26 Grudnia / Święto Świętej Rodziny> kliknij

26 Grudnia 2021r/ Święto Świętej Rodziny Jezusa Maryi i Józefa

1. Dziś rozpoczynamy oktawę Uroczystości Narodzenia Pańskiego.
Jutro święto św. Jana Ewangelisty, we wtorek święto świętych Młodzianków- Męczenników, w piątek ostatni dzień roku kalendarzowego o godz. 18.00 Msza św. dziękczynna za miniony rok oraz nabożeństwo dziękczynne.
 Po Mszy św. Biskup Diecezji udziela wszystkim przebywającym na terenie Diecezji dyspensy od piątkowego postu.
W sobotę uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Msze św. o godz. 9.00, 11.00 i 18.00 oraz 13.30 w Kątach Borucza.
Z racji I-szej soboty miesiąca po Mszy św. o godz. 9.00 nabożeństwo pierwszosobotnie i różaniec. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I-szej niedzieli miesiąca.

2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 zapraszamy na spotkanie z s. Alojzą – Loretanką, które będzie w G.O.K.

3. Program kolędy do 5 stycznia 2022 r. Jest podany na stronie internetowej oraz w kruchcie Kościoła.

4. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

27 GRUDNIA –  PONIEDZIAŁEK
7.00 + Jadwigę Jackiewicz w 21 r. śm., Józefa Jackiewicza, Antoniego i Adama Gromadowskich.
18.00 + Walentego Wasilewskiego w 1 r. śm.,

28 GRUDNIA  –  WTOREK
7.00 + Kazimierza Milewskiego w 1 r. śm.,
18.00 + dr Ryszarda Szewczyka w 23 r. śm.,

29  GRUDNIA –  ŚRODA
7.00 + Ewę, Józefa, Natalię, Józefa i Wiktora Kaimów, Aleksandrę, Adama i Kazimierza Jackiewiczów.
18.00 + Bogusława Brysiak w 2 r. śm.,

30 GRUDNIA –  CZWARTEK
7.00 +
18.00 + Halinę i Stanisława Gorczyca, Michała, Mieczysława, Jana i Łukasza Gadomskich.

31 GRUDNIA –  PIĄTEK
7.00 Dziękczynno – Błagalna w 1 r. urodzin Kacpra jako podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla niego i całej jego rodziny.
18.00 Dziękczynna – Błagalna z podziękowaniem za stary rok.

1 STYCZNIA – SOBOTA / ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI/NOWY ROK/I-sza SOBOTA MIESIĄCA

1. + Mariannę Rysiawa w 1 r. śm., Teodora Rysiawę.

2. + Czesława Sowę – intencja od uczestników pogrzebu.

3. + Genowefę Piotrowską – intencja od uczestników pogrzebu.

4. + Jacka Gadomskiego – intencja od uczestników pogrzebu.
Po Mszy Świętej nabożeństwo pierwszosobotnie i różaniec wynagradzający  Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

11.00   + Aleksandrę i Władysława Szubów, Helenę i Edmunda Gryz, Marcjannę i Jana Perzanowskich, Kazimierza Janiszewskiego, Adama Perzanowskiego i zm. z rodz. Perzanowskich i Janiszewskich.

13.30 Kąty Borucza

Władysława Tadeusza Gastol

18.00  + Czesława Milewskiego w rocz. śm., Stanisławę i Piotra Milewskich, Józefa Pietrzyka, Barbarę i Wiesława Perzanowskich.

2 STYCZNIA– II NIEDZIELA  PO NARODZENIU PAŃSKIM

7.00  + Janinę, Jana i Mieczysława Waszkiewicz, Genowefę, Wacława i Tadeusza Rosa.

1. + Wojciecha Sasina w 8 r. śm.,

2. + Tadeusza Płochockiego w 6 r. śm.,

3. + Teresę Gnich – intencja od uczestników pogrzebu.

4. +  Marię Kowalczyk – intencja od uczestników pogrzebu.

5. + Stanisława Kowalczyka – intencja od uczestników pogrzebu.

6. + Annę Rawską w 1 r. śm.,

7. + Janinę Słowik w 4 r. śm., Ludwika Słowika.

8. + Artura Chodowicza – intencja od rodz. Klukowskich.

9. + Dariusza Miąsko w miesiąc po pogrzebie.

10. + Janinę Lipińską w 6 r. śm.,

11. + Stanisława Wierciocha.

11.00 ZA PARAFIAN

13.30 Kąty Borucza

+ Lucynę Szczęsną z mężem.

18.00 + Genowefę Komuda – imieninowa, Jana, Janinę, Jadwigę, Janusza, Tadeusza i Zygmunta Komudów, Czesława Szubę, Bożenę, Artura i Stanisława Jakubowskich.