25 Lipca / XVII NIEDZIELA ZWYKŁA >> kliknij

25 Lipca  2021r/ XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu obchodzimy: wspomnienie św. Joachima i Anny rodziców N.M.P. – światowy Dzień dziadków oraz osób starszych ustanowiony przez papieża Franciszka, w czwartek wspomnienie św. Marty, w sobotę wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera.

2. Dziś po każdej Mszy św. obrzęd błogosławieństwa kierowców oraz poświęcenia pojazdów. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.

3. Serdecznie Bóg zapłać za ofiary złożone na tace inwestycyjną w ubiegłą niedzielę na remont plebanii. Została zebrana kwota 13.890 zł.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja z racji I-wszej Niedzieli miesiąca.

5. W okresie wakacji kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek, czwartek od godz. 18.30 do 19.30 i sobotę od godz. 8.00 do 9.00

6. W dni powszednie spowiedź 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00.

7. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

26 LIPCA-  PONIEDZIAŁEK

7.00+ Barbarę Perzanowską – 26 greg.
18.00 + Wiesława Rychtę, Emilię Berchman, Mirosława Ruta, Krzysztofa Majera i zm. z rodz. Marczaków, Grzelaków i Rychtów.

27 LIPCA-  WTOREK
7.00 + Barbarę Perzanowską – 27 greg.
18.00 + Andrzeja Kielczyka – intencja od sióstr.

28 LIPCA-  ŚRODA
7.00 + Barbarę Perzanowską – 28 greg.
18.00 + Władysława i Krystynę Ceran, Alinę Wocial i zm. z rodz. Ceranów i Wocialów.

29 LIPCA –  CZWARTEK
7.00 + Barbarę Perzanowską – 29 greg.
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 60 r. urodzin Barbary, oraz wnuków: Alicji i Jakuba w 11 r. urodzin i w 8 r. urodzin Aleksandra i w 3 r. urodzin Szymona jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i całej ich rodziny.

30 LIPCA –  PIĄTEK
7.00+ Barbarę Perzanowską – 30 greg.
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 15 r. ślubu Karoliny i Przemysława, oraz w 9 r. urodzin Kajetana jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i całej ich rodziny.
Po Mszy Świętej  możliwość indywidualnej Adoracji Pana Jezusa do godz. 21.00
Adoracja zakończona jest  Błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem oraz  Apelem Jasnogórskim o godz.21.00.

31 LIPCA – SOBOTA
7.00 + Krzysztofa Pietrzyka w 1 r. śm., i zm. z rodz. Gnichów i Pietrzyków, Jerzego Gnicha, Stanisławę i Stefana Wieczorek
18.00 + Mariana Piotrkowicz w 39 r. śm., i zm. z rodz. Piotrkowiczów.

1 SIERPNIA – NIEDZIELA/ XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Zofię Banaszek

1. Dziękczynno – Błagalna w 85 r. urodzin Romana z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla niego i całej rodziny.

2. Dziękczynno – Błagalna w 1 r. ślubu Moniki i Lechosława Parol jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i ich córki Apolonii.

3. W intencji dziękczynnej ku czci Boga Ojca za to, że swego syna Jezusa Chrystusa oddał jako ofiarę na śmierć okrutną dla ratowania ludzi od piekła.

4. + Krystynę, Feliksa i Wiesława Gąsiorków, Stanisława Wojdynę

5. + Czesława Prus – intencja od uczestników pogrzebu.

6. + Halinę Rawską – intencja od uczestników pogrzebu.

7. + Lucynę Słowik – intencja od uczestników pogrzebu.

8. + Jadwigę Biernacką w 18 r. śm.,

9. + Łukasza Rozbickiego, Eugenię i Romana Błędowskich.

10. + Helenę i Zygmunta Kilmów.

11. + Janusza Murackiego w 3 r. śm.,

12. + Marcina Jackiewicza, Genowefę Jakubowską w 1 r. śm., Mariusza, Zenona i Jana Jakubowskich, Władysławę Kowalczyk.

13. + Stanisławę Ciszkowską w 1 r. śm.,

18.00 + Stanisławę Kosińską w 29 r. śm., Józefa i Stanisława Kosińskich, Wiesława Jankowskiego.