3 Października / XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA >> kliknij

3 Października 2021r/ XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu obchodzimy: jutro wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, we wtorek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej-dziewicy, w czwartek wspomnienie N.M.P. Różańcowej.

2. Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach Różańcowych, które w naszym Kościele są odprawiane codziennie o godz. 17.30. Dla dzieci jest konkurs z nagrodami za udział w Nabożeństwach Różańcowych.

3. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy XXI Dzień Papieski. Przy wyjściu z Kościoła będą zbierane ofiary do puszek na Fundusz ” Dzieła Nowego Tysiąclecia”.

4. W pażdzierniku spowiedż 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00, po południu o godz. 17.15 przed Nabożeństwem Różańcowym.

5. We wtorek po Mszy św. o godz. 7.00 w zakrystii pan Organista będzie przyjmował zgłoszenia na miejsca do handlu przy cmentarzu w okresie Wszystkich Świętych.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci komunijnych.

7. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek i czwartek od godz. 18.30 do 20.00 oraz w sobotę od godz. 8.00 do 9.00

8. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

4 PAŹDZIERNIKA –  PONIEDZIAŁEK
7.00 + Annę Gryz – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00   + Stanisława i Halinę Król w 5 r. śm.,

5 PAŹDZIERNIKA-  WTOREK
7.00 + Romana Bielickiego – intencja od uczestników pogrzebu.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 + Pawła Starucha i zm. kolegów z pracy.

6 PAŹDZIERNIKA –  ŚRODA
7.00 + + Wacława i Annę Rymaszewskich.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 + Teresę Bąkowską w 23 r. śm., i zm. z rodz. Bąkowskich.

7 PAŹDZIERNIKA –  CZWARTEK
7.00 W intencji dziękczynnej ku czci Boga Ojca za to, że swego syna Jezusa Chrystusa oddał jako ofiarę na śmierć okrutną dla ratowania ludzi od piekła.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 + Mariannę i Henryka Piątkowskich z rodzicami.

8 PAŹDZIERNIKA –  PIĄTEK
7.00  + Mirosława Brzezińskiego – intencja od uczestników pogrzebu.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 W intencji Rodzin z Kręgów Matki Bożej Pielgrzymującej.
Po Mszy Świętej  możliwość indywidualnej Adoracji Pana Jezusa do godz. 21.00
Adoracja zakończona jest  Błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem oraz  Apelem Jasnogórskim o godz.21.00.

9 PAŹDZIERNIKA – SOBOTA
7.00 + Władysława Skwarskiego w 16 r. śm., Halinę Skwarską, Tadeusza Wytrykusa i zm. z rodz. Skwarskich, Delczyńskich i Wytrykusów.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 + Jana-Mariana Araszkiewicza.

10 PAŹDZIERNIKA– NIEDZIELA  /XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Andrzeja Gruba w 5 r. śm.,

1. Dziękczynno – Błagalna w 15 r. ślubu Elżbiety i Lecha Zielińskich z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i ich dzieci.

2. Dziękczynno – Błagalna w 1 r. urodzin Kuby z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla niego i całej rodziny.

3. + Henryka Zdanowicza i zm. z rodz. Zdanowiczów i Wielgów.

4. + Wincentego Słowika w 19 r. śm., i zm. z rodz. Słowików i Kopcińskich.

5. + Janinę Kowalską.

6. + Iwonę Małgorzatę Biesiada – intencja od uczestników pogrzebu.

7. + Krystynę-Halinę Rek – intencja od uczestników pogrzebu.

8. + Zygmunta Wielgo – intencja od uczestników pogrzebu.

9. + Kazimierza Szczęsnego, Józefę i Romana Zielińskich, Wincentego Michtę.

10. + Krzysztofa Ludwiniaka w 12 r. śm., Kazimierza Jerzaka w 50 r. śm., Mariannę i Jana Martyniuk w rocz. śm.,

17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

18.00 + Weronikę Matera11 r. śm., Henryka Materę.