3 WRZEŚNIA / XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

3 WRZEŚNIA / XXII  NIEDZIELA ZWYKŁAOGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. W tym tygodniu obchodzimy: w czwartek wspomnienie Błogosławionego Ignacego Kłopotowskiego, w piątek święto Narodzenia N.M.P. Jutro o godz. 8.15 Msza Św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego w intencji uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej Mszy Św.

2. Dziś przy wyjściu z Kościoła zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.

3. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Seminarium Duchowne naszej diecezji.

4. W przyszłą niedziele po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie informacyjne dla dzieci komunijnych.

5. W sobotę zapraszamy wszystkich ministrantów, ministrantów starszych i lektorów na pierwszą w tym roku formacyjnym zbiórkę. Spotkanie zacznie się o godz. 9.00 w salce nad zakrystią. Zapraszamy także chłopców zainteresowanych służbą liturgiczną.

6. Spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00.

7. Jest do nabycia tygodnik „Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

4 WRZEŚNIA- PONIEDZIAŁEK

7.00 + Annę Gryz – 6 greg.
8.15 MSZA ŚWIĘTA NA ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO.
18.00 + Bronisławę Płochocką i zm. z rodz. Płochockich.

5 WRZEŚNIA– WTOREK

7.00 + Annę Gryz – 7 greg.
18.00  Dziękczynno – Błagalna w 14 r. ślubu Anny i Kamila jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski, oraz z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i ich dzieci: Tymka i Kaliny.

6 WRZEŚNIA – ŚRODA
7.00 + Annę Gryz – 8 greg.
18.00 + Helenę i Aleksandra Milewskich.

7 WRZEŚNIA – CZWARTEK
7.00  + Annę Gryz – 9 greg.
18.00 + Bożenę Smuga i za dusze w czyśćcu cierpiące.

8 WRZEŚNIA–   PIĄTEK / Narodzenie Najświętszej Maryi Panny
7.00 + Annę Gryz – 10 greg.
17.00 ŚLUB: Wiktoria Wrońska i Adam Ołdak.
18.00 W intencji Rodzin z Kręgów Matki Bożej Pielgrzymującej.
Po Mszy Świętej indywidualna Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00, zakończona Błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem oraz  odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego.

9 WRZEŚNIA – SOBOTA
7.00 + Annę Gryz – 11 greg.
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 20 r. ślubu Izabeli i Krzysztofa Wojtyńskich jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski, oraz z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i ich dzieci.

10 WRZEŚNIA– 23 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Annę Gryz – 12 greg.

1. Dziękczynno – Błagalna w 17 r. ślubu Katarzyny i Mariusza jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

2. Dziękczynno – Błagalna w 2 r. ślubu Katarzyny i Tadeusza jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

3. + Celestyna Rawskiego.

4. + Dariusza Cichockiego w 5 r. śm., Stefana Cichockiego, Jana i Bronisławę Tacikowskich, Władysławę i Antoniego Trojan.

5. + Jana Beredę – intencja od rodz. Cieślaków ze Stanisławowa.

6. + Stefanię i Władysława Bielickich i zm. z rodz. Gochna i Bielickich.

7. + Kazimierza Chmielewskiego w miesiąc po pogrzebie

8. + Andrzeja Gałązkę w miesiąc po pogrzebie.

9. + Barbarę Bielicką – urodzinowa, Mariusza Suchockiego – urodzinowa, Romana Bielickiego, Renatę Kowalczyk.

10. + Mariana Glinkę – intencja od Hanny Zielińskiej i Anny Gańko.

11. + Wandę Zdanowicz – intencja od syna Stanisława z żoną i córkami.

12. + Justynę Calińską w 5 r. śm., Marcelę i Wacława Płoszaj i zm. z rodz. Calińskich.

13. + Zofię Rozbicką – intencja od uczestników pogrzebu.

14. + Stanisława Chmielewskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

15. + Tomasza Jurek – intencja od uczestników pogrzebu.

16. + Celestyna Gajewskiego – intencja od rodz. Pisarczyków z Porąb Nowych.

17. + Zygmunta, Dariusza, Zofię i Jana Kowalczyk.

18. + Łukasza Wojtyńskiego – imieninowa, Janusza Paczkowskiego w 25 r śm., Czesławę Paczkowską z rodzicami i rodziną i zm. z rodz. Wojtyńskich i Domańskich.

19. + Sławomira Tabora – intencja od rodz. Rysiawa.

20. + Pawła Jackiewicza w 8 r. śm.,

+ Mariannę i Aleksandra Sobolewskich, Ewę i Stanisława Puszkarskich.

18.00 + Adriana Stolarczyka w 15 r. śm.,