26 LISTOPADA / XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA/UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA

26 LISTOPADA /XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA/UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA

1. W tym tygodniu obchodzimy: w czwartek święto Św. Andrzeja Apostoła. W tym tygodniu przypadają też pierwsze dni miesiąca, w piątek spowiedź pierwszo piątkowa od godz. 17.00, w sobotę po Mszy Św. o godz. 7.00 nabożeństwo pierwszo sobotnie i różaniec. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja z racji I-szej Niedzieli miesiąca. Rozpocznie się również okres Adwentu.

2. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 7.00 będzie obrzęd błogosławieństwa opłatków ma stół wigilijny. Opłatki będzie można nabywać u p. Organisty.

3. Od dziś w zakrystii będzie można nabywać świece „Caritas” na stół wigilijny.

4. Dziś w kruchcie kościoła Bielanki wraz z rodzicami będą sprzedawać kalendarze adwentowe z zadaniami i drobnymi upominkami na każdy dzień grudnia.To dodatkowy element, który pomaga przygotować dziecko i rodzinę do świąt. Oraz wianki adwentowe z 4 świeczkami, które zapala się kolejno w każdą niedzielę adwentu. Wyrażają one nadzieję na przyjście Chrystusa.

5. Od przyszłej niedzieli ( I Adwentu ) Bielanki wraz z rodzicami zapraszają na kiermasz adwentowy w dalszym ciągu będą sprzedawane wianki adwentowe oraz inne ozdoby świąteczne. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na fundusz Bielanek z którego dofinansowane są m.in. wyjazdy czy materiały potrzebne do formacji Bielanek.

6. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii rozpoczną się w II niedzielę adwentu 10 grudnia zakończą się 12 grudnia we wtorek. Rekolekcje poprowadzi ojciec Misjonarz Św. Wincentego á Paulo. Krzysztof Łytkowski.

7. Spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Mszą Św. o godz. 7.00 i 18.00.

8. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

27 LISTOPADA- PONIEDZIAŁEK

7.00 + Tomasza Jurek – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Jana Cybulę w 7 r. śm.,

28 LISTOPADA– WTOREK
7.00 + Henrykę Wielgo w miesiąc po pogrzebie, Bolesława Wielgo w 28 r. śm.,
18.00 + Zdzisława – imieninowa o łaskę wiecznego zbawienia.

29 LISTOPADA
7.00 + Stanisława Reka – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Henryka Koseskiego i zm. z rodz. Koseskich i Zdanowiczów, Halinę Gnich.

30 LISTOPADA- CZWARTEK

7.00 + Michała Lisa w miesiąc po pogrzebie.
1) Dziekczynno – Błagalna o łaską wiary i Ducha św. dla Andrzeja.
2) + Wacława w 2 r. śm.,

1 GRUDNIA–   PIĄTEK ( I PIĄTEK MIESIĄCA )
7.00 Helenę Kaczmarską  – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 Zajęta…
Po Mszy Świętej indywidualna Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00, zakończona Błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem oraz  odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego.

2 Grudnia – SOBOTA  ( I SOBOTA MIESIĄCA )
7.00 W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny za wszelkie zniewagi przez ludzi czynione.
7.30 RÓŻANIEC wynagradzający Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny
16.00 ŚLUB: Anna Paszkowska i Dariusz Gryz.
18.00 + Franciszka i Zofię Zdanowiczów z rodzicami, Władysławę i Stanisława Wojdyna z rodzicami.

3 GRUDNIA– 1 NIEDZIELA ADWENTU

7.00 + Jana Jędrzejowskiego w 16 r. śm.,

1. + Edwarda i Wiesława Miętus, Stanisławę i Stanisława Bereda z rodziną.

2. + Feliksę i Czesława Naporów i zm. z rodz. Naporów, Zofię-Danutę i Wiesława Gajczy.

3. + Annę Gąsiorek w 3 r. śm., i zm. z rodz. Gąsior i Gąsiorków.

4. + Barbarę Rek – imieninowa, Andrzeja Stępień – imieninowa.

5. + Bronisławę Szuba w 1 r. śm., i zm. z rodz. Szubów.

6. + Grzegorza w 18 r. śm., i Krystynę.

7. + Jacka Kruszewskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

8. + Jadwigę Witek – intencja od uczestników pogrzebu.

9. + Sławomira Tabora – intencja od uczestników pogrzebu.

10. + Zdzisława, Jana i Mariannę Kaim.

11. + Tadeusza-Pawła Brzost w miesiąc po pogrzebie.

12. + Stanisława i Henrykę Gromadowskich z rodzicami, Zofię Jakubowską z rodzina.

13. + Stanisława i Edwarda Wojtyńskich i zm. z rodz. Wojtyńskich i Domańskich.

+ Stanisława Witka w 15 r. śm., Bolesława, Anielę i Annę Dudkowskich.

18.00 + Zdzisława Rogalę – imieninowa.