25 WRZEŚNIA/ 26 NIEDZIELA ZWYKŁA> kliknij

25 WRZEŚNIA/ 26 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu obchodzimy: we wtorek wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera, w środę wspomnienie św. Wacława, męczennika, w czwartek święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Warszawie – Pradze, w piątek wspomnienie św. Heronima, prezbitera i doktora Kościoła w sobotę wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Koscioła.

2. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę bedą przeznaczone na Dom św. Siostry Faustyny.

3. Od soboty rozpoczyna się miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe w naszym Kościela będą odprawiane codziennie o godz. 17.30.

4. Z racji pierwszej soboty miesiąca w sobotę 1 października nabożeństwo różańcowe wyjątkowo będzie po Mszy św. o godz. 7.00.

5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja wokół Kościoła z racji I-szej Niedzieli miesiąca.

6. Młodzież naszej parafii zapraszamy na spotkania młodzieżowej wspólnoty parafialnej (oazy) w każdy piątek po wieczornej Mszy Świętej.

7. Od 1 października będą przyjmowane intecje mszalne na 2023 rok.

8. Spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00

9. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

26 WRZEŚNIA- PONIEDZIAŁEK

7.00  + Danutę Bąkowską w 6 r. śm., i zm. z rodz. Bąkowskich.
18.00 + Stanisławę Piotrkowicz w 18 r. śm., i zm. z rodz. Piotrkowiczów, Antoniego i Janinę Jackiewiczów.

27 WRZEŚNIA  –  WTOREK
7.00  + Genowefę Kloc
18.00 + Jana Perzanowskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

28 WRZEŚNIA –  ŚRODA
7.00
1.)+ Mirosława, Wacława, Wiktorię i Jana Szczęsnych z rodziną i zm. z rodz. Beredów i za dusze w czyśćcu cierpiące.
2.) Dziękczynno – Błagalna w 18 r. urodzin Pauliny Pióro jako podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Św. dla niej i całej rodziny.
18.00  Dziękczynno – Błagalna w 2 r. ślubu Pauliny i Łukasza Czajkowskich jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

29 WRZEŚNIA  – CZWARTEK
 7.00 + Henrykę i Danutę Wojtyńskich – intencja od Koła Różańcowego z ul. Krótkiej ze Stanisławowa.
18.00 + Wandę i Franciszka Damentka.

30 WRZEŚNIA  PIĄTEK
7.00 + Mariannę Janiak w miesiąc po pogrzebie.
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 10 r. ślubu Anety i Michała Nowak  jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

1  PAŹDZIERNIKA – SOBOTA  ( I SOBOTA MIESIĄCA )
7.00 W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za wszelkie zniewagi przez ludzi czynione.
Po Mszy Świętej nabożeństwo i różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny prowadzony przez rodziny z kręgów Matki Bożej Pielgrzymującej.
17.00 ŚLUB: Anna Sierhej i Maciej Matuszyński.
18.00 + Janinę, Jana i Mieczysława Waszkiewiczów, Genowefę, Wacława i Tadeusza Rosa.

2 PAŹDZIERNIKA– 27 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 Dziękczynno – Błagalna w 18 r. urodzin Piotra jako podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Św. dla niego i całej rodziny.

1. Dziękczynno – Błagalna za szczęśliwą operację i powrót do zdrowia o światło Ducha Św. Dla Tereski – int. od Róży różańcowej Matki Bożej Loretańskiej z Ładzynia.

2. + Sylwię Kacprzyk w 2 r. śm.,

3. + Aleksandra i Stefanię Gołębiewskich w 20 r. śm.,

4. + Weronikę i Henryka Matera.

5. + Annę Murzyn – intencja od uczestników pogrzebu.

6. + Mariusza Suchockiego – intencja od uczestników pogrzebu.

7. + Zofię Brzost – intencja od uczestników pogrzebu.

8. + Andrzeja Gajewskiego w miesiąc po pogrzebie.

9. + Teresę Wocial w 11 r. śm., Bogusławę i Zygmunta Jackiewiczów.

10. + Stanisławę Pawlaczyk w 15 r. śm., i zm. z rodz. Pawlaczyk.

11. + Wacława Ołdaka – imieninowa.

12. + Jana Prus w pół roku po śm., i zm. z rodz. Prusów.

13. + Andrzeja Gajewskiego – intencja od rodz. Pisarczyków z Porąb Nowych.

14. + Ryszarda Kruszewskiego i  zm.z  rodz. Kruszewskich, Zofię i Franciszkam Główka z synami.

15. + Zofię i Kryspina Kominek z rodzicami, Jana Kominka.

13.30 Kąty Borucza

17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

18.00  + Halinę i Stanisława Kominek i ich dzieci: Mariana, Mariannę, Jana, Elżbietę, Tadeusza, Zenona, Grażynę oraz Tadeusza Książków.