25 KWIETNIA/ IV NIEDZIELA WIELKANOCY >> kliknij

25 KWIETNIA 2021r/ IV  NIEDZIELA WIELKANOCY

1.Dziś rozpoczynają się kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.
W czwartek święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora kościoła, patronki Europy.
W sobotę rozpoczyna się miesiąc maj. Przez cały miesiąc w naszym Kościele nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny będą odprawiane o godz. 17.30. Jak co roku zachęcamy, aby udekorować i uporządkować kapliczki i krzyże przydrożne.

2. Z racji pierwszej soboty miesiąca po Mszy Św. O godz. 7.00 nabożeństwo pierwszo-sobotnie, połączone z różańcem wynagradzającym Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 11.00 adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca.

3. W przyszłą niedzielę 2 maja oraz w uroczystość NMP Królowej Polski 3 maja będzie dodatkowa Msza Św. o godz. 12.30.

4. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

26  KWIETNIA – PONIEDZIAŁEK
7.00 + Piotra Kielczyka – 24 greg.
18.00 + Wojciecha Sasina – imieninowa i zm. z rodz. Sasin.

27 KWIETNIA– WTOREK
7.00 + Piotra Kielczyka – 25 greg.
18.00 + Władysława Świętochowskiego w dniu imienin i w 22 r. śm., Annę i Henryka Świętochowskich i zm. z rodz. Świętochowskich i Przedlackich.

28  KWIETNIA  – ŚRODA
7.00 + Piotra Kielczyka – 26 greg.
18.00 + Wacława Rozbickiego w 21 r. śm.,

29 KWIETNIA – CZWARTEK ( ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENIEŃSKIEJ )
7.00 + Piotra Kielczyka – 27 greg.
18.00 + Annę Gasiorek – intencja od rodz. Kaczmarczyków z Opola.

30 KWIETNIA– PIĄTEK
7.00 + Piotra Kielczyka – 28 greg.
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 70 r. urodzin Teresy z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla niej i całej rodziny.

1 MAJA- SOBOTA
7.00 W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny za wszelkie zniewagi przez ludzi czynione.
           Po Mszy Św. Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
17.30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE.
18.00 + Piotra Kielczyka – 29 greg.

2 MAJA- V NIEDZIELA WIELKANOCY

7.00 + Piotra Kielczyka – 30 greg.

1. + Leokadię i Stanisława Słowików i syna Stanisława i zm. z rodz. Słowików i Kamińskich.

2. + Jana i Leokadię Ochmanów, Florentynę i Zygmunta Marmurowskich.

3. + Zygmunta Plewczyńskiego – imieninowa.

4. + Władysławę Michalską w 9 r. śm., Stefana Michalskiego.

5. + Monikę Gnich – imieninowa.

6. + Romana Bielickiego – intencja od chrześniaka z rodziną.

7. + Andrzeja Ołdaka w miesiąc po pogrzebie.

8. + Ryszarda Milewskiego – intencja od rodziny Wilmańskich z Radomic.

9. + Zbigniewa Wlazło – intencja od uczestników pogrzebu.

10. + Genowefę Rogala – intencja od uczestników pogrzebu.

11. + Czesławę Paczkowską w 16 r. śm., Janusza Paczkowskiego, Łukasza Wojtyńskiego i zm. z rodz. Wojtyńskich i Domańskich.

12. + Martę Wocial, Barbarę Fedorowicz w 10 r. śm., i za rodzinę.

13. + Małgorzatę.

14. + Joannę, Franciszka i Mariana Wytrykowskich i zm. z rodz. Wytrykowskich i Dobrowolskich i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.

15. + Pawła-Zygmunta Piwek.

16. + Ryszarda Banasika – intencja od uczestników pogrzebu.

17. + Halinę Kowalczyk w 6 r. śm., Marię Kowalczyk i zm. z rodz. Kowalczyków i Beredów.

18. + Kazimierza-Czesława Cudnego.

19. + Barbarę Gawron w 5 r. śm., Józefę i Stanisława Gawron, Władysławę i Grzegorza Gąsiorek z rodziną.

12.30+ Mariana Ratyńskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

+ Zygmunta i Natalię Zwolińskich.

17.30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE

18.00 + Czesławę i Czesława Pietrzyków.