29 PAŹDZIERNIKA / XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

29 PAŹDZIERNIKA / XXX NIEDZIELA ZWYKŁAOGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. W tym tygodniu obchodzimy: w środę Uroczystość Wszystkich Świętych – Msze Św. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00. Po Mszy Św. o godz. 11.00 wyruszy procesja na cmentarz i modlitwy za zmarłych z czytaniem wypominek jednorazowych. Nie ma Mszy Św. w Kątach Boruczy. W czwartek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Msze Św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Po Mszy Św. o godz. 9.00 procesja i modlitwy za zmarłych. Od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za nawiedzenie cmentarza i modlitwy za zmarłych. Odpust ten można ofiarować jedynie za dusze w czyśćcu cierpiące >>> KLIKNIJ CZYTAJ WIĘCEJ

2. W Uroczystość Wszystkich Świętych obecność na Mszy Św. jest obowiązkowa. W sobotę wspomnienie Św. Karola Boromeusza.

3. W piątek spowiedź pierwszo piątkowa od godz. 17.00, w sobotę z racji I-szej soboty miesiąca po Mszy Św. o godz. 7.00 nabożeństwo pierwszo sobotnie i różaniec wynagradzający, w niedzielę po Mszy Św. o godz. 11.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja z racji I-szej niedzieli miesiąca.

4. W dalszym ciągu przyjmujemy na wypominki w zakrystii i Kancelarii parafialnej. Nowe wypominki roczne są czytane przed Mszą Św. o godz. 9.00 i 11.00 od I-szej Niedzieli Adwentu do końca listopada następnego roku.

5. W dni powszednie spowiedź 15 minut przed Mszą Św. o godz. 7.00 i 18.00.

6. 1 listopada ministranci będą rozprowadzać przy cmentarzu znicze. Zebrane środki będą przeznaczone na fundusz ministrancki wspierający m. in. wyjazdy i spotkania służby liturgicznej. Zachęcamy do zakupu zniczy od nich.

7.  Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

30PAŹDZIERNIKA- PONIEDZIAŁEK

7.00 + Witolda Kowalczyka w 1 r. śm.,
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 + Władysławę Kulesza w 20 r. śm.,

31 PAŹDZIERNIKA– WTOREK
7.00 + Jarosława Słowika.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 + Stanisława Płochockiego i zm. z rodz. Płochockich,

1 LISTOPADA – ŚRODA UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

7.00 + Krzysztofa i Hieronima Pietrzyk, Anielę, Mariana i Jerzego Gnich, Janinę i Jana Pietrzyk, Stanisława i Stefana Wieczorek i zm. z rodz. Gnichów i Pietrzyków.

1. + Stanisława w 2,5 r. po śm., i Wojciecha w 11 miesięcy po śm., Kruszewskich, Balbinę i Mariana Kruszewskich z rodziną, Kazimierę, Józefa, Stanisława i Jana Tlagów z rodziną.

2. + Kazimierę, Marka, Władysławę, Władysława, Wacława, Stanisławę, Jana i Tadeusza Beredów. Krystynę Gochna. Kazimierza i Elżbietę Michalik.

3. + Barbarę Markiewicz, Janinę Nowis, Jerzego Markiewicza, Leona Nowis, Zenona, Krystynę i Barbarę Brzewskich.

4. + Mariusza Szponara – intencja od uczestników pogrzebu.

5. + Sławomira Tabora – intencja od uczestników pogrzebu.

6. + Kamilę Michalak – intencja od uczestników pogrzebu

11.00 + ZA ZMARŁYCH PARAFIAN ( PO MSZY ŚW. PROCESJA WYPOMINKOWA NA CMENTARZ)

18.00 + Leokadię i Jana Ochmanów, Zofię Wąsiewicz.

2 LISTOPADA- CZWARTEK/ ( DZIEŃ ZADUSZNY)

7.00 + Helenę Bereda w 40 r. śm., Annę i Wincentego Bereda.

9.00 + WYPOMINKOWA ZA ZMARŁYCH POLECONYCH W WYPOMINKACH.

18.00 + Henrykę, Jana i Czesława Trąbińskich.

3 LISTOPADA–   PIĄTEK  ( I PIĄTEK MIESIĄCA )
7.00 + Zdzisława Sierheja.
18.00 + Henryka i Mariannę Piątkowskich z rodzicami.
Po Mszy Świętej indywidualna Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00, zakończona Błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem oraz  odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego.

4 LISTOPADA – SOBOTA   ( I SOBOTA MIESIĄCA )
7.00  W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny za wszelkie zniewagi przez ludzi czynione.

7.30 Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

18.00 + Andrzeja Spodniewskiego, Alinę i Jana Spodniewskich i zm. z rodz. Spodniewskich.

5 LISTOPADA – 31  NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Jadwigę Lewandowską w 7 r. śm.,

1. + Janinę Kowalską w 3 r. śm., Mariana Kowalskiego w 15 r. śm.,

2. + Andrzeja i Łukasza Rozbickich, Weronikę i Józefa Gniadek.

3. + Andrzeja Gałązkę – intencja od mieszkańców Prądzewa- Kopaczewa.

4. + Józefa Jurek – intencja od uczestników pogrzebu.

5. + Jana Beredę – intencja od uczestników pogrzebu.

6. + Jacka Kruszewskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

7. + Jadwigę Witek w miesiąc po pogrzebie.

8. + Józefa Białek w 10 r. śm., Annę Białek w 4 r. śm., Weronikę i Hipolita Białek, Helenę i Janusza Wasiak, Ks. Antoniego Biedrzyckiego, Stefanię, Antoniego, Grzegorza, Józefa, Magdalenę i Mikołaja Szczęsnych.

9. + Czesława Więch w 14 r. śm., i zm. z rodz. Więch.

10. + Kazimierza Reka, Edmunda i Feliksę Reków, Jana i Wojciecha Ryszewskich, Henrykę i Józefa Banaszek.

+ Teresę Siwak w 27 r. śm.,

18.00 Dziękczynno – Błagalna w 18 r. urodzin Franciszka Sierheja  jako podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Św. dla niego i całej rodziny.