26 SIERPNIA / XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

26 SIERPNIA/ XXI  NIEDZIELA ZWYKŁAOGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. W tym tygodniu obchodzimy: jutro wspomnienie Św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła, we wtorek wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

2. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.

3. Dziś odbędą się Dożynki Gminno-Parafialne. Rozpoczną się uroczystą Mszą Św. dziękczynną za plony o godz. 11.00. Po Mszy Św. nastąpi przemarsz na teren boiska, gdzie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wieńców dożynkowych oraz w licznych atrakcjach przygotowanych przez Samorząd naszej Gminy.

4. W przyszły poniedziałek 4 września będzie rozpoczęcie roku szkolnego. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w intencji uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców o godz. 8.15. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej Mszy św.

5. Spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Mszą Św. o godz. 7.00 i 18.00.

6. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

28 SIERPNIA- PONIEDZIAŁEK

7.00 + Eugeniusza Kruszyńskiego – 29 greg.
18.00 + Stanisława Kielczyka w 10 r. śm., Sabinę Kielczyk.

29 SIERPNIA– WTOREK

7.00 + Eugeniusza Kruszyńskiego – 30 greg.
18.00 + Pelagię i Jana Gryz.

30 SIERPNIA – ŚRODA
7.00 + Annę Gryz – 1 greg.
18.00 + Małgorzatę Ciechanowicz w 33 r. śm., Romana Myśliwiec i zm. z rodz. Ciechanowicz i Myśliwiec.

31  SIERPNIA – CZWARTEK
7.00 + Annę Gryz – 2 greg.
18.00 + Bronisławę Krysik w 47 r. śm., Jana i Kazimierę Krysik i zm. z rodz. Rogala.

1 WRZEŚNIA–   PIĄTEK   ( PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA)
7.00 + Annę Gryz – 3 greg.
18.00 Dziękczynno – Błagalna w intencji Księdza Proboszcza Bronisława z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski w dniu jego imienin.
Po Mszy Świętej indywidualna Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00, zakończona Błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem oraz  odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego.

2 WRZEŚNIA – SOBOTA  ( PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA)
7.00 W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu  Najświętszej Maryi Panny za wszelkie zniewagi przez ludzi czynione.
7.30 RÓŻANIEC Wynagradzający Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny
18.00 + Annę Gryz – 4 greg

3 WRZEŚNIA– 21 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Annę Gryz – 5 greg.

1. + Stefana Kur – imieninowa, Rozalie i Jana Kur, Annę i Jana Sarna i zm. z rodz. Kurów i Sarnów.

2. + Jana Beredę – intencja od rodz. Cieślaków ze Stanisławowa.

3. + Andrzeja Gajewskiego w 1 r. śm., z rodziną. Celestyna i Eugeniusza Gajewskich.

4. + Halinę Krasnodębską w miesiąc po pogrzebie.

5. + Marię-Teresę Prus w 5 r. śm., Jerzego Prusa.

6. + Andrzeja Gałązkę – intencja od Koła Gospodyń z Prądzewa-Kopaczewa.

7. + Zofię, Antoniego i Sylwestra Zielińskich.

8. + Wandę Zdanowicz – intencja od rodz. Ryczkiewicz i Wieczorek.

9. + Leopolda Perzanowskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

10. + Bogumiłę Suchocką – intencja od uczestników pogrzebu.

11. + Eugenię Kowalczyk – intencja od uczestników pogrzebu.

12. + Barbarę i Romana Bielickich, Renatę Kowalczyk.

13. + Anne Kielczyk w 5 r. śm., Władysława, Piotra, Mariannę i Jana Kielczyk, Kazimierę, Władysławę i Aleksandra Ryszawów, Jarosława i Maksymiliana Zduńczyk, Karolka Stępnia i zm. z rodz. Ryszawów i Kielczyków.

18.00 + Czesławę i Antoniego Świderskich, Barbarę i Jana Kielczyk, Stanisława Kielczyka.