30 LIPCA / XVII NIEDZIELA ZWYKŁA kliknij

30 LIPCA/ XVII  NIEDZIELA ZWYKŁA OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. W tym tygodniu obchodzimy jutro: wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera, we wtorek wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła, w środę można uzyskać odpust zupełny zwany „ Porcjunkuli” za nawiedzenie Kościoła parafialnego i odmówienie Ojcze nasz i Wierzę, w piątek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera.

2. W tym tygodniu przypadają też pierwsze dni miesiąca: w piątek spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.00, w sobotę po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo pierwszosobotnie oraz różaniec. W niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 procesja wokół Kościoła z racji I – wszej Niedzieli miesiąca.

3. We wtorek przypada 79 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego o godz. 17.00 zabiją dzwony we wszystkich Kościołach na znak pamięci o wszystkich poległych w czasie Powstania.

4. Dziś w godz. 9.00 – 13.00 na placu przy remizie OSP Stanisławów stanie krwiobus do poboru krwi. Serdecznie zachęcamy do przyłączenia się do akcji i podzielenia cennym darem jakim jest krew.

5. Spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00

6. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy na nabywania i lektury.

31 LIPCA- PONIEDZIAŁEK

7.00+ Eugeniusza Kruszyńskiego – 1 greg.
18.00+ Mariana Piotrkowicza w 41 r. śm., i zm. z rodziny.

1 SIERPNIA– WTOREK
7.00 + Eugeniusza Kruszyńskiego – 2 greg.
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 17 r. ślubu Karoliny i Przemysława jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą

2 SIERPNIA – ŚRODA
7.00 + Eugeniusza Kruszyńskiego – 3 greg.
18.00 + Helenę i Zygmunta Kulmów.

3 SIERPNIA – CZWARTEK
7.00  + Eugeniusza Kruszyńskiego – 4 greg.
18.00 + Henryka Pason w 1 r. śm.,

4 SIERPNIA–   PIĄTEK
7.00 + Eugeniusza Kruszyńskiego – 5 greg.
18.00  Dziękczynno – Błagalna w 10 r. ślubu Marty i Rafała Wytrykowskich jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i córki Julii.

5 SIERPNIA – SOBOTA
7.00  W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za wszelkie zniewagi przez ludzi czynione.
7.30 RÓŻANIEC
16.00 ŚLUB: Weronika Piekut i Adrian Rosłon
17.00 ŚLUB: Anna Książek i Jakub Piotrowski.
18.00 + Eugeniusza Kruszyńskiego – 6 greg.

6 SIERPNIA– 18 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Eugeniusza Kruszyńskiego – 7 greg.

1. Dziękczynno – Błagalna o Boże Błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej i Dary Ducha Św., oddalenie wszystkich nieszczęść dla mieszkańców Rządzy.

2. + Celestyna Rawskiego.

3. + Jana Beredę – intencja ze zgromadzenia sióstr Miłosierdzia z domu prowincjonalnego.

4. + Janinę Brzezińską w 8 r. śm., Władysławę i Jana Brzezińskich, dziadków Brzezińskich i Dąbrowskich, Stefana i Helenę Komuda, Andrzeja Witkowskiego, Bogusława Zielińskiego.

5. + Henryka HELLERA w 5 r. śm., Leopolda Perzanowskiego, Mieczysława CNOTKA.

6. + Genowefę Rawską, Stanisława Rawskiego.

7. + Mariana Czapskiego – intencja od Marzeny z rodziną.

8. + Józefa Mrozińskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

9. + Andrzeja Gajewskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

10. + Stanisława Cudnego – intencja od uczestników pogrzebu.

+ Józefa Siwaka w 19 r. śm.,

18.00 + Tadeusza Maciejaka w 13 r. śm., Jacka Maciejaka w 2 r. śm.,