26 CZERWCA / 13 NIEDZIELA ZWYKŁA> kliknij

26 CZERWCA/ 13 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu obchodzimy: we wtorek wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika, w środę Uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła ofiary składane na tacę w tym dniu przeznaczone są na Konserwację Bazyliki św. Piotra na Watykanie oraz działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.
W piątek spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.00, w sobotę po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo pierwszosobotnie i różaniec. W niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 Adoracja Naświętszego Sakramentu i procesja wokół Kościoła z racji pierwszej niedzieli miesiąca.

2. Dziś od godz. 8.00 – 15.00 na placu przy Kosciele będzie piknik charytatywny dla Leosia.

4. Spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00

5. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

27  CZERWCA PONIEDZIAŁEK
7.00 + Kazimierza Milewskiego – 27 greg.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 + Władysława Prusa – imieninowa, Czesławę Prus.

28  CZERWCA  –  WTOREK
7.00 + Kazimierza Milewskiego – 28 greg.
 17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 + Grzegorza Wielgo w dniu urodzin.

29 CZERWCA –  ŚRODA  ( UROCZYSTOŚĆ ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA )
7.00 + Kazimierza Milewskiego – 29 greg.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 + Feliksę Ołdak w 29 r. śm., Romana, Cecylię, Jadwigę i Andrzeja Ołdak.

30  CZERWCA  – CZWARTEK
7.00 + Kazimierza Milewskiego – 30 greg.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 + Jerzego Piotrowskiego w 30 r. śm., i jego dziadków, oraz za ojca Opata cystersa Józefa Maguza.

1 LIPCA  PIĄTEK /PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA
7.00 + Zdzisława Cyrana – 1 greg.
18.00 + Mariana Michalaka – imieninowa.

2 LIPCA – SOBOTA  /  I SOBOTA MIESIĄCA
7.00  + Zdzisława Cyrana – 2 greg.
Po Mszy Świętej  nabożeństwo oraz różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny
17.00 ŚLUB: Sylwia Kominek i Maciej Serafin.
18.00  Dziękczynno – Błagalna w 60 r. ślubu Marianny i Edmunda Bielickich, oraz Agnieszki i Dariusza w 37 r. ślubu jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich, ich i całej rodziny.

3 LIPCA– 14 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Zdzisława Cyrana – 3 greg.

1. Dziękczynno – Błagalna w 25 r. ślubu Lidii i Artura Tkacz jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

2. Dziękczynno – Błagalna w 18 r. urodzin Michała jako podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i Dary Ducha Św. dla niego i całej rodziny.

3. + Pawła Andrasika – imieninowa, Jana i Michała Andrasik, Bożenę, Józefa i Genowefę Piotrowskich.

4. + Kazimierę, Marka, Władysławę, Władysława, Stanisława, Wacława, Tadeusza i Jana Beredów. Krystynę i Tadeusza Gochna. Kazimierza i Elżbietę Michalik.

5. + Jana Kulmę.

6. + Kamila Główkę – intencja od sołectwa Porąb.

7. + Mariana Cyrana i rodziców, Stanisława i Mariannę Cyran oraz Marcina, Genowefę, Czesława i Kazimierza Chmielewskich.

8. + Mirosława Kielaka w 3 r. śm., Jana Gadomskiego, Marka, Jacka i Jana Kielak.

9. + Lucynę Szczęsną z racji imienin oraz zm. Tadeusza, Wincentego i Tadeusza Szczęsnych i zm. z rodz. Szczęsnych.

10. + Mariana i Henrykę Gryz z rodziną, Władysława i Mariannę Wieczorek z rodziną, Natalię Zdanowicz i zm. z rodz. Zdanowiczów i za dysze w czyśćcu cierpiące.

11. + Mieczysława Szczęsnego – intencja od uczestników pogrzebu.

12. + Artura Chodowicza – intencja od uczestników pogrzebu.

13. + Ryszarda Kosewskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

14. + Annę Gołębiewską w miesiąc po pogrzebie.

15. + Artura Majszyka w miesiąc po pogrzebie.

16. + Romana-Zygmunta Gromadowskiego w miesiąc po pogrzebie.

17. + Juliusza Szeląg, Stanisława Szeląga, dziadków Szelągów, Jaworskich, Malesów i Gromadowskich, Kazimierza Łuczak, Janinę i Kazimierza Łuczak, Janinę Gromadowską – imieninowa, Czesława Piekut.

18. + Władysławę Kamińską, Henryka i Jana Kamińskich.

19. + Bolesława Wróblewskiego – imieninowa.

20. + Jana i Lucynę Kaim – imieninowa.

13.30 Kąty Borucza

18.00 + Halinę i Władysława Skwarskich, Tadeusza Wytrykusa z rodzicami i zm. z rodz. Skwarskich, Delczyńskich i Kielaków.