczestnictwa pogrzebu.

14. + Celestyna Rawskiego – intencja od uczestnictwa pogrzebu.

15. + Bolesława Wróblewskiego w 4 r. śm., i jego rodziców.

18.00 + Leokadię, Eugeniusza i Pawła Baranowskich.