29 Września –XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA>> kliknij

29 września – XXVI  NIEDZIELA ZWYKŁA

W tym tygodniu przypada:

•  jutro wspomnienie Św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła,
  • we wtorek wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła,
  • w środę wspomnienie Św. Aniołów Stróżów
  • w czwartek Święto Św. Michała, Gabriela i Rafała
  • w piątek wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu,
  • w sobotę wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.
  1. We wtorek 1 października rozpoczniemy przyjmowanie intencji mszalnych na przyszły rok.
    W październiku nabożeństwa Różańcowe w naszym Kościele codziennie o godz. 17.30.
    Zachęcamy do udziału w nich wszystkich parafian.
    Wzorem lat poprzednich dla dzieci będzie konkurs z nagrodami za uczestnictwo w nabożeństwach Różańcowych.
    Dzieci komunijne mają obowiązek być na Różańcu minimum 10 razy.
    Przez pierwsze 10 dni października Różaniec będą prowadziły Kręgi Matki Bożej Pielgrzymującej
  2. We wtorek od godz. 10.00 pan organista będzie w zakrystii przyjmował zapisy na miejsca przy cmentarzu na handel we Wszystkich Świętych
  3. W tym tygodniu przypadają też pierwsze dni miesiąca, w I piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.00, w sobotę po Mszy Św. o godz. 7.00 Nabożeństwo pierwszo sobotnie, w niedzielę po Mszy Św. o godz. 11.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i jeśli pogoda pozwoli procesja eucharystyczna wokół Kościoła z racji I niedzieli miesiąca.
  4. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na dom Św. Siostry Faustyny Kowalskiej w Ostrówku
  5. Zapraszamy wszystkich parafian na spotkania kręgu biblijnego, które odbywają się w środy bezpośrednio po Mszy wieczornej, tj. ok. 18.30 w salce parafialnej.
  6. Dziś po Mszy Św. o godz. 11.00 w naszym Kościele będzie koncert poświęcony pamięci Św. Jana Pawła II w wykonaniu zespołu wokalno-aktorskiego „ Sonanto”.

29 września  – NIEDZIELA ZWYKŁA- INTENCJE MSZALNE

7.00 + Wacława Boruckiego – imieninowa, jego rodziców i siostry: Janinę, Zofię, Stefanię i Czesława Perzanowskich i zm. z rodz. Perzanowskich, Barbarę i Henryka Rosłoń.

1. Dziękczynno – Błagalna w 25 r. ślubu Agnieszki i Wiesława z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i ich syna Bartosza

2. + Ludwikę Zdanowicz – intencja od uczestników pogrzebu.

3. + Annę Milerską w 1 r. śm.,

4. + Stanisławę Pawlaczyk w 12 r. śm., i zm. z rodz. Pawlaczyk i Kowalskich

5. + Zofię – Danutę Gajczy w 16 r. śm., Wiesława Gajczego.

6. + Wacława – imieninowa, Genowefę, Stanisława i Tadeusza Rosów, Zdzisława Jędrasika, Wiesława Kwiatkowskiego.

7. + Stefana Piotrowskiego w 16 r. śm., i zm. z rodz. Piotrowskich, Helenę i Piotra Witek, Aleksandrę i Władysława Świątek.

8. + Beniamina Płoszaj, Eugenię, Wiktora i Bolesława Płoszaj z rodzina, Mirosławę Płoszaj.

9. + Wacława Ołdaka – imieninowa.

10. + Danutę Bąkowską w 3 r. śm., i zm. z rodz. Bąkowskich.

11. + Ryszarda Lesińskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

11.00   ZA PARAFIAN

13.30  Msza Św. w Kątach Borucza

+ Zdzisława, Stanisławę, Stanisława i Jana Rogalów.

18.00 + Hannę Kruszewską w 10 r. śm.

30 Września – PONIEDZIAŁEK  Wspomnienie Św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła,

7.00 + Stanisława Miąsko – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00+ Wacława Reka – imieninowa.

1 Października – WTOREK Wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła,

7.00 + Janinę Rozbicką – intencja od uczestników pogrzebu.
17.30 Nabożeństwo Różańcowe
18.00 + Jana, Halinę i Grzegorza Bankiewiczów.

2 Października – ŚRODA Wspomnienie Św. Aniołów Stróżów

7.00 + Alinę Wiercioch – intencja od uczestników pogrzebu.

17.30 Nabożeństwo Różańcowe
18.00 O Boże Błogosławieństwo i łaskę wiary dla całej rodziny Bogu wiadomej.

3 Października –  CZWARTEK   Święto Św. Michała, Gabriela i Rafała/ I-szy CZWARTEK MIESIĄCA

7.00 + Jacka Kulmę – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Celestyna Użyczyn w 1 r. śm.,

4 Października – PIĄTEK Wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu/ I-szy PIĄTEK MIESIĄCA

7.00 + Bronisława Jarosa – intencja od uczestników pogrzebu.
17.30 Nabożeństwo Różańcowe
18.00 + Mariannę, Władysława i Eugeniusza Rogalów.

Października– SOBOTA Wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy/I-sza SOBOTA MIESIĄCA

7.00 Dziękczynno – Błagalna w 25 r. ślubu Elżbiety i Andrzeja Rucińskich z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla nich i rodziny.
17.30 Nabożeństwo Różańcowe
18.00 + Władysława Skwarskiego w 14 r. śm., Halinę Skwarską, Tadeusza Wytrykusa i zm. z rodz. Skwarskich, Delczyńskich i Wytrykusów.