27 grudnia I NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA>> kliknij

27 grudnia- I NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

1. W tym tygodniu obchodzimy: jutro-poniedziałek święto Świętych Młodzianków, Męczenników

2. W czwartek 31 grudnia o godz. 17.00 Msza św. na zakończenie roku z nabożeństwem dziękczynnym

3. W piątek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi ( Nowy Rok ). Msze św. o godz. 9.00, 11.00, 12.30 i 18.00.Kościół obchodzi Światowy Dzień Pokoju.W sobotę wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła.

4. W piątek z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne.

28 grudnia – PONIEDZIAŁEK
7.00 + Sabinę Kielczyk – 28 greg.
18.00 + Ewę, Józefa, Natalię, Józefa i Wiktora Kaimów, Aleksandrę, Adama i Kazimierza Jackiewiczów.

29 grudnia – Wtorek
7.00 + Sabinę Kielczyk – 29 greg.
18.00 O łaskę wiary i prowadzenie dla Jakuba w dniu jego urodzin.

30 grudnia  – Środa
7.00 + Sabinę Kielczyk – 30 greg.
18.00 Dziękczynno – Błagalna w podziękowaniu za sukcesy zawodowe z błaganiem o łaskę wiary dla Jakuba.

31 grudnia  – CZWARTEK  ( SYLWESTER)
7.00 + Adama Perkowskiego, Franciszka i Bronisławę Szczęsnych, Marka Perkowskiego.
17.00 Dziękczynna – Błagalna za Stary Rok.

1 STYCZNIA – PIĄTEK: ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

1. + Antoniego Rutkowskiego w miesiąc po pogrzebie.

2. + Dariusza Kowalczyka – intencja od uczestników pogrzebu.

3. + Macieja-Stanisława Gnicha – intencja od uczestników pogrzebu.

11.00 + Wojciecha Sasin w 7 r. śm., Jadwigę i Stanisława Sasin, Tadeusza Honka.

12.30 Dziękczynno – Błagalna w 40 r. ślubu Mirosławy i Mariana Rawskich jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i dary Ducha Św. dla nich i całej rodziny.

18.00 + Czesława Milewskiego w rocz. śm., Stanisławę i Piotra Milewskich, Henrykę i Józefa Pietrzyk, Barbarę i Wiesława Perzanowskich.

2 STYCZNIA – SOBOTA ( I SOBOTA MIESIĄCA)
7.00 W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za wszelkie zniewagi przez ludzi czynione.
7.00 + Bohdana Mataka – intencja od koleżanek i kolegów z pracy córki Anety.

3 STYCZNIA:  2 NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

7.00 + Aleksandrę i Władysława Szubów, Helenę i Edmunda Gryz, Annę i Jana Perzanowskich, Kazimierza Janiszewskiego, Adama Perzanowskiego i zm. z rodz. Janiszewskich.

1. Dziękczynno – Błagalna w 10 r. urodzin Karola Rawskiego z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla niego i całej rodziny.

2. Dziękczynno – Błagalna w 10 r. urodzin Łukasza jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i dary Ducha Św. dla niego i całej rodziny.

3. + Marcina Jackiewicza – intencja od rodz. Gruba.

4. + Barbarę Stępień w 2 r. śm.,

5. + Janinę w 3 r. śm., i Ludwika Słowik.

6. + Annę Gąsiorek w miesiąc po pogrzebie.

7. + Stanisława Wojtyńskiego w miesiąc po pogrzebie.

8. + Aleksandrę Sędek w miesiąc po pogrzebie.

9. + Janinę Krym w miesiąc po pogrzebie.

10. + Zdzisława Mossaka w 3 r. śm.,

11. + Janinę Lipińską 5 r. śm.,

12. + Stanisława Kacprzyka – intencja od uczestników pogrzebu.

13. + Stanisława Zdanowicza – intencja od uczestników pogrzebu.

11.00 ZA PARAFIAN

18.00 + Genowefę Komuda – imieninowa, Janinę, Jadwigę, Jana, Tadeusza, Zygmunta i Janusza Komudów, Mariana i Czesława Szubę, Bożenę i Artura Jakubowskich.