30CZERWCA – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA>> kliknij

— 30CZERWCA – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA>> kliknij

30 CZERWCA –  NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu przypada w środę święto Św. Tomasza Apostoła, w sobotę wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy. Przypadają również pierwsze dni miesiąca I- szy czwartek, piątek, sobota i niedziela.
    W piątek spowiedź od godz. 17.00.
    W sobotę po Mszy św. o godz. 7.00 Nabożeństwo I-szo sobotnie.
    W niedziele po Mszy św. o godz. 11.00 procesja eucharystyczna z racji I-szej Niedzieli miesiąca.

2. Informujemy, że będzie w naszej parafii możliwość przyjęcia Szkaplerza karmelitańskiego NMP z Góry Karmel.
    Zainteresowane osoby zapraszamy do zapoznania się  z obietnicami szkaplerznymi, zobowiązaniem i znaczeniem duchowym szkaplerza, które umieszczone są na ulotkach wyłożonych w kruchcie naszego kościoła oraz na stronie internetowej naszej parafii.
    Poświęcenie i nałożenie Szkaplerzy św. będzie miało miejsce  4. 08. 2019 r.(niedziela), podczas Mszy św. o godz. 9.00. Chętni do przyjęcia szkaplerza proszeni są o zgłaszanie się do Zakrystii w celu zapisania. Wszystkie osoby, które wyrażą chęć zostaną zapisane do Księgo Szkaplerznej.  Szkaplerze oraz książeczki dotyczące Szkaplerza św. będą do kupienia w Zakrystii. Zostaną One  rozdane w dniu przyjęcia Szkaplerza tj.  04.sierpnia 2019r na Mszy św. o godz. 9.00

3. Przypominamy, że w okresie wakacji spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Mszą św.
    W Niedziele spowiedź przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00, podczas Mszy św. o godz. 9.00 i 11.00

4. W wielu miastach w Polsce wprowadza się już demoralizującą edukację seksualną według standardów WHO, które przewidują przekazywanie dzieciom od przedszkola wiele seksualizujących i demoralizujących treści. Naszym zadaniem jest obronić dzieci przed tymi atakami. Dzisiaj po Mszach św. wolontariuszka komitetu „Stop pedofilii ” zbiera podpisy pod projektem ustawy, która powstrzyma wprowadzenie tego typu zajęć do szkół. Aby zebrane podpisy były ważne potrzebny jest numer pesel. Zachęcamy do podpisania się w obronie dzieci przed deprawacją.

5.  Jest czas wakacji- przypominamy o odpowiednim stroju w Kościele.

30 CZERWCA – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA- INTENCJE MSZALNE

7.00 + Halinę i Władysława Skwarskich, Tadeusza Wytrykusa z rodzicami i zm. z rodz. Skwarskich, Delczyńskich i Wytrykusów
  1. . Dziękczynno – Błagalna w 25 r. ślubu Agnieszki i Waldemara i w 5 r. urodzin Wiktorii z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i rodziny

2. Dziękczynno – Błagalna w 14 r. ślubu Beaty i Dariusza z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i ich dzieci: Patryka, Oli i Bartosza.

3. W intencji Panu Bogu wiadomej, oraz za całą rodzinę Kamińskich.

4. + Kazimierę, Marka, Władysławę, Władysława, Stanisławę, Wacława, Tadeusza i Jana Beredów. Krystynę i Tadeusza Gochna. Kazimierza i Elżbietę Michalik.

5. + Łukasza Wojtyńskiego – intencja od uczestników pogrzebu

6. +Jana Garbacika i zm. z rodz. Garbacików.

7. + Władysława Kowalskiego – imieninowa.

8. + Piotra Filla w 1 r. śm.,

9. + Czesławę Wichrowską w 3 r. śm., Tadeusza i Jana Wichrowskich, Janinę, Władysławę i Grzegorza Gąsiorków, Barbarę Gawron.

10. + Alinę Wiercioch w miesiąc po pogrzebie.

11. + Mariusza Śliwę w miesiąc po pogrzebie.

12. + Jacka Kulmę – intencja od pracowników Zespołu Szkolnego w Stanisławowie.

13. + Zofię i Franciszka Taborów.

14. + Janinę, Helenę i Piotra Witek z rodziną.

11.00  ZA PARAFIAN

13.30  Msza Św. w Kątach Borucza

+ Bolesława, Anielę i Annę Dudkowskich, Stanisława Witka z rodzicami
 17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 + Henrykę Rogala w 6 r. śm., Irenę Rogala w 4 r.śm.

1 LIPCA – PONIEDZIAŁEK

7.00 + Adama Skrodzkiego – 1 greg.
18.00 + Jana, Piotra, Helenę i Aleksandra Gańko, Władysława, Genowefę Rawskich i zm. z rodz. Rawskich, Małgorzatę Ciechanowicz, Czesławę Prus i zm. z rodz. Prusów.

2 LIPCA – WTOREK

7.00 + Adama Skrodzkiego – 2 greg.
18.00+ Edmunda Chmielewskiego w 5 r. śm.,

3 LIPCA – ŚRODA ( ŚW. TOMASZA APOSTOŁA)

7.00 + Adama Skrodzkiego – 3 greg.
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 18 r. urodzin Wiktorii z prośbą o łaski, zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla niej i rodziny.

4 LIPCA  – CZWARTEK   I-SZY CZWARTEK MIESIĄCA

7.00 + Adama Skrodzkiego – 4 greg.
18.00 + Helenę Gryz w 21 r. śm., Edmunda Gryza, Kazimierza Janiszewskiego, Adama Perzanowskiego.

5 LIPCA – PIĄTEK  I-SZY PIĄTEK MIESIĄCA

7.00 + Adama Skrodzkiego – 5 greg.
18.00 +Mariana i Władysławę Kulesza.

6 LIPCA – SOBOTA I-SZA  SOBOTA MIESIĄCA

7.00 + Adama Skrodzkiego – 6 greg
PO MSZY ŚW. NABOŻEŃSTWO Z RACJI PIERWSZEJ SOBOTY MIESIĄCA
17.00 ŚLUB: Paulina Ostrowska i Bartosz Kędra.

18.00 + Wincentego Jeżaka w 18 r. śm.,